Kosz ogrodowy

Innowacyjny kosz ogrodniczy zaspokoi twoje wszystkie potrzeby związane z przechowywaniem na zewnątrz.

Niezależnie od tego, czy sprzątasz wyrwane chwasty lub ścinki trawy, podnosisz zabawki czy zbierasz pranie ze sznurka do bielizny, kosz ogrodniczy ułatwi Ci to. Innowacyjna konstrukcja składa się do niewielkich rozmiarów, aby zaoszczędzić miejsce, a wewnętrzna sprężyna wysuwa się, gdy będziesz gotowy do użycia. Solidne uchwyty ułatwiają przenoszenie i rozładunek kosza ogrodowego, a trwała, odporna na rozdarcia i pleśń konstrukcja zapewnia trwałą wartość.

Idealny do prac związanych z przycinaniem lub odchwaszczaniem, duży pojemnik ogrodniczy jest otwarty, uwalniając ręce do pracy.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można wytrzymałe kosze ogrodowe, dzięki którym porządkowanie ogrodu stanie się jeszcze łatwiejsze. Wykorzystaj cały potencjał tkwiący w tym koszu, znacznie zwiększając swoją wydajność. Stosując kosze ogrodowe możesz być pewien, iż uda się rozwiązać problemy, które mogły wystąpić w przeszłości. Współczesne kosze ogrodowe są niezwykle lekkie, dzięki swojej składanej konstrukcji nie zajmują dużo miejsca. Przenoszenie takiego kosza nie stanowi więc większego wysiłku. Jest to rozwiązanie o wiele lepsze niż wykorzystywanie starych metalowych lub plastikowych pojemników, które ze względu na swoją wagę nie były tak poręczne i funkcjonalne jak kosze ogrodowe.

Stosowanie kosza ogrodowego jest korzystniejsze dla środowiska niż używanie foliowych worków na śmieci. Podczas sprzątania ogrodu lub działki jesteśmy w stanie zapełnić kilka-kilkanaście worków foliowych, które trafią do kompostownika lub też do pojemnika na śmieci, gdzie bedą potrzebowały setek lat, by się rozłożyć. Bieżące opróżnianie worka ogrodowego, czy to do kontenera czy do kompostownika przynosi tylko korzyść dla środowiska, gdyż nie wprowadzamy do użytku kolejnego kawałka folii.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie