Rozmiar 10x10cm

Etykiety od dawna są popularnym źródłem informacji, które mogą pomóc konsumentom uniknąć obrażeń lub szkód materialnych. Są one przewodnikiem i ułatwiają wysyłkę dla każdego. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór etykiet, w tym duże, widoczne naklejki o wymiarach 10 x 10 cm. Można je wykorzystać do oznaczania towarów w magazynie, ale także do bardziej kreatywnych celów. Jakie wspaniałe naklejki do codziennego użytku!

Etykiety służą do przekazywania prostych i zrozumiałych informacji, a także komunikatów ostrzegawczych. Oznaczanie delikatnych przedmiotów na paczkach jest tego dobrym przykładem. Ponieważ niektóre przedmioty mogą łatwo złamać lub pęknąć, ważne jest, aby użyć odpowiedniej etykiety. Pierwszą rzeczą, jaką można pomyśleć jest "Fragile", a jeśli to nie ma sensu do Ciebie jako pomysł na naklejkę, a następnie czytać dalej!

Poniższe pomysły zainspirują Cię bardziej niż zwykła naklejka

Producenci, firmy wysyłkowe i dostawcze oraz kurierzy korzystają z naklejek identyfikacyjnych produktów. Są one również wykorzystywane w branży transportowej, pocztowej i kurierskiej.Najczęściej spotykane są kody kreskowe produktów, etykiety z kodem QR lub etykiety z numerem seryjnym. Mogą być stosowane do znakowania różnego rodzaju towarów (pudełka prezentacyjne, towary w transporcie, materiały biurowe itp.), nadają się również do znakowania przedmiotów osobistych oraz urządzeń firmowych (maszyn).

Etykiety mają następujące właściwości:

  • wykonane z mocnego papieru zadrukowanego w technice offsetowej
  • uszlachetnione powłoką z błyszczącego lakieru ultrafioletowego
  • pokryte warstwą kleju na bazie kauczuku, zapewniającego trwałe przyleganie etykiety
  • zaprojektowane w czytelny sposób
  • atrakcyjne cenowo

Duże etykiety i arkusze samoprzylepne mają rozmiar 10 x 10 cm, z czego obszar z komunikatem wynosi 9 x 9 cm. W dostępnym na naszej stronie internetowej asortymencie znajdą Państwo najpopularniejsze wzory w tej kategorii naklejek. Prezentowane tam etykiety sprzedawane są w praktycznych paczkach, zawierających 50 arkuszy.

Możemy również generować etykiety na zamówienie, które są drukowane w formacie i kolorze wybranym przez konsumenta. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące całej naszej oferty lub chcą Państwo złożyć indywidualne zamówienie, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami technicznymi. Naklejki informacyjne są przydatnym wyposażeniem do dokładnego identyfikowania przedmiotów.

Etykiety mają wymiary 10 x 10 cm z obszarem na wiadomość o wymiarach 9 x 9 cm. W asortymencie dostępnym na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najpopularniejsze wzory w tej kategorii etykiet. Prezentowane etykiety sprzedawane są w opakowaniach zawierających 50 arkusz

Wykonujemy również etykiety niestandardowe - są one drukowane zgodnie z wymaganiami klienta, tj. pod względem rozmiaru i wzoru. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej pełnej oferty lub chcą Państwo złożyć zamówienie na naklejki zindywidualizowane, prosimy o kontakt z naszymi doradcami technicznymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj