Naklejki ostrzegawcze

Można je szybko i łatwo aplikować na rozmaitych powierzchniach. Pokryte są warstwą bardzo mocnego kleju kauczukowego, który gwarantuje ich ścisłe przyleganie do każdego typu podłoża. Można je stosować na karoserii samochodu lub w warsztacie, a także w komorze silnika. Nie ma znaczenia, czy są zabrudzone lub mokre (nie nadają się jednak do stosowania pod wodą).

Teksty mogą być drukowane na drukarce laserowej. Nie jest to jednak konieczne dla samej funkcji naklejki. Zalecamy stosowanie zwykłego papieru lub naklejek samoprzylepnych, ponieważ ten sam tekst może być używany wielokrotnie. Umożliwia to również szybką zmianę komunikatu w dowolnym momencie w celu dostosowania go do konkretnego zastosowania.Oryginalne naklejki wykonane są z folii odblaskowej o grubości 3 mm. Dostępne są w następujących kolorach: czerwony, żółty, biały i pomarańczowy.

Teksty ostrzegawcze powinny być jak najlepiej dostosowane do zagrożeń wypadkowych występujących w pojeździe lub w warsztacie. Mogą one również odzwierciedlać niebezpieczne zwyczaje w pracy (np. praca z zatyczkami do uszu). Naklejki zawierające tego rodzaju informacje nietechniczne mają ograniczoną przydatność prawną, dlatego nie mogą zastąpić innych form oznakowania ostrzegawczego urządzeń elektrycznych (trójkątów ostrzegawczych, znaków ostrzegawczych, znaków ostrzegawczych itp

Celem naklejek ostrzegawczych jest: ostrzeganie o niebezpiecznych lub wrażliwych elementach w ładunku. sygnalizowanie niebezpiecznych obszarów wyznaczanie dróg ewakuacyjnych w firmach i budynkach użyteczności publicznej wskazywanie lokalizacji ważnego wyposażenia awaryjnego, takiego jak gaśnice, apteczki i słupki bezpieczeństwa.

Dostępna jest szeroka gama naklejek ostrzegawczych:

trójkąty ostrzegawcze, symbole bezpieczeństwa, tabliczki informacyjne i etykiety. Dostawy realizujemy zawsze bezpośrednio z naszych magazynów, dzięki czemu ostateczny koszt nie wzrasta dodatkowo z powodu kosztów dostawy po stronie naszych klientów.Trójkąty ostrzegawcze i inne etykiety ostrzegawcze

Wykonujemy szeroką gamę znaków ostrzegawczych (trójkąty, koła, strzałki, romby) na folii odblaskowej o wymaganej specyfikacji (grubość, wytrzymałość na zginanie). Sprzedajemy je w ilościach już od 100 sztuk. Do wyboru jest kilka kolorów odzwierciedlających ich przeznaczenie: pomarańczowy dla placów budowy; żółto-czerwony dla stref zagrożonych pożarem; czerwono-biały dla niebezpiecznych środowisk pracy.

Wykonujemy indywidualne projekty znaków ostrzegawczych i symboli bezpieczeństwa. Nasze naklejki charakteryzują się wysoką odblaskowością nawet w warunkach słabej widoczności. Na przykład naklejone na ciężarówkę lub umieszczone wzdłuż krawędzi jezdni za zaparkowanymi samochodami stale przypominają kierowcom, aby nie wjeżdżali w te miejsca.

Ważny jest dla nas również ekskluzywny design naklejek. Zawsze staramy się łączyć atrakcyjny wygląd z wysoką wartością informacyjną i trwałością. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty będą skutecznie chronić przed wypadkami, urazami czy uszkodzeniami spowodowanymi zaniedbaniem.

Czym są naklejki ostrzegawcze na paczki?

Naklejki ostrzegawcze na paczki to niewielkich rozmiarów naklejki pełniące rolę informacyjną i ostrzegawczą . Ich zadaniem jest ogólne wskazanie zawartości przesyłki (np. przedmioty szklane czy przedmioty mogące ulec zamoczeniu) osobom, które będą miały z nią kontaktach na różnych etapach transportu.
Naklejki ostrzegawcze na paczki są dostępne w dwóch formach – jako materiały samoprzylepne i do samodzielnego wydruku. Pierwsze rozwiązanie, czyli samoprzylepne etykiety ostrzegawcze na paczki:

  • Jest praktyczne. Naklejek nie trzeba drukować – są one zawsze pod ręką, co nie pozostaje bez wpływu na szybkość pakowania produktów.
  • Sprawdza się w magazynach sklepów internetowych. Z uwagi na wolumen nadawanych każdego dnia paczek, samoprzylepne etykiety pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze – nie jest konieczne kupowanie np. kleju czy taśm przezroczystych. Dodatkowo samoprzylepna naklejka ostrzegawcza wygląda bardziej estetycznie.
  • Jest wygodne. Do naklejenia samoprzylepnej naklejki ostrzegawczej nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały czy narzędzia.

Aby naklejki ostrzegawcze na paczkę spełniały swoją rolę, muszą być dobrze widoczne. Z tego względu napisy czy piktogramy najczęściej są w kolorze czerwonym na białym tle . Bardzo często papier wykorzystywany do produkcji naklejek ostrzegawczych na paczki jest uszlachetniony lakierem UV. To skutecznie zapobiega wyblaknięciu nadruku na etykiecie.

Jakie naklejki ostrzegawcze na paczki zamówisz w Neopak?

W Neopak specjalizujemy się w sprzedaży materiałów przeznaczonych do pakowania przesyłek – w ofercie mamy też etykiety samoprzylepne ostrzegawcze na paczki. Zamówisz u nas choćby:

Naklejki ostrzegawcze na paczkę „Nie zamoczyć”

Wysyłasz do klientów plakaty, odzież czy książki? To przykładowe towary, które od momentu opuszczenia magazynu aż do dostarczenia pod adres wskazany przez klienta nie powinny mieć styczności z wodą. Aby zabezpieczyć przesyłki z taką zawartością, powinny znaleźć się na nich naklejki ostrzegawcze „Nie zamoczyć” .
Sprzedawany asortyment oferujesz nie tylko klientom z Polski? Zaopatrz się w dwujęzyczne naklejki ostrzegawcze na paczki.
Zobacz: Naklejka „Nie zamoczyć” 100x50 mm 10 sztuk

Naklejki ostrzegawcze na paczkę „Otwieraj ostrożnie”

Ze względu na wymiary czy materiał, z którego produkt został wykonany, należy zachować szczególną ostrożność przy otwieraniu przesyłki? Jeżeli chcesz przestrzec swoich klientów przed używaniem ostrych narzędzi, aby rozpakować zawartość paczki, wykorzystaj naklejki ostrzegawcze z napisem „Otwieraj ostrożnie” lub z symbolem przekreślonego bezpiecznego noża.
Zobacz: Naklejka „Otwórz ostrożnie” 100x50 mm 100 sztuk

Naklejki ostrzegawcze na paczkę „Sprawdź zawartość w obecności kuriera”

Prowadzisz sklep internetowy, w którym sprzedajesz biżuterię lub elektronikę? Możesz zminimalizować liczbę składanych reklamacji, informując klienta, że powinien sprawdzić zawartość przesyłki przy kurierze . Właśnie w tym celu produkowane są ostrzegawcze naklejki samoprzylepne z nadrukiem „Sprawdź zawartość w obecności kuriera”. To rozwiązanie korzystne również dla klienta.
Zobacz: Naklejka „Sprawdź zawartość w obecności kuriera” 100x100 mm 100 sztuk

Naklejki ostrzegawcze na paczkę „Ostrożnie” lub „Nie rzucać”

Zawartość przesyłki może być delikatna i krucha, a przez to szczególnie narażona na uszkodzenia. Jeżeli wysyłasz do klientów takie produkty, skorzystaj z samoprzylepnych naklejek „Ostrożnie” lub „Nie rzucać” . Umieszczając je na przesyłce, poinformujesz pracowników firm kurierskich, że ze względu na wrażliwą zawartość, paczkę należy traktować ostrożnie.
Wysyłasz przedmioty szklane? Możesz skorzystać z samoprzylepnych naklejek ostrzegawczych, na których zamieszczono rozpoznawalny piktogram kieliszek.
Zobacz: Naklejki „Ostrożnie nie rzucać” 100x100 mm 100 sztuk
Interesują Cię inne samoprzylepne naklejki ostrzegawcze na paczki? Sprawdź naszą aktualną ofertę.

Dlaczego warto stosować naklejki ostrzegawcze?

Wartość polskiego rynku e-commerce rośnie z roku na rok. Mimo że właściciele sklepów internetowych mają powody do radości, to muszą też zmierzyć się z rosnącą konkurencją. Właśnie dlatego coraz większy nacisk kładzie się na obsługę konsumenta.
Stosowanie naklejek ostrzegawczych na paczki to sygnał, że dbasz o poprawne i bezpieczne zapakowanie wysyłanych przesyłek . To może zachęcić do kolejnych zakupów w Twoim sklepie zwłaszcza tych klientów, którzy w przeszłości po rozpakowaniu paczki rozczarowali się stanem zakupionych produktów.

Ile kosztują i gdzie zamówić naklejki ostrzegawcze na paczki?

Samoprzylepne naklejki ostrzegawcze to produkty stosunkowo tanie na tle innych materiałów przeznaczonych do pakowania przesyłek – za ok. 100 naklejek trzeba zapłacić od 6 do 9 zł.
W Neopak znajdziesz szeroki wybór samoprzylepnych naklejek ostrzegawczych na paczki . Jeżeli zakupisz u nas więcej produktów, naliczymy Ci upust – nie musisz się o niego upominać. Ponieważ specjalizujemy się w sprzedaży materiałów do pakowania, zapraszamy Cię do współpracy – chętnie zaopatrzymy Twój sklep i biuro w artykuły niezbędne do zapakowania paczki i przesyłki.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie