Etykiety samoprzylepne format A4

Samoprzylepne etykiety A4 to produkty, które z całą pewnością Cię nie zawiodą, pozwalają na wygodne oznaczanie zawartości archiwizatorów i teczek, bez mazania bezpośrednio po ich powierzchni. Używamy do tego samoprzylepnego arkusza A4.
 

Arkusze są dostarczane z folią ochronną, którą należy usunąć przed użyciem. Folię można łatwo odkleić. Uwaga, naklejki lepiej trzymają się na gładkich powierzchniach (pod materiałem). Dlatego nie zalecamy przyklejania ich na tekstylia, takie jak ubrania, buty itp. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że się rozerwą lub stracą swoje właściwości.Po odklejeniu folii ochronnej nadszedł czas na przyklejenie naklejki. Aby to zrobić, chwyć arkusz poziomo i umieść go na powierzchni tak, aby jeden z jego krótkich boków wyrównał się z nią. Następnie zwolnij lekko uchwyt i powoli opuść rękę w kierunku stołu, utrzymując arkusz w lekkim napięciu.
 

Jeśli zauważysz pojawiające się zagniecenia lub pęcherzyki powietrza, podnieś jeden koniec arkusza (ważne jest, aby nie ciągnąć na zewnątrz, w przeciwnym razie oderwiesz fragmenty naklejki). Jeśli po wielokrotnych próbach wszystko wygląda dobrze (brak pęcherzyków powietrza lub zagnieceń), delikatnie dociśnij wzdłuż każdej krawędzi linijką lub innym gładkim przedmiotem, aby zapobiec wyciekaniu resztek kleju na biurko.
 

O samoprzylepnych kartkach A4 mówiliśmy w naszym dzisiejszym artykule. Służą one do oznaczania szafek na akta i teczek. Ponadto, podaliśmy kilka rad dotyczących użytkowania i przechowywania tego produktu. Jeśli podobał Ci się nasz artykuł, zostaw swój komentarz poniżej lub napisz do nas e-mail na adres [email protected] . Czekamy na Twoją wiadomość!
 

Oferujemy etykiety samoprzylepne w formacie A4 różnych firm i własne.

 

W tej kategorii znajdziesz nie tylko największy wybór dostępnych formatów, ale również szeroką gamę czystych i wstępnie zadrukowanych etykiet samoprzylepnych. Możesz je łatwo sortować według ceny lub popularności. Nasz sklep zapewnia bardzo szybką wysyłkę.
 

Oczywiście, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości naklejek tylko na jeden arkusz - zapewniamy również ich produkcję na zamówienie. Po przesłaniu nam pliku z Twoim projektem lub logo do druku wykonujemy naklejki w rozmiarze dokładnie odpowiadającym Twoim potrzebom. W ten sposób nie będziesz musiał przepłacać.
 

Etykiety mogą być również dostarczane w rolkach, w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze samoprzylepnych arkuszy A4. Cena zależy wyłącznie od wybranej marki i modelu oraz od ilości jednorazowo zamawianych etykiet. W razie jakichkolwiek pytań lub specjalnych życzeń dotyczących etykiet samoprzylepnych, które nie zostały wymienione powyżej, prosimy o kontakt.

Etykiety samoprzylepne są często jednym z powodów wyboru produktów. Dzięki możliwości personalizacji etykiety stają się świetnym narzędziem marketingowym.
 
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wykorzystać etykiety do akcji marketingowych odsyłamy do przygotowanego przez nas artykułu: Jak wykorzystać etykiety samoprzylepne do promocji.

Jak nazwać etykietę samoprzylepną po angielsku?

 
Etykietę samoprzylepną po angielsku można określić mianem „sticky label” ale zostaniemy również zrozumiani, gdy nazwiemy ją zwyczajnie „sticker”. Naklejkę z personalizowanym logo, obrazkiem, czy tekstem określimy „custom sticker”
 

Z czego składa się etykieta samoprzylepna?

 
Etykieta samoprzylepna składa się z trzech warstw: materiału wierzchniego z nadrukiem - często pokrytego lakierem lub laminatem, warstwy spodniej czyli podkładu lub papieru sylikonowego oraz warstwy kleju pomiędzy tymi dwiema.
 

Co decyduje o właściwościach etykiety?

 
Przede wszystkim materiał nawierzchni odgrywa tutaj dużą rolę. To on będzie decydował nie tylko o jej właściwościach ale również o wyglądzie. To ta warstwa jest widoczna dla docelowego odbiorcy. Przy wyborze trzeba kierować się przeznaczeniem etykiet. Czy etykiety będą narażone na wilgoć i skrajne temperatury? Na jakie produkty będzie naklejana i jakie będą ich kształty. A także jakie cechy oklejanego produktu etykieta ma podkreślać i jakie dodatkowe funkcje będzie spełniać - czy znajdą się na niej informacje dodatkowe jak np. skład produktu, informacje o konserwacji, czy przechowywaniu.

naklejki samoprzylepne, etykiety matowe, białe
 
Stylowe, luksusowe wykończenie uzyskamy stosując laminat lub lakier do pokrycia materiału nawierzchniego. Laminat może nadać etykiecie wykończenie błyszczące bądź matowe w zależności od użytego rodzaju powłoki. Ta dodatkowa warstwa chroni nadruk na etykiecie przed zniszczeniem.
 
Produkt, który mamy zamiar okleić będzie też wpływał na wybór kleju wykorzystanego do produkcji. Do oklejenia przyprawników na przykład dobrze sprawi się klej, który łatwo odlepić bez pozostawienia śladów na opakowaniu. W przypadku etykiety naklejanej np. na wino, przyda się coś bardziej trwałego, odpornego na starzenie i warunki atmosferyczne.
 
Pozostaje jeszcze kwestia warstwy spodniej, czyli podkładu naklejki. Podkład dobierany jest do typu etykiet. Może być to zwykły papier, ale w przypadku chęci umieszczenia transparentnej naklejki lepiej sprawdzi się podkład PET, który umożliwia równomierne rozmieszczenie kleju, która staje się mniej widoczna. Podobny podkład stosuje się w etykietach przeznaczonych do szybkiej aplikacji.
 

W jaki sposób można personalizować etykietę?

 
Etykietę uznaje się niejako za wizytówkę produktu, ponieważ na niej znajdują się wszelkie informacje o marce. Widnieje na niej nazwa, logo, hasło reklamowe, a często i adres, czy skład produktu. Stąd personalizacja powinna być punktem obowiązkowym każdej marki. Etykiety powinny być spójne z wizją marki, ale też z docelowym konsumentem i jego potrzebami. Inaczej zostaną zaprojektowane etykiety produktu skierowanego dla nastolatek, inaczej te których docelowym odbiorca będzie klient z segmentu premium.
 
Ważne jest by etykieta nie tylko spełniała swoje podstawowe przeznaczenie, jakim za pewne jest jego funkcja informacyjna, ale ma też przykuwać uwagę. W końcu to często na jej podstawie dokonuje się zakupu produktu. I to ona ma stanowić bodziec dla konsumenta, by właśnie ten produkt ściągnąć ze sklepowej półki.
 
Personalizacja naklejek może odbywać się już na poziomie wyboru warstw, o których pisaliśmy wyżej. Można wybierać spośród grubości i składu warstwy spodniej, a także powłoki klejowej. Do wyboru jest także wykończenie lakierowane lub matowe w zależności od użytej warstwy ochronnej.
 
Poza drukiem można także pomyśleć o embossingu, czyli metodzie zdobienia polegającym na uwypukleniu wzoru na naklejce.
 

 Do czego można wykorzystać naklejki samoprzylepne?

 
Oczywistym przeznaczeniem etykiet jest ich wykorzystanie do adresowania przesyłek. Przydają się również do oznaczania zawartości pudełek, czy też organizacji domu – np. oznaczenie przypraw, czy pudełek z dokumentami. Jak pisaliśmy wyżej z łatwością można je wykorzystać do personalizacji produktów
 

Jakie naklejki samoprzylepne w formacie A4 dostępne są na neopak?

 
Etykiety w ofercie neopak nadają się do wydruku w drukarkach igłowych, atramentowych i laserowych.  Etykiety sprzedawane są po 100 arkuszy w formacie A4, różnią się wymiarami etykiet. W ofercie są etykiety do nadruku na pełnym wymiarze A4 - ARKUSZE SAMOPRZYLEPNE A4 "1" 100ARK. - 210X297MM, ale również mniejsze etykiety, których na arkuszu A4 mieści się aż 96 sztuk np. PAPIER SAMOPRZYLEPNY A4 "96" 100ARK.- 31X18MM ADM. Czy typowe etykiety wykorzystywane do wysyłki przesyłek - ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE A4 "4" 100ARK.-105X148.5MM 
 
Oferujemy również nadruk na etykietach, a żeby cały proces maksymalnie ułatwić przygotowaliśmy szablony, które można wykorzystać przy projektowaniu własnych wzorów.
 
 
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie