Okrągłe

Etykiety okrągłe można wykorzystać do następujących celów:

- etykietowania produktów, znakowania;

- etykietowanie reklamowe;

- etykiet informacyjnych i referencyjnych (np. data produkcji, numer partii lub data ważności);

- rejestracji obecności w organizacjach

- prace biurowe (identyfikacja, numeracja dokumentów itp.).

Okrągły kształt etykiet sprawia, że są one bardzo atrakcyjne jako środek reklamowy. Na okrągłych etykietach można nadrukować logo firmy lub dane kontaktowe, aby zwiększyć lojalność klientów i przyciągnąć nowych. Okrągłe kształty są bardzo rozpoznawalne, dlatego można je umieszczać również na dokumentach, które potencjalni klienci otrzymują wraz z produktami lub usługami. Na przykład, możesz wydrukować okrągłe naklejki z danymi kontaktowymi firmy, która zapewnia serwis posprzedażowy dla swoich produktów. Oszczędza to czas, który klienci spędzają na dzwonieniu lub odwiedzaniu wielu różnych dostawców w celu znalezienia odpowiedniej osoby lub działu. Alternatywnie, etykiety okrągłe mogą być używane jako naklejki z adresem zwrotnym dla korespondencji, takiej jak oferty specjalne i zaproszenia.

Okrągłe etykiety są najczęściej wykonane z papieru, poliestru lub folii PET z jednostronnym klejem. Okrągłe etykiety samoprzylepne mogą być produkowane w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, w zależności od przeznaczenia i sposobu aplikacji. Są to zarówno małe okrągłe krążki do oznaczania układów scalonych, jak i większe okrągłe etykiety, które nadają się do ręcznego zadruku za pomocą drukarek termotransferowych. Oprócz okrągłego kształtu istnieje jeszcze jedna ważna różnica: okrągłe etykiety z pustym nadrukiem zawierają również wycięcia bez nadruku (lub bezbarwne)dookoła etykiety. Wygląda to bardzo atrakcyjnie i jest szczególnie przydatne w przypadku etykiet okrągłych z nadrukiem biegnącym do krawędzi etykiety okrągłej (np. drukowanie okrągłych naklejek jako etykiet okrągłych).

Etykiety okrągłe są szczególnie popularne w reklamie, ponieważ można je łatwo przyklejać na gładkie powierzchnie, takie jak szkło czy plastik, ale można je również stosować na różnych innych podłożach, w tym na papierze. Są dostępne pojedynczo lub w rolkach i doskonale nadają się do etykietowania ręcznego za pomocą drukarek termo transferowych, lub przemysłowych maszyn etykietujących. Poniżej opisano poszczególne warianty materiałowe:

Papierowe okrągłe etykiety samoprzylepne z klejem akrylowym mają dobrą przyczepność na czystych i suchych powierzchniach, takich jak szkło, plastik i blachy. Nie należy ich stosować na zabrudzonych podłożach, ponieważ cząsteczki brudu mogą się do nich bardzo łatwo przyczepiać.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj