B3

Trójwarstwowa folia bąbelkowa o oznaczeniu B3 to rozwiązanie, które swoja wytrzymałością uchroniło przed uszkodzeniem nie jeden przedmiot w transporcie. Jej trójwarstwowa konstrukcja stanowi świetny materiał do zabezpieczania wartościowych przedmiotów. Szczególnie polecana jest do stosowania podczas opakowywania przedmiotów ostrych, ciężkich lub o nietypowym kształcie. Doskonale dopasowuje się do produktu szczelnie go otulając. Przez zastosowanie w jej procesie produkcyjnym surowca o nazwie polietylen posiada także właściowści chroniące przed wodą, chemikaliami, a nawet ogniem. Jest niepalna, dlatego też polecamy ją wszystkim z Państwa, którzy wysyłają swoje produkty w dalekie trasy, na przykład transportem lotniczym czy też kolejowym, a nawet morskim. Doskonałe właściwości amortyzacyjne przez wzgląd na zastosowanie sprężonego powietrza do wypełnienia pęcherzyków o średnicy 1 cm zagwarantują bezpieczny transport w najcięższych warunkach.

Folia pęcherzykowa B3 dostępna jest w naszym sklepie w różnych wariantach rozmiarowych. Pozwoli to Państwu na wybór dostosowany Państwa potrzeb i zaoszczędzi Państwa cenny czas. Folie te wystepują także ze specjalnymi perforacjami, które ułatwiają rozdzielanie folii na miejsze kawałki, a także skracają czas poświęcony na wykonanie szczelnego opakowania. Kolejnym zastosowaniem takiej folii może być wypełnianie szczelin i wolnych przestrzeni wewnątrz głównego opakowania (najczęściej są to kartonowe pudła lub plastikowe pojemniki). Zapobiega to przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz opakowania i narażaniu ich na obicie czy też wstrząsy. Warto pamiętać, że folia oferowana w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości przez co może być stosowany wielokrotnie.

Ważnym aspektem jest możliwość poddania zużytej już folii recyklingowi. Prócz uczynienia z Państwa firmy odpowiedzialnej społecznie - ograniczy to także koszta związane z wywozem i utylizacją pozostałości po pakowaniu czy ogólnie - odpadów. W obecnej sytuacji ekologicznej na świecie stanowić będzie to bardzo ważny atut firmy.

Dla wszystkich Państwa przygotowaliśmy atrakcyjne oferty na zakup folii bąbelkowej, ale i innych produktów.

Warto być na bieżąco i zapoznać się z naszą szeroką ofertą opakowań, taśm i urządzeń ułatwiających proces pakowania. W razie pytań zapraszamy Pańśtwa do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie na nie odpowiedza i podzielą się swoją fachową wiedzą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj