Klej na gorąco

Gorący klej to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać do wielu różnych celów.

Może być używany do naprawiania rzeczy, wykonywania prac rzemieślniczych i projektów, a nawet do niektórych typowych napraw domowych. Dla osób, które muszą kupić klej na gorąco, może to być trudna decyzja, jaki rodzaj kleju na gorąco kupić. Przy tak wielu różnych rodzajach kleju na gorąco dostępnych obecnie na rynku, znalezienie najlepszego może być trudne. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze kleje na gorąco:

Zastanów się, do czego będziesz głównie używać gorącego kleju, gdy znajdziesz najlepszy rodzaj kleju. Na przykład, jeśli chcesz używać gorącego kleju przede wszystkim do majsterkowania lub domowych projektów DIY, poszukaj kleju do rzemiosła lub hobby.

Pistolety do klejenia na gorąco to najczęstszy sposób nakładania gorącego kleju na przedmioty. Gorący klej to rodzaj kleju, który staje się płynny i lepki w wysokich temperaturach i pozostaje w stanie stałym, dopóki nie ostygnie.

Dwa najpopularniejsze typy pistoletów do klejenia na gorąco to bezprzewodowe i przewodowe. Typ bezprzewodowy jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ nie ma potrzeby stosowania w pobliżu przedłużacza ani gniazdka elektrycznego. Chociaż przewodowe mają większą moc i mogą być używane do bardziej wymagających zadań, takich jak klejenie dużych materiałów, takich jak tkanina, drewno czy szkło, małe bezprzewodowe pistolety na gorący klej są w stanie dotrzeć do miejsc, które dla dużych, przewodowych pistoletów nie są w stanie dotrzeć.

Najlepszy pistolet do klejenia na gorąco zostanie określony na podstawie tego, do czego go potrzebujesz, więc przed podjęciem decyzji o wyborze modelu zapoznaj się ze wszystkimi funkcjami każdego z nich.

Co możesz wykonać za pomocą gorącego kleju:

 • złączyć zdezintegrowane elementy ceramiczne
 • uszczelniać otwory i zaklejać powstałe w instalacjach dziury
 • fugować
 • łączyć rozłączone, pęknięte, połamane plastikowe elementy
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj