Folia bąbelkowa samoprzylepna

Folie bąbelkowe to jeden z najlepszych materiałów do zabezpieczania przedmiotów podczas ich transportu. Popularne na całym świecie sprawdzają się bezbłędnie przy pakowaniu przedmiotów o różnych wielkościach. Od małych typu śrubki, biżuteria, po te największe typu maszyny przemysłowe, czy elementy karoserii. Czy da się zabezpieczać towary jeszcze bardziej? Oczywiście. Tutaj właśnie pojawia się folia bąbelkowa samoprzylepna, która prócz właściowości znanych ze standardowych folii bąbelkowych daje nam jeszcze jedną opcję. Ta opcja to idealne dopasowanie do powierzchni i najlepsza izolacja dostępna wśród folii bąbelkowych na rynku.

Kiedy warto zastosowac folię pęcherzykową samoprzylepną?

Przede wszystkim kiedy chcemy ułatwić proces pakowania. Folia ta nie przesuwa się, nie wymaga dodatkowych narzędzi do jej użycia (mowa tu o nożykach, taśmach klejących, klejach), jest praktyczna i szybka w użyciu. Pozwoli to na zaoszczędzić czas poświęcony na opakowanie przedmiotów, a także na oszczędność środków. Jest ona mocna, przez co nie ma potrzeby owijania kilkukrotnie paczki w celu jej zabezpieczenia. Warstwa klejąca zapewni nam doskonałą izolację przed czynnikami, które potencjalnie mogą zniszczyć zawartość opakowania - kurzem, pyłem, wilgocią i związkami chemicznymi. Stosują folię bąblekową samoprzylepną zyskujemy pewność, że raz przyklejona folia nie zmieni swojego położenia. Takie precyzyjne pakowanie ma wielkie znaczenie przy szczególnie wrażliwych na wstrząsy i urazy produktach. Aby zwiększyć poziom zabezpieczenia polecamy prócz tradycyjnych folii bąbelkowych użyć właśnie tej samoprzylepnej. Odpowiednie zabezpieczenie produktów pozwoli nam uniknąć nieprzyjemności związanych ze stratami finansowymi, procedurami zwrotów i reklamacji, a Państwa klienci będą mogli cieszyć się produktami w nienaruszonym stanie. Przekłada się to bezpośrednio na opinię klienta o danej firmie, bo przecież pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a bezpiecznie dostarczona przesyłka to zadowolenie klienta, na którym zależy nam najbardziej.

Folia ta likwiduje wolne przestrzenie w paczce i chroni przed przypadkowym rozwinięciem w transporcie. W naszym sklepie znajdą Państwo całą gamę produktów, które pomogą w bezpiecznym dostarczaniu Państwa wyrobów klientom, a także sprawdzą się w użytku domowym. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj