Ostrzegawcze

Można je szybko i łatwo aplikować na rozmaitych powierzchniach. Pokryte są warstwą bardzo mocnego kleju kauczukowego, który gwarantuje ich ścisłe przyleganie do każdego typu podłoża. Można je stosować na karoserii samochodu lub w warsztacie, a także w komorze silnika. Nie ma znaczenia, czy są zabrudzone lub mokre (nie nadają się jednak do stosowania pod wodą).

Teksty mogą być drukowane na drukarce laserowej. Nie jest to jednak konieczne dla samej funkcji naklejki. Zalecamy stosowanie zwykłego papieru lub etykiet samoprzylepnych, ponieważ ten sam tekst może być używany wielokrotnie. Umożliwia to również szybką zmianę komunikatu w dowolnym momencie w celu dostosowania go do konkretnego zastosowania.Oryginalne naklejki wykonane są z folii odblaskowej o grubości 3 mm. Dostępne są w następujących kolorach: czerwony, żółty, biały i pomarańczowy.

Teksty ostrzegawcze powinny być jak najlepiej dostosowane do zagrożeń wypadkowych występujących w pojeździe lub w warsztacie. Mogą one również odzwierciedlać niebezpieczne zwyczaje w pracy (np. praca z zatyczkami do uszu). Naklejki zawierające tego rodzaju informacje nietechniczne mają ograniczoną przydatność prawną, dlatego nie mogą zastąpić innych form oznakowania ostrzegawczego urządzeń elektrycznych (trójkątów ostrzegawczych, znaków ostrzegawczych, znaków ostrzegawczych itp

Celem etykiet ostrzegawczych jest: ostrzeganie o niebezpiecznych lub wrażliwych elementach w ładunku. sygnalizowanie niebezpiecznych obszarów wyznaczanie dróg ewakuacyjnych w firmach i budynkach użyteczności publicznej wskazywanie lokalizacji ważnego wyposażenia awaryjnego, takiego jak gaśnice, apteczki i słupki bezpieczeństwa.

Dostępna jest szeroka gama etykiet ostrzegawczych:

trójkąty ostrzegawcze, symbole bezpieczeństwa, tabliczki informacyjne i etykiety. Dostawy realizujemy zawsze bezpośrednio z naszych magazynów, dzięki czemu ostateczny koszt nie wzrasta dodatkowo z powodu kosztów dostawy po stronie naszych klientów.Trójkąty ostrzegawcze i inne etykiety ostrzegawcze

Wykonujemy szeroką gamę znaków ostrzegawczych (trójkąty, koła, strzałki, romby) na folii odblaskowej o wymaganej specyfikacji (grubość, wytrzymałość na zginanie). Sprzedajemy je w ilościach już od 100 sztuk. Do wyboru jest kilka kolorów odzwierciedlających ich przeznaczenie: pomarańczowy dla placów budowy; żółto-czerwony dla stref zagrożonych pożarem; czerwono-biały dla niebezpiecznych środowisk pracy.

Wykonujemy indywidualne projekty znaków ostrzegawczych i symboli bezpieczeństwa. Nasze naklejki charakteryzują się wysoką odblaskowością nawet w warunkach słabej widoczności. Na przykład naklejone na ciężarówkę lub umieszczone wzdłuż krawędzi jezdni za zaparkowanymi samochodami stale przypominają kierowcom, aby nie wjeżdżali w te miejsca.

Ważny jest dla nas również ekskluzywny design etykiet. Zawsze staramy się łączyć atrakcyjny wygląd z wysoką wartością informacyjną i trwałością. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty będą skutecznie chronić przed wypadkami, urazami czy uszkodzeniami spowodowanymi zaniedbaniem.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj