Folia bąbelkowa duże bąble BKS

Szukając rozwiązań dla swojego biznesu czy też do uzytku domowego natrafimy zapewne na folie bąbelkowe. Folia bąbelkowa przez wzgląd na świetne właściwości ochronne zyskała uznanie wśród wielu branż: handlowych, dystrybucyjnych i spedycyjnych. Doskonałe właściwości ochronne i izolujące pozwalają na zastosowanie jej praktycznie wszędzie oraz w różnych celach. Sprawdza się ona podczas pakowania, ale także podczas zabezpieczania elementów stałych przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi i trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także wilgocią, która często powoduje zniszczenia cennych towarów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór folii - zwykłe folie bąbelkowe o konkretnych szerokościach oraz folie bąbelkowe specjalistyczne – te przeznaczone do zabezpieczania dużych gabarytowo, często niestandardowych kształtem i ciężkich przedmiotów. Dla przedmiotów o dużej masie potrzeba mocnych i pewnych rozwiązań, dlatego też proponujemy zaopatrzenie się w folie bąbelkowe z dużymi bąblami BKS.

Poniżej znajdą Państwo ich charakterystkę, która przybliży Państwu ich najważniejsze zalety i funkcje:
 

Charakterystyka folii bąbelkowej – duże bąble BKS:

 • dwie warstwy poduszeczek powietrznych dla odpowiedniego zabezpieczenia zawijanych w nią przedmiotów
 • średnica bąblów wynosi 3CM przez co zwiększa amortyzację
 • doskonała jakość przekładająca się bezpośrednio na wytrzymałość folii
 • znakomita izolacja przed wilgocią i zanieczyszczeniami (także tymi chemicznymi)

Podstawowa wersja folii pęcherzykowej zbudowana jest z dwóch warstw bąbli powietrznych, a ich standardowa wielkość to 1CM. W przypadku folii o dużych bąblach, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, pęcherzyki te mają średnicę 3CM. To kolosalna różnica przekładająca się na właściwości folii. Zwiększa to właściwości ochronne opakowania, gwarantując nam najlepszą amortyzację i bezpieczeństwo. Zawinięte w taką folię bąbelkową z dużymi bąblami przedmioty są porządnie zabezpieczone przed urazami postałymi na skutek uderzeń, zarysowań i wilgoci. Folia z dużym bąblem posiada także właściwości elastyczne – idealnie dopasowuje się do kształtu zawartości, nie ulega rozerwaniu.Ma to kolosalne znaczenie w przypadku przedmiotów z ostrymi krawędziami, które mogą podczas transportu przebijać słabsze folie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Folia bąbelkowa z dużymi bąblami BKSFolia bąbelkowa jest niezbędnym wyposażeniem wielu firm i odbiorców indywidualnych, którzy działając w różnych branżach. Podstawową funkcją takiej folii jest zabezpieczenie owiniętego nią towaru. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie pomocne przy pakowaniu przesyłek i paczek pocztowych. Różne rodzaje folii bąbelkowej są więc stosowane przez producentów przedmiotów, ich dystrybutorów, hurtownie i sklepy. Także firmy kurierskie i spedycyjne stanowią duży procent klientów, zamawiających regularnie tę folię. 

Ze względu na szeroki wybór folii bąbelkowych dostępnych w sklepie Neopak, każdy klient może wybrać jej odpowiedni rodzaj - pozwoli to na optymalizację kosztów związanych z pakowaniem przesyłki, a także pozwoli zabezpieczyć zawartość paczki w odpowiedni sposób. Folie bąbelkowe występują w wielu odmianach, klient może więc wybrać odpowiednią szerokość rolki oraz grubość folii. Najczęściej spotykana folia składa się z dwóch wytrzymałych  warstw, które tworzą bąbelki o średnicy około jednego centymetra. Do zadań specjalnych - w celu zapewnienia jeszcze lepszej ochrony pakowanym towarom - można natomiast wybrać folię o dużych bąbelkach, których średnica to aż 3 centymetry. Taki rodzaj folii nazywany jest czasem “dużym bąblem”.

 

Zalety folii o dużych bąblach BKS w stosunku do tradycyjnej folii bąbelkowej Folia o dużych bąblach ma właściwie te same zalety, co zwykła folia bąbelkowa. Pozwala przy tym na zapewnienie jeszcze lepszej ochrony pakowanego przedmiotu. Wszystko za sprawą większej ilości powietrza znajdującego się w bąblach. Mają one większą objętość, a to właśnie ona odpowiada za siłę amortyzacji ewentualnych uderzeń i wstrząsów. Wiele osób, które decydują się na używanie zwykłej folii bąbelkowej w procesie pakowania, jest zmuszona do kilkukrotnego owijania delikatnego towaru folią w celu zapewnienia odpowiedniej ochrony. Często jest to działanie czasochłonne i niekorzystne pod względem zużycia materiału - generuje większe koszty. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup i stosowanie folii o dużych bąblach i zastąpienie nią kilku warstw zwykłej odmiany.

 

Cechy folii bąbelkowej BKS o dużych bąblachDoskonałą ochrona owijanych folią przedmiotów to nie jedyny walor tego artykułu. Folia o dużych bąblach pozwala na ochronę zawartości paczki przed niepożądanym wpływem warunków atmosferycznych - chroni przed dostępem wilgoci, zanieczyszczeń (także chemicznych), nie przepuszcza zapachów i zapewnia izolację termiczną. Jest elastyczna i rozciągliwa, dzięki czemu pozwala w prosty sposób owinąć i zapakować przedmiot o nieregularnym kształcie. 

Pakowanie przesyłek lub paczek kurierskich przy użyciu folii o dużych bąblach jest bardzo proste. Nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, ani zastosowania specjalistycznych narzędzi. Do odcięcia odpowiedniego fragmentu folii z rolki wystarczą nożyczki lub nożyk. Zakup folii w formie artykułu nawiniętego na rolkę pozwala na zaoszczędzenie miejsca i proste wydzielanie kolejnych fragmentów w celu pakowania następnych paczek. Folia bąbelkowa o dużych bąblach na rolce nie zawija się i nie plącze, można także uniknąć sklejania się ze sobą jej warstw - to znacznie ułatwienie pakowania i oszczędność czasu.

Wiele osób wykorzystuje folię bąbelkową z dużymi bąblami jako dodatkowe wypełnienie do paczki. Dzięki dobrej amortyzacji, można także używać arkuszy folii w celu oddzielenia od siebie kolejnych warstw pakowanego towaru. Takie rozwiązanie pozwala zmieścić więcej sztuk w jednej przesyłce i zaoszczędzić na jej kosztach.
Podsumowując, większość klientów najbardziej docenia folię bąbelkową o dużych bąblach za:
 • doskonałe zabezpieczenie przedmiotu;
 • niski koszt zakupu;
 • możliwość szybkiego pakowania wrażliwego towaru poprzez jego owinięcie;
 • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi;
 • izolacja termiczna zawartości;
 • dostępność w różnych rozmiarach, co pozwoli zoptymalizować koszt pakowania;
 • bardzo niska masa - nie zwiększa wagi przesyłki.
 

Jaką szerokość ma folia duży bąbel?Dla wygody klientów i możliwości zoptymalizowania kosztów pakowania pojedynczej przesyłki, folia o dużych bąblach dostępna jest w sklepie internetowym Neopak w różnych rozmiarach. Standardowa długość folii nawiniętej na jedną rolkę wynosi 50 metrów. Dostępne w ofercie sklepu szerokości folii pozwalają dopasować ją do planowanego zastosowania - na przykład rozmiaru pakowanego przedmiotu.

Szerokości folii o dużych bąblach to:
 • 50 cm
 • 75 cm
 • 100 cm
 • 120 cm
 • 150 m

Pozostałe wymiary tej wytrzymałej folii bąbelkowej to 50 metrów długości i wielkość bąbla 30 milimetrów. Gramatura folii to 80g/m2.

Najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zabezpieczyć swoje przesyłki w jeszcze lepszy sposób, powinni rozważyć wybór trójwarstwowej folii bąbelkowej o dużych bąblach. Dodatkowa warstwa zwiększa wytrzymałość materiału i odporność na przecięcie lub przedziurawienie. Ten wariant folii występuje w szerokości 150CM i ma gramaturę 110g/m2.

Kolejną folią o dużych bąblach do zadań specjalnych jest trójwarstwowa folia UV. Jest przeznaczona do zastosowania na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, balkonie lub wokół domu. Można ją wykorzystać w celu przyspieszenia wzrostu roślin i aby zabezpieczyć je przed niekorzystnym wpływem zmiennych warunków klimatycznych.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie