Duże bąble BKS

Szukając rozwiązań dla swojego biznesu czy też do uzytku domowego natrafimy zapewne na folie bąbelkowe. Folia bąbelkowa przez wzgląd na świetne właściwości ochronne zyskała uznanie wśród wielu branż: handlowych, dystrybucyjnych i spedycyjnych. Doskonałe właściwości ochronne i izolujące pozwalają na zastosowanie jej praktycznie wszędzie oraz w różnych celach. Sprawdza się ona podczas pakowania, ale także podczas zabezpieczania elementów stałych przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi i trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także wilgocią, która często powoduje zniszczenia cennych towarów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór folii - zwykłe folie bąbelkowe o konkretnych szerokościach oraz folie bąbelkowe specjalistyczne – te przeznaczone do zabezpieczania dużych gabarytowo, często niestandardowych kształtem i ciężkich przedmiotów. Dla przedmiotów o dużej masie potrzeba mocnych i pewnych rozwiązań, dlatego też proponujemy zaopatrzenie się w folie bąbelkowe z dużymi bąblami BKS.

Poniżej znajdą Państwo ich charakterystkę, która przybliży Państwu ich najważniejsze zalety i funkcje:

Charakterystyka folii bąbelkowej – duże bąble BKS:

  • dwie warstwy poduszeczek powietrznych dla odpowiedniego zabezpieczenia zawijanych w nią przedmiotów
  • średnica bąblów wynosi 3CM przez co zwiększa amortyzację
  • doskonała jakość przekładająca się bezpośrednio na wytrzymałość folii
  • znakomita izolacja przed wilgocią i zanieczyszczeniami (także tymi chemicznymi)

Podstawowa wersja folii pęcherzykowej zbudowana jest z dwóch warstw bąbli powietrznych, a ich standardowa wielkość to 1CM. W przypadku folii o dużych bąblach, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, pęcherzyki te mają średnicę 3CM. To kolosalna różnica przekładająca się na właściwości folii. Zwiększa to właściwości ochronne opakowania, gwarantując nam najlepszą amortyzację i bezpieczeństwo. Zawinięte w taką folię bąbelkową z dużymi bąblami przedmioty są porządnie zabezpieczone przed urazami postałymi na skutek uderzeń, zarysowań i wilgoci. Folia z dużym bąblem posiada także właściwości elastyczne – idealnie dopasowuje się do kształtu zawartości, nie ulega rozerwaniu.Ma to kolosalne znaczenie w przypadku przedmiotów z ostrymi krawędziami, które mogą podczas transportu przebijać słabsze folie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Szerokość
Kolor
Gramatura
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj