Antystatyczna

W momencie kiedy w grę wchodzi wysyła wrażliwych na wyładowania atmosferyczne przedmiotów swoje zastosowanie ma folia bąbelkowa antystatyczna. Ma ona znakomite właściwości ochronne w zakresie ograniczania i amortyzacji wszelkiego rodzaju drgań oraz ochrony przed uszkodzeniami. Właściowści te są najistotniejsze, gdy opakowywany przedmiot jest wrażliwy na wstrząsy, podatny na zarysowania lub pęknięcia. Jeśli chodzi o towary wrażliwe na takie niebezpieczeństwa to takim rodzajem towaru są z pewnością sprzęty elektroniczne. Tablety, telefony komórkowe, płyty główne, płyty z pamięcią przenośną, telewizory, komputery, sprzęty audio i wideo, AGD oraz wiele im podobnych są dodatkowo wrażliwe na wyładowania atmosferyczne. Transport tych urządzeń musi być więc odpowiednio zaplanowany i zostać bardzo dobrze zabezpieczony. Złe zabezpieczenie przkłada się najczęściej na straty finansowe i problematyczne sytuacje związane z procesem reklamacyjnym. Więc aby zadbać odpowiednio o swój biznes warto rozważyć zastosowanie odpowiednich opakowań wysyłkowych. Tutaj właśnie wychodzimy do Państwa z propozycją folii bąbelkowej antystatycznej, która prócz zabezpieczeniem przed urazami mechanicznymi, zabezpiecza także przed wyładowaniami.

Folia antystatyczna bąbelkowa z powodzeniem stosowana jest od wielu lat na rynku dając gwarancję bezpieczeństwa. Wielkie firmy z całego świata doceniają jej właściwości i chętnie z nich korzystają podczas przedsięwzięć logistycznych.

Do najważniejszych cech tej folii antystatycznej należą:

  • podwójna warstwa ochronna z wysokiej jakości tworzywa polietylenowego
  • ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi
  • bąbelki powietrzne o wysokości 4 mm i średnicy 1 cm dają świetną amortyzację
  • elastyczność pozwala na precyzyjne dopasowanie do kształtu pakowanego przedmiotu

Dopasowanie tej folii do pakowanego przedmiotu jest proste dzięki elastyczności jaką odznacza się ona podczas pracy. Dzięki temu zabezpieczamy odpowiednio przedmiot przed kurzem, pyłem, wilgocią i działaniem związków chemicznych mogących uszkodzić zawartość. Warto dobrać folię odpowiednio do swoich potrzeb, a więc przede wszystkim określić szerokość jaka będzie nam potrzebna. Pozwoli to na wygodniejsze pakowanie i mniejsze straty jeśli chodzi o same odpady po pakowaniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy pewni, że folia zakupiona u nas w sklepie zapewni Państwu 100% satysfakcji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj