Naklejki rozmiar 10x10cm

Etykiety od dawna są popularnym źródłem informacji, które mogą pomóc konsumentom uniknąć obrażeń lub szkód materialnych. Są one przewodnikiem i ułatwiają wysyłkę dla każdego. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór etykiet, w tym duże, widoczne naklejki o wymiarach 10 x 10 cm. Można je wykorzystać do oznaczania towarów w magazynie, ale także do bardziej kreatywnych celów. Jakie wspaniałe naklejki do codziennego użytku!

Etykiety służą do przekazywania prostych i zrozumiałych informacji, a także komunikatów ostrzegawczych. Oznaczanie delikatnych przedmiotów na paczkach jest tego dobrym przykładem. Ponieważ niektóre przedmioty mogą łatwo złamać lub pęknąć, ważne jest, aby użyć odpowiedniej etykiety. Pierwszą rzeczą, jaką można pomyśleć jest "Fragile", a jeśli to nie ma sensu do Ciebie jako pomysł na naklejkę, a następnie czytać dalej!

Poniższe pomysły zainspirują Cię bardziej niż zwykła naklejka

Producenci, firmy wysyłkowe i dostawcze oraz kurierzy korzystają z naklejek identyfikacyjnych produktów. Są one również wykorzystywane w branży transportowej, pocztowej i kurierskiej.Najczęściej spotykane są kody kreskowe produktów, etykiety z kodem QR lub etykiety z numerem seryjnym. Mogą być stosowane do znakowania różnego rodzaju towarów (pudełka prezentacyjne, towary w transporcie, materiały biurowe itp.), nadają się również do znakowania przedmiotów osobistych oraz urządzeń firmowych (maszyn).

Etykiety mają następujące właściwości:

 • wykonane z mocnego papieru zadrukowanego w technice offsetowej
 • uszlachetnione powłoką z błyszczącego lakieru ultrafioletowego
 • pokryte warstwą kleju na bazie kauczuku, zapewniającego trwałe przyleganie etykiety
 • zaprojektowane w czytelny sposób
 • atrakcyjne cenowo

Duże etykiety i arkusze samoprzylepne mają rozmiar 10 x 10 cm, z czego obszar z komunikatem wynosi 9 x 9 cm. W dostępnym na naszej stronie internetowej asortymencie znajdą Państwo najpopularniejsze wzory w tej kategorii naklejek. Prezentowane tam etykiety sprzedawane są w praktycznych paczkach, zawierających 50 arkuszy.

Możemy również generować etykiety na zamówienie, które są drukowane w formacie i kolorze wybranym przez konsumenta. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące całej naszej oferty lub chcą Państwo złożyć indywidualne zamówienie, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami technicznymi. Naklejki informacyjne są przydatnym wyposażeniem do dokładnego identyfikowania przedmiotów.

Etykiety mają wymiary 10 x 10 cm z obszarem na wiadomość o wymiarach 9 x 9 cm. W asortymencie dostępnym na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najpopularniejsze wzory w tej kategorii etykiet. Prezentowane etykiety sprzedawane są w opakowaniach zawierających 50 arkusz

Wykonujemy również etykiety niestandardowe - są one drukowane zgodnie z wymaganiami klienta, tj. pod względem rozmiaru i wzoru. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej pełnej oferty lub chcą Państwo złożyć zamówienie na naklejki zindywidualizowane, prosimy o kontakt z naszymi doradcami technicznymi.

Naklejki ostrzegawcze 10x10 cm – gdzie znajdują zastosowanie?

Etykiety i naklejki ostrzegawcze o wymiarach 10x10 cm są powszechnie wykorzystywane w magazynach – przede wszystkim przy wysyłce paczek. To praktyczne produkty, których głównym zadaniem jest informowanie i ostrzeganie. Dzięki zastosowaniu naklejek:

 • Kurierzy otrzymują informację, jak przewozić towar– np. jak ułożyć paczkę (gdzie jest jej dół, a gdzie góra) – by nie doszło do wylania się jej zawartości
 • Pracownicy sortowni otrzymują informację, z którymi przesyłkami należy obchodzić się ostrożnie ze względu na ich zawartość
 • Produkt ma większe szanse, by dotrzeć do klienta w stanie nienaruszonym, co ma wpływ na ocenę firmy przez konsumenta

Etykiety i naklejki ostrzegawcze 10x10 cm oferowane przez Neopak to produkty samoprzylepne . Zastosowanie trwałego kleju sprawia, że doskonale przylegają one do powierzchni z różnych materiałów – kartonu, papieru czy folii.
Naklejki ostrzegawcze o wymiarach 10x10 cm sprawdzają się przy wysyłce większych przesyłek. Nadruk znajduje się na czerwonym lub pomarańczowym tle, dzięki czemu etykieta jest dobrze widoczna i spełnia swoją funkcję – wskazuje prawidłowy sposób transportowania przesyłki kurierskiej.

Jakie naklejki ostrzegawcze najczęściej są umieszczane na paczkach?

W Neopak proponujemy wszystkie najczęściej spotykane na paczkach ostrzegawcze naklejki samoprzylepne . Dopiero zaczynasz prowadzić sklep internetowy i poszukujesz wskazówek, jak prawidłowo stosować etykiety ostrzegawcze? Poniżej znajdziesz garść praktycznych informacji.

Naklejka samoprzylepna 10x10 cm „Góra | This Way Up”

Sprzedajesz różne płyny w butelkach? Jeżeli paczki są większe, zastosuj etykiety samoprzylepne o wymiarach 10x10 cm z napisem „Góra | This Way Up” . To właśnie tę naklejkę stosuje się do oznakowania paczek, których zawartość powinna znajdować się w określonej pozycji.
Zamów: Naklejka „Góra | This Way Up” 100x100 mm 100 sztuk

Etykieta samoprzylepna 10x10 cm „Nie rzucać | Fragile”

W swoim sklepie internetowym proponujesz klientom wyroby porcelanowe, perfumy lub kosmetyki kolorowe? To produkty, z którymi w czasie transportu należy obchodzić się delikatnie. Na takich paczkach powinna znaleźć się etykieta samoprzylepna „Nie rzucać | Fragile” . Dodatkowo możesz zastosować poniżej opisane naklejki „Uwaga szkło”.
Zamów: Naklejka „Nie rzucać | Fragile” 100x100 mm 100 sztuk

Naklejka samoprzylepna 10x10 cm „Uwaga szkło”

Samoprzylepna etykieta „Uwaga szkło” o wymiarach 10x10 cm najczęściej jest stosowana wraz z innymi oznaczeniami, np. „Nie rzucać”. To wyraźny znak dla wszystkich osób, które będą miały kontakt z przesyłką podczas jej transportu, że jej zawartość jest krucha i wymaga ostrożności przy przenoszeniu . Stosuj etykiety „Uwaga szkło”, jeżeli zależy Ci na tym, aby ograniczyć liczbę reklamacji.
Zamów: Naklejka „Uwaga szkło” 100x100 mm 100 sztuk

Etykieta samoprzylepna 10x10 cm „Dokumenty w środku”

Naklejkę z napisem „Dokumenty w środku” o wymiarach 10x10 cm najczęściej nakleja się na paczki, w których – poza produktem zamówionym przez klienta – znajdują się także dokumenty, np. faktura . Ma to zapobiegać przypadkowemu wyrzuceniu dokumentów wraz z opakowaniem.
Zamów: Naklejka „Dokumenty w środku” 100x100 mm 100 sztuk

Naklejka samoprzylepna 10x10 cm „Sprawdź zawartość w obecności kuriera”

Chcesz zmniejszyć liczbę reklamacji? Umieść na paczce dużą (10x10 cm) naklejkę samoprzylepną „Sprawdź zawartość w obecności kuriera” . To informacja zarówno dla kuriera, jak i klienta – ten drugi może poprosić dostawcę, aby towarzyszył mu podczas otwarcia przesyłki.
Zamów: Naklejka „Sprawdź zawartość w obecności kuriera” 100x100 mm 100 sztuk

Ułatw sobie pracę – zamów podajnik etykiet samoprzylepnych

Sprzedaż w Twoim e-sklepie rośnie, w rezultacie czego każdego miesiąca nadajesz do klientów coraz więcej paczek? Możesz skrócić czas poświęcany na oznakowanie przesyłek, wykorzystując dyspenser do etykiet samoprzylepnych . To urządzenie usprawniające proces pakowania – automatycznie oddziela naklejkę od linera.
W Neopak proponujemy następujące dyspensery etykiet samoprzylepnych:

 • Podajnik dyspenser do etykiet do 120 mm– podajnik może jednocześnie obsługiwać kilka rolek etykiet samoprzylepnych, dzięki czemu nie musisz nabywać kilku urządzeń do magazynu
 • Podajnik etykiet do 216 mm– jest to urządzenie jeszcze większe niż opisane powyżej, dzięki czemu najlepiej sprawdza się ono w większych magazynach, gdzie codziennie pakuje się duże ilości paczek

Potrzebny jest Ci inny podajnik do samoprzylepnych etykiet? Skontaktuj się z naszym doradcą, a postaramy Ci się pomóc.

Dlaczego etykiety ostrzegawcze 10x10 cm warto zamówić w Neopak?

Naszym atutem jest duży wybór naklejek ostrzegawczych . Proponujemy samoprzylepne etykiety w różnych wymiarach – w tym 10x10 cm. W Neopak przywiązujemy wagę do jakości naklejek – proponowane przez nas produkty zostały sprawdzone przez wielu naszych klientów, którzy potwierdzają ich jakość .
W Neopak zaopatrzysz się też w inne materiały do pakowania – sprawdź naszą aktualną ofertę.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie