Folia bąbelkowa szerokość 40cm

Folia bąbelkowa jest produkowana w wielu różnych opcjach i rozmiarach po to, by dobrać odpowiednią szerokość do konkretnej czynności. Tym razem mowa o dostępnej w dwuwarstwowej strukturze folii 40CM, która z powodzeniem towarzyszyć nam będzie i ułatwiać pracę związaną z pakowaniem przedmiotów. Jest wielozadaniowa więc ma naprawdę szerokie zastosowanie, które zależy od naszej kreatywności. Sprawdzi się jako opakowanie zabezpieczające cenne, ale i kruche przesyłki lub jako wypełniacz wszystkich pustych przestrzeni w paczce likwidując możliwość uszkodzenia przedmiotów podczas gwałtownych ruchów czy upadków z wysokości.

Główne cechy tej folii znajdą Pańśtwo poniżej. Pozwoli to na bliższe zapoznanie z tym produktem i podjęciem decyzji czy jest to odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-40 cm:

 • rozmiar folii o szerokości 40CM pozwala na dopasowanie jej do konkretnego produktu, który będzie pakowany
 • polietylen zastosowany w procesie produkcji jest odporny na wilgoć i działanie związków chemicznych
 • długość rolki z folią bąbelkową wynosi nawet 100M
 • jest niepalna więc uchroni nasze przedmioty przed zajęciem ogniem
 • jest lekka przez co nie wpływa na wagę całościową paczki
 • wieorazowa - można użyć jej ponownie dbają przy tym o środowisko
 • świetnie amortyzuje dając bezpieczeństwo zawartości opakowania

Jak widać, zalet użycia folii bąbelkowej jest naprawdę wiele, polietylen, z którego jest ona wykonana stanowi świetne zabezpieczenie i jest doceniany przez producentów jak i użytkowników opakowań z niego wytwarzanych. W oferowanej opcji folia bąbelkowa posiada dwie warstwy pęcherzyków powietrznych, które doskonale zabezpieczą nasze towary przed zniszczeniem lub zalaniem. Jest ona także wytrzymała na rozciąganie przez co mamy pewność, że nie zsunie się w transporcie i nie narazi nas na straty materialne.

Ten rozmiar folii z pęcherzykami powietrznymi wykorzystywany jest w opakowywaniu więszkości przedmiotów. Rozmiar 40 cm jest na tyle uniwersalny, że jest to jedna z najczęściej wybieranych folii bąbelkowych w naszym sklepie. Wygoda użytkowania zależy oczywiście od wprawy osoby, która ją aplikuje, jednak jest to na tyle popularny produkt, że ciężko wyobrazić sobie więszke problemy podczas jej użycia. Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości. Zapraszamy.

Folia bąbelkowa o szerokości 400 milimetrówFolia bąbelkowa jest jednym z najczęściej wykorzystywanych podczas pakowania artykułów. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można zabezpieczyć zawartość paczki przed ewentualnymi uszkodzeniami lub zniszczeniem podczas transportu. Bąbelkowa folia zabezpieczająca o szerokości 40CM występuje w sklepie internetowym Neopak w wieku różnych rodzajach, co pozwoli na jeszcze lepsze dobranie jej do potrzeb klienta oraz pozwoli zoptymalizować koszty pojedynczej paczki. 

Przy wyborze rodzaju oraz rozmiaru folii bąbelkowej, która będzie używana do pakowania wysyłanych  przedmiotów, należy dobrze ocenić potrzeby. W zależności od wymiarów towaru oraz tego, jak dobrze powinien być chroniony najlepiej wybrać odpowiedni typ folii.
 

Jakie parametry ma folia bąbelkowa o szerokości 400 milimetrów?Kategoria folii o szerokości czterdziestu centymetrów jest jedną z wielu dostępnych w sklepie internetowym Neopak. Wśród produktów w tej kategorii znajdują się folie bąbelkowe na rolce, gdzie łączna długość folii wynosi 50 metrów lub 100 metrów. Wybranie większej ilości produktu pozwoli zoptymalizować koszt jednostkowy, Rolka folii bąbelkowej o grubości 10mm i w opcji 100 metrów bieżących waży niecałe 1,5 kilograma, a jej wymiary to  40 centymetrów szerokości i 65 centymetrów średnicy.  jeżeli Państwa firma używa dużej ilości folii do pakowania przedmiotów. Mniejsza rolka doskonale sprawdzi się, jeżeli nie będzie wykorzystywana aż tak często - ma mniejsze rozmiary, co ułatwia przechowywanie.

Niezależnie od wielkości rolki, folia bąbelkowa jest wykonana z wytrzymałego, dwuwarstwowego materiału o gramaturze 40g/m2 (klasa B1). Filia jest transparentna i dzięki dopracowanym metodom produkcji charakteryzuje ją odporność na oddzielanie się warstw. Nawet obciążona przedmiotem o dużym ciężarze, folia zachowuje swoje właściwości ochronne. Ten typ folii pozwala także na zabezpieczenie przed wilgocią i chemikaliami. Wykonana z odpowiednich składników folia bąbelkowa nie przepuszcza zapachów oraz zapewnia niezłą izolację termiczną. Pozwoli to na dodatkowe zabezpieczenie towarów znajdujących się w paczce przed szkodliwym wpływem wysokich lub niskich temperatur, które mogą wystąpić w czasie transportu. 
 

Zalety folii bąbelkowej o szerokości 400mmFolia bąbelkowa od lat jest stosowana w celu zabezpieczenia zawartości przesyłek. Jest dobrą alternatywą dla innych rodzajów wypełnień: słomki, pianki,poduszek powietrznych, gazet i innych. Do największych zalet, za które klienci cenią sobie folię, należą:
 • niska cena;
 • proste zapakowanie;
 • dobra ochrona zawartości paczki;
 • zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, wilgocią;
 • izolacja termiczna zawartości paczki
 • niska waga - nie zwiększa kosztów wysyłki;
 • użytkowanie niewymagające dodatkowych, specjalistycznych narzędzi;
 • wytrzymała, dwuwarstwowa budowa.
 

Zastosowanie folii bąbelkowej 40CMTen rodzaj folii bąbelkowej jest chętnie wybierany w celu dodatkowego zabezpieczenia mniejszych przedmiotów, na przykład przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Folia o szerokości 40 centymetrów używana jest przez wiele grup osób. Głównymi odbiorcami tego artykułu ze sklepu internetowego Neopak są przedsiębiorcy - zarówno osoby zajmujące się wytwarzaniem produktów, jak i handlujące nimi. Także klienci indywidualni chwalą sobie możliwość

Zabezpieczająca folia bąbelkowa szczególnie dobrze sprawdzi się w celu ochrony najbardziej delikatnych artykułów, takich jak rękodzieło, przedmioty wykonane ze szkła, ceramiki i porcelany, a także wszystkich szczególnie wrażliwych na uszkodzenia towarów.

 

Ekologiczny papier nacinany - czy to dobra alternatywa dla klasycznej folii bąbelkowej?Sklep internetowy Neopak posiada w swojej ofercie świetną alternatywę dla folii bąbelkowej. Mowa o papierze nacinanym, który także jest dostępny w rolce o szerokości czterdziestu centymetrów. Taki papier doskonale sprawdzi się w roli wypełnienia paczki lub jako ochrona delikatnego przedmiotu, na przykład przed porysowaniem. Można go zastosować  na wiele różnych sposobów:
 • jako wyściółka paczki;
 • jako przegroda pomiędzy kolejnymi warstwami towarów umieszczonych w jednej paczce;
 • jako ochrona przed uszkodzeniami, zarysowaniami.

Papierowa wersja folii bąbelkowej jest w pełni ekologiczna - wytwarzana z materiałów z recyklingu i całkowicie biodegradowalna. Jeżeli sposób transportu paczki, a zarazem znajdującego się wewnątrz przedmiotu nie wymaga szczelnego opakowania, czy izolacji termicznej, warto rozważyć takie przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Papier nacinany, podobnie jak folia bąbelkowa, ze względu na swoją elastyczność i rozciągliwość tworzy efekt podobny do folii typu stretch. Kolejne warstwy dobrze przylegają do siebie i nie rozłączają się, tworząc solidne zabezpieczenie znajdującego się w środku towaru.

Poza nacinanym, brązowym papierem, podobne zastosowanie ma papier bąbelkowy. Jest wytworzony z makulatury. Jego gramatura to 120g/m2 i jest przeznaczony do ochrony delikatnych przedmiotów oraz jako wypełnienie kartonu z przesyłką.
 • W czym tanio i bezpiecznie wysłać talerze ?
  Folia bąbelkowa to uniwersalny produkt, który doskonale zabezpiecza zapakowane w nie produkty i świetnie sprawdzi się również w zabezpieczeniu tak delikatnych rzeczy jak talerze. Dzięki pęcherzykom powietrza chroni zawartość przed różnego rodzaju wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi. Zagrożeniem dla niej nie jest również wilgoć czy promienie słoneczne. Jest stosunkowo nie droga, sprzedawana w wydajnych rolkach o różnych szerokościach i gramaturze. 

  Dobrej jakości i w korzystnej cenie folię bąbelkową można kupić na stronie https://neopak.pl/folie/folia-babelkowa.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie