Folia bąbelkowa szerokość 250cm

Największa z dostępnych u nas folii bąbelkowych o szerokości 250CM to kolejna z naszych propozycji zabezpieczenia wartościowych przedmiotów podczas transportu. Jej wielkość pozwoli Państwu na swobodne i łatwe opakowanie przedmiotów dużych gabarytów, które wymagają szczególnej uwagi podczas przedsięwzięć z zakresu logistyki. Szczególnie polecamy to rozwiązanie dla firm zamujących się produkcją elektroniki i maszyn przemysłowych, gdzie ważne jest by oferowany przedmiot dotarł do rąk odbiory w nienaruszonym stanie. Dodatkowo folia o tym rozmiarze doskonale sprawdzi się jako wypełniacz wkładany do różnego rodzaju opakowań zapobiegając przesuwaniu się przedmiotów i ich uszkodzeniu. Folię bąbelkową o szerokości 250 cm można swobodnie przycinać by uzyskać dopasowanie do przedmiotów, a przy tym idealnie je zaizolować. Chcąc ułatwić Państwu wybór stworzyliśmy poniżej krótką i rzeczową charakterystykę produktu.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-250 cm:

 • szerokość to 250CM - największa z dostępnych szerokości pozwalająca na opakowanie największych przesyłek
 • wodoodporna - zapobiega zniszczeniom spowodowanym przez wilgoć i wodę
 • średnica pęcherzyków 1CM - świetnie amortyzuje przez zastosowanie dwóch warstw
 • polietylen - zastosowanie go w procesie produkcji tej folii stanowi dla Pańśtwa zapewnienie o trwałości
 • ekologiczne rozwiązanie dla pakowania - folia ta jest wielorazowego użytku i w pełni nadająca się do recyklingu
 • elastyczność - dla jak najlepszego dopasowania do kształtu i wielkości paczki

Wybierając folię bąbelkową trzeba wziąć pod uwagę jej parametry techniczne. Oferowana przez nas folia o oznaczeniu B1 gwarantuje Państwu satysfakcję, a przemiotom w nią zawiniętym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. B1 to oznaczenie folii, która wykonana jest z dwóch warstw pęcherzyków powietrznych wypełnionych sprężonym powietrzem. Wspomagają one amortyzację produktu spakowanego do wysyłki podczas transportu chroniąc go przed wstrząsami i wszelkimi uszkodzeniami. Polietylen zastosowany w procesie produkcji jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej docenianych tworzyw na rynku opakowań. Dzieje się tak dlatego, że wykazuje on wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale także chemiczne. Folia bąbelkowa z polietylenu będzie więc idealny rozwiązaniem dla każdego, od użytkowników domowych po profesjonalne przedsiębiostwa o różnej specjalizacji.

Najszersza folia bąbelkowa - o szerokości dwóch i pół metra!Wśród folii bąbelkowych dostępnych w sklepie internetowym Neopak mogą Państwo wybrać jeden z wielu dostępnych formatów. Największym z nich jest folia bąbelkowa o szerokości 250 centymetrów. Dostępna w rolce zawierającej aż 100 metrów bieżących pozwala na zabezpieczenie naprawdę dużych gabarytowo przedmiotów lub powierzchni. To właśnie ochrona przed zniszczeniem jest głównym, choć nie jedynym sposobem zastosowania folii bąbelkowej. Dzięki swoim unikalnym właściwościom sprawdza się bardzo dobrze także w innych branżach

Uniwersalność folii bąbelkowej i jej niski koszt zakupu sprawiają, że jest jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie. Klienci doceniają ją nie tylko za wszechstronność, ale także możliwość wielokrotnego wykorzystania. Ta ostatnia właściwość przydaje się szczególnie na magazynach, gdzie folia bąbelkowa pozwala chronić składowane przedmioty.

 

Jak zbudowana jest folia bąbelkowa B1 o szerokości 250 CM?Budowa folii bąbelkowej jest jednocześnie bardzo prosta, jak i imponująco skuteczna i przemyślana. Zbudowana jest z kilku (zwykle trzech) warstw folii polietylenowej. Pomiędzy nimi pozostawiona jest przestrzeń, którą wypełnia powietrze - to właśnie bąbelki. Co dzięki nim zyskujemy? Są odpowiedzialne za większość korzyści płynących z wykorzystywania folii bąbelkowej!

Bąbelki powietrza znajdujące się licznie na folii bąbelkowej odpowiadają za amortyzację wstrząsów. Dzięki nim produkt jest świetnie chroniony podczas wysyłki, czy przechowywania. Warto w ten sposób zabezpieczać wszystkie wrażliwe na zniszczenie rzeczy. Folia przydaje się na co dzień w firmach wysyłkowych i sklepach e-commerce. Jest wykorzystywana także na magazynach, ale też w gospodarstwach domowych. W domu zwykle służy do ochrony słoików i  innego szkła, ale także… na ogrodzie!

 

Wykorzystanie folii bąbelkowej w ogrodnictwieNiewiele osób wie, ale folia bąbelkowa jest regularnie wykorzystywana przez branżę ogrodniczą. Nie służy jednak tylko do pakowania sadzonek, czy roślin na czas wysyłki. Przydaje się także w zimie i innych chłodnych miesiącach.

Folia bąbelkowa posiada właściwości termoizolacyjne, dla roślin w ogrodzie lub sadzie działa niczym kurtka puchowa - ta także wykorzystuje przecież powietrze jako warstwę ochronną przed niskimi temperaturami. Osłonięte folią bąbelkową rośliny lepiej znoszą zimne miesiące, mocny wiatr, czy opady śniegu i gradu. Wykorzystując tę folię mamy więc pewność, że dobrze zabezpieczyliśmy swoje sadzonki i rośliny.

Do ochrony większych drzew, krzewów lub całych upraw dobrze nada się spora folia. Dlatego folia bąbelkowa B1 o szerokości 250 centymetrów jest tutaj bardzo rozsądnym wyborem.Nie ma konieczności owijania wielokrotnie rośliny, by pokryć całą jej powierzchnię. Duża szerokość folii na rolce pozwoli na sprawne zabezpieczenie cennych roślin na zimę i pozwoli na ich bardzo efektywny wzrost.

 

Folia bąbelkowa B1 o szerokości 250 centymetrów podczas zabawy z dziećmi - sensoplastyka i metoda MontessoriArkusze folii bąbelkowej, szczególnie o tak ogromnej szerokości, świetnie sprawdzają się podczas zabaw z dziećmi. Istnieje wiele sposobów wykorzystania folii z bąbelkami podczas edukacyjnych zabaw. Już samo rozbijanie bąbelków powietrza jest dla dzieci świetną zabawą. Wykorzystując folię można tworzyć artystyczne instalacje, a także użyć folii do stworzenia… pieczątek. Regularne ślady pozostawiane przez bąbelki powietrza mogą tworzyć ciekawe wzory. Folia bąbelkowa daje także miłe wrażenia, gdy się po niej chodzi na boso. Wielu nauczycieli, szczególnie w przedszkolach, wykorzystuje tę cechę przy zabawach sensorycznych.

 

Właściwości folii bąbelkowej B1 o szerokości 250 CMFolia bąbelkowa jest wykonana z wytrzymałej, a jednocześnie nieco elastycznej folii PE. Dzięki temu z łatwością można użyć jej do owijania przedmiotów o nieregularnym kształcie, czy ostrych krawędziach. Kilka warstw folii bąbelkowej sprawia, że przedmiot jest bardzo dobrze chroniony, nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Folia bąbelkowa B1 chroni przed:
 • uszkodzeniami mechanicznymi
 • zarysowaniem
 • wpływem niskich i wysokich temperatur
 • wilgocią (gdy owiniemy nią szczelnie produkt)

przesuwaniem się przedmiotów względem siebie.
Podobnie do folii stretch, folia bąbelkowa B1 z łatwością przywiera sama do siebie. Dzięki temu pakowanie przy jej użyciu jest proste, nawet wykorzystując tak duży arkusz, jak folia bąbelkowa o szerokości 250 centymetrów.

 

Zalety folii bąbelkowej 250 CMSzeroka rolka folii bąbelkowej pozwala na zastosowanie folii na wiele sposobów. Przede wszystkim służy do ochrony przedmiotów na czas przechowywania, magazynowania, transportu i wysyłki. Można jednak wykorzystać folię na wiele innych sposobów, choćby podczas zabawy z dziećmi i do ochrony roślin.

Największe zalety folii bąbelkowej B1 o szerokości 250 to:
 • dobra ochrona przed uszkodzeniami
 • termoizolacja
 • jest wytrzymała i elastyczna
 • pozwala na aplikację na dużych przedmiotach, krzewach, drzewach
 • można nią owinąć jednorazowo całą europaletę
 • chroni przed wilgocią
 • jest tania w zakupie
 • Jak zapakować narty do samolotu?

  Narty warto przewozić w specjalnie do tego przeznaczonych pokrowcach, które są dostępne u producentów sprzętu narciarskiego lub w specjalistycznych sklepach. Jeśli jednak nie dysponujesz takim pokrowcem, koniecznie zabezpiecz swoją własność za pomocą materiałów takich jak folia bąbelkowa, kartony oraz folia stretch. Każdą nartę warto również owinąć za pomocą taśmy do pakowania. Dzięki temu folia bąbelkowa przez całą podróż będzie na swoim miejscu, aby skutecznie chronić narty przed uszkodzeniami mechanicznymi. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie