Folia bąbelkowa o gramaturze 75 g/m2 - B3

Trójwarstwowa folia bąbelkowa o oznaczeniu B3 to rozwiązanie, które swoja wytrzymałością uchroniło przed uszkodzeniem nie jeden przedmiot w transporcie. Jej trójwarstwowa konstrukcja stanowi świetny materiał do zabezpieczania wartościowych przedmiotów. Szczególnie polecana jest do stosowania podczas opakowywania przedmiotów ostrych, ciężkich lub o nietypowym kształcie. Doskonale dopasowuje się do produktu szczelnie go otulając. Przez zastosowanie w jej procesie produkcyjnym surowca o nazwie polietylen posiada także właściowści chroniące przed wodą, chemikaliami, a nawet ogniem. Jest niepalna, dlatego też polecamy ją wszystkim z Państwa, którzy wysyłają swoje produkty w dalekie trasy, na przykład transportem lotniczym czy też kolejowym, a nawet morskim. Doskonałe właściwości amortyzacyjne przez wzgląd na zastosowanie sprężonego powietrza do wypełnienia pęcherzyków o średnicy 1 cm zagwarantują bezpieczny transport w najcięższych warunkach.
 

Folia pęcherzykowa B3 dostępna jest w naszym sklepie w różnych wariantach rozmiarowych. Pozwoli to Państwu na wybór dostosowany Państwa potrzeb i zaoszczędzi Państwa cenny czas. Folie te wystepują także ze specjalnymi perforacjami, które ułatwiają rozdzielanie folii na miejsze kawałki, a także skracają czas poświęcony na wykonanie szczelnego opakowania. Kolejnym zastosowaniem takiej folii może być wypełnianie szczelin i wolnych przestrzeni wewnątrz głównego opakowania (najczęściej są to kartonowe pudła lub plastikowe pojemniki). Zapobiega to przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz opakowania i narażaniu ich na obicie czy też wstrząsy. Warto pamiętać, że folia oferowana w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości przez co może być stosowany wielokrotnie.

Ważnym aspektem jest możliwość poddania zużytej już folii recyklingowi. Prócz uczynienia z Państwa firmy odpowiedzialnej społecznie - ograniczy to także koszta związane z wywozem i utylizacją pozostałości po pakowaniu czy ogólnie - odpadów. W obecnej sytuacji ekologicznej na świecie stanowić będzie to bardzo ważny atut firmy.
 

Warto być na bieżąco i zapoznać się z naszą szeroką ofertą opakowań, taśm i urządzeń ułatwiających proces pakowania. W razie pytań zapraszamy Pańśtwa do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie na nie odpowiedza i podzielą się swoją fachową wiedzą.

Folia bąbelkowa o gramaturze 75 g/m2 - B3Folia bąbelkowa jest podczas przygotowywania przesyłek jednym z najczęściej wykorzystywanych przedmiotów. Pozwala nie tylko ochronić przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed niepożądanym wpływem czynników zewnętrznych. Budowa folii jest prosta i bazuje na bąbelkach powietrza umieszczonych pomiędzy kilkoma jej warstwami. To gwarancja wytrzymałości i świetnej amortyzacji, tak cennej podczas przygotowywania paczek do wysyłki.

Zastosowanie folii bąbelkowej nie kończy się jednak na zabezpieczaniu towarów przed ich wysłaniem. Wiele przedsiębiorstw działających w niemal każdej branży stosuje folię bąbelkową B3 w celu zabezpieczania przedmiotów na czas ich przechowywania. To dobre rozwiązanie w sklepach, hurtowniach i - w szczególności - w magazynach. Ochrona towarów z wykorzystaniem folii bąbelkowej pozwala na zabezpieczenie przed niechcianymi zniszczeniami , zarysowaniem, uderzeniem, a także innymi niechcianymi sytuacjami.

 

Czym jest folia bąbelkowa B3?Folia bąbelkowa o oznaczeniu B3 to bardzo wytrzymały rodzaj folii. Wykonana jest z wykorzystaniem aż trzech warstw grubej folii, przez co jej właściwości ochronne są jeszcze lepsze, niż standardowej folii bąbelkowej. Z tego względu ten artykuł często znajduje zastosowanie jako ochrona wartościowych przedmiotów, a także rzeczy wyjątkowo wrażliwych na uszkodzenia.

Można nią z powodzeniem owijać także ciężkie przedmioty oraz te o nieregularnych kształtach.

Folia bąbelkowa B3 wykonana jest z polietylenu. To z niego wytworzono sklejone warstwy folii, między którymi pozostają bąbelki z powietrzem. Te działają jak poduszka powietrzna, zapewniając dobre właściwości amortyzacyjne, a także izolację termiczną. Towar zawinięty szczelnie folią będzie też dobrze chroniony przed dostępem wilgoci - folia bąbelkowa nie nasiąka wilgocią, ani nie przepuszcza płynów. Izolacja termiczna zapewnia natomiast ochronę przed wpływem niskich oraz wysokich temperatur. 

Częstym określeniem folii bąbelkowych B3 jest “super mocna”. Taka nazwa w pełni oddaje cechy tej trójwarstwowej, wytrzymałej folii.

 

Jaki rozmiar ma super mocna folia bąbelkowa B3?Sklep internetowy z opakowaniami Neopak posiada w swojej ofercie różne rodzaje folii B3. Trójwarstwowa, wytrzymałą folia występuje w formie wgodnych rolek, co zdecydowanie ułatwia nie tylko używanie jej i odcinanie odpowiednich fragmentów, ale także pomaga w transporcie i składowaniu. Forma rolki sprawia, że długi na sto metrów arkusz folii bąbelkowej B3 nie plącze się, nie zawija i nie skleja ze sobą.

Taka solidna folia występuje w kilku rozmiarach, dzięki czemu można dopasować jej szerokość do planowanego zastosowania. Każdy rodzaj nawinięty jest na rolkę i ma długość 100 metrów. Wielkość bąbelków z powietrzem to natomiast 10 milimetrów.

Dostępne w sklepie internetowym Neopak szerokości folii bąbelkowej B3:
 • 50 centymetrów;
 • 100 centymetrów;
 • 120 centymetrów;
 • 150 centymetrów.

Mniejsze przedmioty warto zabezpieczać węższą folią, natomiast największa szerokość zarezerwowana jest dla rzeczy o dużych gabarytach. Jeżeli planują Państwo częste zabezpieczania folią bąbelkową B3 towarów o różnych wielkościach, najlepiej zaopatrzyć się w kilka różnych formatów rolki z folią. To najkorzystniejsze rozwiązanie, także pod względem finansowym.

 

Największe zalety i sposoby wykorzystania  folii bąbelkowej B3Klienci chętnie decydują się na zakup tej super mocnej folii bąbelkowej, która pozwala na doskonałą ochronę różnego rodzaju przedmiotów. Do największych zalet takiej folii należą:
 • dobre właściwości amortyzacyjne - ochrona przed uderzeniami, wstrząsami;
 • trójwarstwowa folia jest odporna na rozrywanie - dobrze chroni przed zarysowaniem zawartości;
 • folia jest elastyczna - umożliwia owinięcie przedmiotów o nieregularnym kształcie;
 • izolacja termiczna - ochrona przed wpływem wysokich i niskich temperatur;
 • ochrona przed wilgocią, wodą, środkami chemicznymi;
 • niski koszt zakupu w stosunku do oferowanych możliwości ochronnych;
 • uniwersalność - możliwość zastosowania na wiele sposobów.

Ten produkt jest tak ceniony i chętnie wybierany także ze względu na mnogość sposobów wykorzystania. Wytrzymałą, super mocna folia sprawdza się w niemal każdym zadaniu.

Folia bąbelkowa ma wiele zastosowań i może służyć jako:
 • ochrona przedmiotu na czas transportu;
 • zabezpieczenie towaru podczas składowania;
 • oddzielenie kilku przedmiotów w jednej paczce pocztowej;
 • wypełnienie paczki - zapobiega przesuwaniu się przedmiotów w środku;
 • jako opakowanie - po dokładnym zawinięciu przedmiotu można zrezygnować z dodatkowego opakowania.
 

Dlaczego warto wybrać folię bąbelkową B3?W stosunku do innych rodzajów folii bąbelkowej, ta określana jako B3 (super mocna!) charakteryzuje się aż trzema warstwami folii polietylenowej użytej w trakcie produkcji. Dzięki temu posiada jeszcze lepsze właściwości Folia o gramaturze aż 75g/m2 pełni rolę świetnego zabezpieczenia każdego rodzaju przedmiotów.

Warto wybrać ten rodzaj folii z oferty sklepu internetowego Neopak, aby mieć pewność, że przesyłka dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie