Naklejki informacyjne

Najbardziej podstawową funkcją etykiet jest przekazywanie informacji, która ma znaczenie dla odbiorcy. W stosunku do tradycyjnych tabliczek informacyjnych mają znaczną przewagę dzięki samoprzylepnym naklejkom, które są znacznie prostsze w montażu. Mogą być stosowane na różnych powierzchniach i przedmiotach o nieregularnych kształtach. Łatwo jest również aktualizować dane poprzez nakładanie jednej etykiety na drugą.

Etykiety informujące o zużyciu lub instrukcje dotyczące użytkowania produktu nie stanowią problemu, ale trudniej jest wydrukować informacje, które są istotne tylko przez krótki okres, takie jak daty ważności na produktach spożywczych lub numery seryjne na końcu produkcji.

Etykiety produktowe mają wiele zastosowań.

Jednym z przykładów jest oznaczanie rodzaju i zawartości opakowań i przesyłek. Stosuje się je również do oznaczania ważnych informacji i ostrzeżeń (np. w transporcie publicznym). Oznaczane są miejsca niebezpieczne lub drogi ewakuacyjne. Wskazanie produktu. Przekazywanie komercyjnych komunikatów reklamowych.

Etykiety są istotnym elementem procesu przeładunkowego. Dzięki nim zarówno spedytor, jak i dostawca są świadomi, że towar jest delikatny lub że należy otworzyć pojemnik w odpowiedni sposób. Kolejną zaletą etykiet jest ich prostota w użyciu. Wielkość etykiet również może być różna, od maleńkich naklejek po wielkoformatowe wydruki. Ten rodzaj etykiet ma kilka zalet, w tym niskie ceny i piękne wzornictwo.

Specjalnie stworzona grafika może przekształcić zwykłą naklejkę w atrakcyjny i skuteczny przekaz marketingowy, np. na opakowaniach produktów i przesyłkach. Ponieważ użycie naklejki nie wymaga produkcji charakterystycznych projektów opakowań na daną okazję, technika ta jest szczególnie przydatna podczas sezonowych działań marketingowych.

Klientom, którzy mają zapotrzebowanie na indywidualny wzór oznakowania, oferujemy etykiety na zamówienie – w dowolnym rozmiarze i stylistyce. Największe możliwości oferuje nasz system etykietowania online, gdzie w ciągu kilku minut można stworzyć żądane etykiety. Do korzystania z tej usługi nie jest wymagana rejestracja. Etykiety są bardzo praktyczne w przypadku ponownego etykietowania lub zastępowania starych dokumentów przewozowych, a także w przypadkach, gdy klient chce nadać swojej dostawie indywidualny wygląd

Na życzenie naniesiemy etykietę na opakowanie towaru przed wysyłką, tak aby zawierało wszystkie niezbędne informacje (logo marki, waga, ...). Naklejki samoprzylepne stanowią dużą zmianę w stosunku do ręcznej aplikacji za pomocą gumowych stempli, ponieważ mają gładką powierzchnię, co ułatwia ich stosowanie.

Oprócz etykiet na zamówienie oferujemy wydruki w standardowych formatach (np. DIN A4), gotowe formularze i różne rodzaje druków

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj