Pozostałe

Etykietowanie jest pomocnym narzędziem do śledzenia zapasów i przesyłek. Etykiety służą do informowania o charakterze i przedmiocie wysyłanych przedmiotów, jak również o kierunku ich otwierania. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze. Etykiety informacyjne i ostrzegawcze można znaleźć w miejscach publicznych, systemach transportowych i miejscach pracy. Etykiety często składają się z informacji wizualnej, która może być rozpoznana na pierwszy rzut oka.

Etykiety wykonane są z wysokiej jakości druku offsetowego.

Naklejka pokryta jest lakierem UV, który zapobiega uszkodzeniom i blaknięciu. Zwijane w rulon ułatwiają przechowywanie i aplikację. Warstwa mocnego kleju kauczukowego pokrywa etykietę, zapewniając doskonałą przyczepność. Etykiety dostępne są w szerokiej gamie materiałów, rozmiarów (dla różnych powierzchni) i wzorów. Etykiety są również oznaczone kolorami dla łatwej identyfikacji.

Naklejki mogą być zindywidualizowane poprzez nadrukowanie na nich nazwy klienta, logo lub innego znaku graficznego. Aby wybrać najlepsze naklejki dobrze jest skonsultować się z ekspertem, który wie jaką funkcję ochronną musi spełniać naklejka. Nie wszystkie rodzaje informacji mogą być z powodzeniem zapisane na naklejkach w korespondencji z nie wszystkimi właściwościami klejącymi materiałów samoprzylepnych używanych do produkcji naklejek. Należy wziąć pod uwagę, że producenci nie zalecają stosowania właściwości klejących wykraczających poza ich standardowe specyfikacje, szczególnie przy wyborze produktów do użytku zewnętrznego.

Warto korzystać z usług dostawców, którzy produkują etykiety bezpieczeństwa, łącząc je z innymi produktami. Pozwoli to nie tylko na połączenie w jednym produkcie różnego rodzaju materiałów klejących, ale także innych właściwości, a tym samym na zaoszczędzenie kosztów (na przykład, jeśli konieczne jest zastosowanie etykiety odpornej na wysokie temperatury i oleje niezbędne do pełnienia określonych funkcji).

Istnieje wiele możliwości zastosowania etykiet informacyjnych lub ostrzegawczych np. na pojemnikach z materiałami niebezpiecznymi, takimi jak benzyna czy olej napędowy. Etykiety można łatwo naklejać na ich powierzchnię, a jednocześnie są one bardzo trwałe. Etykiety mają do 8 lat trwałości przy bezpośredniej ekspozycji np. na światło słoneczne, co czyni je odpornymi na warunki zewnętrzne. Przykładowe etykiety pokazane są poniżej

Na zamówienie wykonujemy etykiety w dowolnym wymiarze i sposobie zadruku. Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie zapewniają wieloletnią trwałość etykiet.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj