Samoprzylepne A4

Samoprzylepne arkusze A4 to produkty, które z całą pewnością Cię nie zawiodą, pozwalają na wygodne oznaczanie zawartości archiwizatorów i teczek, bez mazania bezpośrednio po ich powierzchni. Używamy do tego samoprzylepnego arkusza A4.

Arkusze są dostarczane z folią ochronną, którą należy usunąć przed użyciem. Folię można łatwo odkleić. Uwaga, naklejki lepiej trzymają się na gładkich powierzchniach (pod materiałem). Dlatego nie zalecamy przyklejania ich na tekstylia, takie jak ubrania, buty itp. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że się rozerwą lub stracą swoje właściwości.Po odklejeniu folii ochronnej nadszedł czas na przyklejenie naklejki. Aby to zrobić, chwyć arkusz poziomo i umieść go na powierzchni tak, aby jeden z jego krótkich boków wyrównał się z nią. Następnie zwolnij lekko uchwyt i powoli opuść rękę w kierunku stołu, utrzymując arkusz w lekkim napięciu.

Jeśli zauważysz pojawiające się zagniecenia lub pęcherzyki powietrza, podnieś jeden koniec arkusza (ważne jest, aby nie ciągnąć na zewnątrz, w przeciwnym razie oderwiesz fragmenty naklejki). Jeśli po wielokrotnych próbach wszystko wygląda dobrze (brak pęcherzyków powietrza lub zagnieceń), delikatnie dociśnij wzdłuż każdej krawędzi linijką lub innym gładkim przedmiotem, aby zapobiec wyciekaniu resztek kleju na biurko.

O samoprzylepnych kartkach A4 mówiliśmy w naszym dzisiejszym artykule. Służą one do oznaczania szafek na akta i teczek. Ponadto, podaliśmy kilka rad dotyczących użytkowania i przechowywania tego produktu. Jeśli podobał Ci się nasz artykuł, zostaw swój komentarz poniżej lub napisz do nas e-mail na adres office@chemicalguys.eu . Czekamy na Twoją wiadomość!

Oferujemy etykiety samoprzylepne w formacie A4 różnych firm i własne.

W tej kategorii znajdziesz nie tylko największy wybór dostępnych formatów, ale również szeroką gamę czystych i wstępnie zadrukowanych etykiet samoprzylepnych. Możesz je łatwo sortować według ceny lub popularności. Nasz sklep zapewnia bardzo szybką wysyłkę.

Oczywiście, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości naklejek tylko na jeden arkusz - zapewniamy również ich produkcję na zamówienie. Po przesłaniu nam pliku z Twoim projektem lub logo do druku wykonujemy naklejki w rozmiarze dokładnie odpowiadającym Twoim potrzebom. W ten sposób nie będziesz musiał przepłacać.

Etykiety mogą być również dostarczane w rolkach, w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze samoprzylepnych arkuszy A4. Cena zależy wyłącznie od wybranej marki i modelu oraz od ilości jednorazowo zamawianych etykiet. W razie jakichkolwiek pytań lub specjalnych życzeń dotyczących etykiet samoprzylepnych, które nie zostały wymienione powyżej, prosimy o kontakt.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj