Folia wzmocniona pianką

Folie bąbelkowe występują na rynku w naprawdę wielu opcjach. Na szczególną uwagę zasłużyła sobie folia bąbelkowa z pianką polietylenową (PE). Połączenie folii bąbelkowej wykonanej z polietylenu z pianką polietylenową stworzyło rodukt, który zaskoczy Państwa swoimi właściowościami związanymi z ochroną i wytrzymałością na zniszczenie. Te dwa produkty połączone zostały laminatem oferując nam najmocniejszą i najbardziej niezawodną ochornę naszych dóbr. Decydując się na użycie folii wzmocnionej pianką mamy pewność, że wybieramy produkt, który nie zawiedzie naszych oczekiwań. Pozwoli on na bezpieczny transport przedmiotów nawet na potencjaonie niebezpiecznych trasach nie ryzykując ich uszkodzeniem.

Folie i pianki wykonane z polietylenu posiadają właściowści amortyzacyjne, których na próżno szukać wśród innych produktów. Te doskonałe parametry stanowią dla nas zapewnienie niezrównanej jakości. Można śmiało pokusić sie o stwierdzenie, że jest to jedna z najlepszych opcji na zabezpeczenie podczas transportu. Aby przybliżyć Państwu temat, poniżej znajdą Państwo krótką charakterystkę tego produktu:

  • dwie warstwy - folia i pianka z najwyższej klasy materiału gwarantujące jakość
  • świetne właściwości amortyzacyjne zapewniające nam bezpieczeństwo przesyłek
  • odporność na wilgoć i związki chemiczne przez zastosowanie polietylenu
  • przezroczystość ułatwiająca identyfikację zawartości paczki
  • lekkość, która powoduje, że pakowanie jest przyjemne i nie wymaga tężyzny fizycznej
  • ekologiczność - folie te można poddać recyklingowi
  • elastyczność pozwalająca na idealne dopasowanie do kształtu przedmiotu, który jest pakowany

Lekkość tego rodzaju opakowania ma jeszcze jedną zaletę - nie powoduje znacznego wzrostu opakowania, co ma istotne znaczenie podczas opłacania przesyłek. Można więc stwierdzić, że folia ta prócz łatwości aplikacji pozwoli nam także na wymierne oszczędności. Bardzo ważnym atutem jest możliwośc poddania jej recyklingowi po zużyciu, zanim jednak to nastąpi folia ta może być stosowana wielokrotnie, w duchu ekologii. Zastosowań folii może być nieskończenie wiele, my podaliśmy Państwu najpopularniejsze. Warto jednak zaznaczyć, że folie tego typu sprawdzą się również podczas przeprowadzek, gruntownych porządków domowych, zmian aranżacji czy nawet wykonywania projektów szkolnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania z ofertą.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj