40cm - B1

Folia bąbelkowa jest produkowana w wielu różnych opcjach i rozmiarach po to, by dobrać odpowiednią szerokość do konkretnej czynności. Tym razem mowa o dostępnej w dwuwarstwowej strukturze folii 40CM, która z powodzeniem towarzyszyć nam będzie i ułatwiać pracę związaną z pakowaniem przedmiotów. Jest wielozadaniowa więc ma naprawdę szerokie zastosowanie, które zależy od naszej kreatywności. Sprawdzi się jako opakowanie zabezpieczające cenne, ale i kruche przesyłki lub jako wypełniacz wszystkich pustych przestrzeni w paczce likwidując możliwość uszkodzenia przedmiotów podczas gwałtownych ruchów czy upadków z wysokości.

Główne cechy tej folii znajdą Pańśtwo poniżej. Pozwoli to na bliższe zapoznanie z tym produktem i podjęciem decyzji czy jest to odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-40 cm:

  • rozmiar folii o szerokości 40CM pozwala na dopasowanie jej do konkretnego produktu, który będzie pakowany
  • polietylen zastosowany w procesie produkcji jest odporny na wilgoć i działanie związków chemicznych
  • długość rolki z folią bąbelkową wynosi nawet 100M
  • jest niepalna więc uchroni nasze przedmioty przed zajęciem ogniem
  • jest lekka przez co nie wpływa na wagę całościową paczki
  • wieorazowa - można użyć jej ponownie dbają przy tym o środowisko
  • świetnie amortyzuje dając bezpieczeństwo zawartości opakowania

Jak widać, zalet użycia folii bąbelkowej jest naprawdę wiele, polietylen, z którego jest ona wykonana stanowi świetne zabezpieczenie i jest doceniany przez producentów jak i użytkowników opakowań z niego wytwarzanych. W oferowanej opcji folia bąbelkowa posiada dwie warstwy pęcherzyków powietrznych, które doskonale zabezpieczą nasze towary przed zniszczeniem lub zalaniem. Jest ona także wytrzymała na rozciąganie przez co mamy pewność, że nie zsunie się w transporcie i nie narazi nas na straty materialne.

Ten rozmiar folii z pęcherzykami powietrznymi wykorzystywany jest w opakowywaniu więszkości przedmiotów. Rozmiar 40 cm jest na tyle uniwersalny, że jest to jedna z najczęściej wybieranych folii bąbelkowych w naszym sklepie. Wygoda użytkowania zależy oczywiście od wprawy osoby, która ją aplikuje, jednak jest to na tyle popularny produkt, że ciężko wyobrazić sobie więszke problemy podczas jej użycia. Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości. Zapraszamy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Kolor
Rodzaj folii bąbelkowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj