Kartony z automatycznym dnem

Proste do złożenia pudełka kartonowe są idealnym sposobem na przyspieszenie procesu pakowania. Przemyślana konstrukcja i odpowiednie wykonanie sprawiają, że bez problemu złoża Państwo pudełko w kilka ruchów. Pudełka kartonowe są bardzo dobrym opakowaniem do przechowywania różnych towarów, albo do ich wysyłki. Kartony tylko pozornie są bardzo prostym produktem, który nie zmienia się od wielu lat. Wręcz przeciwnie. WRaz z rozwojem branży e-commerce możemy zaobserwować bardzo szybkie i skuteczne zmiany wśród producentów opakowań. Z jednej strony kartonowe pudełka stają się coraz bardziej wytrzymałe - lepiej chronią zawartość przed uszkodzeniem. Równocześnie pakowanie jest coraz prostsze. Nie trzeba już wielokrotnie owijać pudełka taśmą pakową, aby było odpowiednio zabezpieczone.
 

Pudełka z automatycznym dnemCzym jest automatyczne dno w pudełkach? To taki sposób konstrukcji pudełka wykrojnikowego, który pozwala na bardzo sprawne złożenie go. Można więc wygodnie przechowywać pudełka w płaskiej formie. Gdy tylko dane opakowanie jest potrzebne, na przykład do wysyłki towaru, wystarczy je złożyć, co trwa kilka sekund. Odpowiednie wycięcia w różnych częściach kartonowego pudła idealnie do siebie pasują. Dzięki temu całość jest stabilna, dobrze się trzyma i nie rozpada. Nawet po obciążeniu większą zawartością nie muszą się Państwo obawiać zerwania się dna pudełka.

pudełko z automatycznym dnem

Często takie pudełka posiadają też dołączony pasek klejący. Pudełka wysyłkowe z paskiem kleju także są czasem nazywane pudełkami automatycznymi. Dzięki możliwości sprawnego sklejenia pudła pakowanie jest bardzo szybkie i nie wymaga zastosowania dodatkowych przedmiotów, jak taśma pakowa lub klej
 

Dlaczego warto wybrać pudełka z automatycznym dnem?


Ten rodzaj pudełek pozwala zoptymalizować cały proces przygotowania do wysyłki. Przygotowywanie paczek z wykorzystaniem takich automatycznych pudełek jest szybkie. Zwiększenie ilości przygotowywanych każdego dnia paczek pozwala na wzrost sprzedaży - wysyłkę jeszcze większej liczby towarów.

Dużym plusem jest także wykonanie tych pudeł z ekologicznych materiałów. Przyjazne dla środowiska pudła kartonowe z pewnością zostaną dobrze przyjęte przez klientów Państwa firmy. Coraz więcej osób zwraca bowiem uwagę na takie szczegóły. Pudełko z automatycznym dnem ma więc całkiem sporo zalet. Jest przy tym niedrogie. W wielu firmach przejście na automatyczne kartony okazuje się strzałem w dziesiątkę w zakresie optymalizacji kosztów wysyłki produktów. Warto spróbować tego rozwiązania i przekonać się samemu o jego zaletach.

Kartony z automatycznym dnem


Podobnie do pozostałych rodzajów kartonowych pudełek, kartony z automatycznym dnem mają szereg zalet. Pozwalają na tanie i bezpieczne zapakowanie dowolnej zawartości. Są naprawdę uniwersalnymi opakowaniami. Dają dobre zabezpieczenie przed zarysowaniem, czy zniszczeniem w inny sposób, nawet podczas upadku z niewielkiej wysokości. Stosowanie kartonów z automatycznym dnem jest więc sposobem na uniknięcie zwrotów i reklamacji.

Jakie rodzaje opakowań pozwalają na szybką, niedrogą i estetyczną ochronę dla magazynowanych lub wysyłanych towarów? Są nimi oczywiście pudełka wykonane z kartonu. Ekologiczne pochodzenie, wytrzymałość i możliwość bardzo szybkiego spakowania towaru to tylko niektóre z ich zalet.

Kiedy warto wybrać automatyczne kartony?


Pudełkami automatycznymi nazywamy takie kartony, do złożenia których nie potrzebne są żadne dodatkowe przedmioty, jak taśma pakowa, czy jakiś rodzaj kleju. Możliwość usprawnienia pracy jest korzystna w niemal wszystkich firmach. Kartony automatyczne są natomiast polecane szczególnie tym, którzy działają w branży e-commerce. Konieczność przygotowywania wielu przesyłek każdego dnia to standard w przypadku sklepów internetowych. Oszczędność czasu to prosty sposób na zwiększenie sprzedaży, a tym samym zysków firmy.

Poza osobami pracującymi w branży e-commerce, wszyscy inni nadawcy paczek również powinni zainteresować się automatycznymi kartonami. Pakowanie z ich wykorzystaniem jest bardzo przyjemne, a sama paczka wygląda bardzo schludnie i estetycznie. Brak taśmy  pakowej naklejonej na powierzchni sprawia też, że ewentualne nadruki na pudełku są bardzo dobrze widoczne. To kolejny duży plus pudełek z paskiem kleju.
 

Rodzaje pudełek - kartonów z dnem automatycznym


Pudełka z automatycznym dnem są bardzo przydatne i mają szereg zalet. Czy musimy się ograniczać do jedynie kilku odmian takich przemyślanych produktów? Nie! Jest wiele rodzajów pudełek, różnią się wymiarami, proporcjami i rodzajem kartonu użytego do budowy.

pudełko z automatycznym dnem

Nasi klienci chętnie wybierają pudełka z automatycznym dnem:
Co łączy wszystkie kartony z automatycznym dnem? Te pudełka to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych produktów w branży opakowań. Ciężko znaleźć rozwiązanie, które równie dobrze sprawdziłoby się w roli opakowania wysyłkowego.
 

Właściwości pudełek z automatycznym dnem


Dlaczego kartonowe pudełka z automatycznym dnem cieszą się taką popularnością? Odpowiedź jest bardzo prosta. Są tanie, a jednocześnie zapewniają szereg przydatnych właściwości. Pakowanie różnych przesyłek z ich wykorzystaniem jest szybkie, przyjemne i przebiega sprawnie. Nie trzeba przy tym używać żadnych dodatkowych artykułów pakowych, jak folia stretch, taśma klejąca, itp. To bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich sprzedawców codziennie wysyłających swój towar do klientów.

Właściwości kartonów z dnem automatycznym:
 • wytrzymałe, dobra ochrona zawartości
 • pasek klejący pozwalający na błyskawiczne zamykanie opakowania i wysyłkę
 • ekologiczne pochodzenie - karton z makulatury
 • można nanosić na nich nadruki
 • wiele rozmiarów do wyboru
 • rozmiary dopasowane do oferty firm kurierskich i pocztowych
 • niska masa - nie zwiększa kosztu wysyłki
 • niewielki koszt zakupu


 

Jak przygotować bezpieczną paczkę z wykorzystaniem pudełka z automatycznym dnem?


Pakowanie towarów na czas wysyłki powinno spełniać trzy założenia:
 • dobra ochrona towaru
 • niski koszt pakowania i wysyłki
 • schludny wygląd

Paczka, którą klient otrzymuje po zakupie w sklepie z dostawą pocztą lub kurierem jest wizytówką sprzedawcy - sklepu internetowego, producenta, hurtowni, itp. Każde opakowanie, które otrzymają Państwa klienci powinno spełniać powyższe założenia, aby ograniczyć ilość usterek w transporcie i związanych z nimi reklamacji. Niski koszt przygotowania przekłada się natomiast na możliwość zaproponowania kupującym niższej ceny zakupu towaru.

Optymalizacja kosztów przygotowania towaru do wysyłki i samej wysyłki to nie tylko niska cena zakupu opakowania, na przykład kartonowego pudełka. Jeżeli bowiem wyposażymy się w opakowanie, które pozwoli przyspieszyć proces pakowania, także pozytywnie wpłynie to na obniżenie kosztów i optymalizację ich.

Oferowane w sklepie z opakowaniami Neopak kartony z automatycznym dnem świetnie sprawdzają się w tej roli. Jeżeli zdecydują się Państwo dodatkowo nanieść na nich swoje nadruki, otrzymamy opakowanie idealne.
 

Gdzie kupić kartonowe pudełka z automatycznym dnem?


Automatyczne pudełka i kartony z dnem automatycznym można kupić w Neopaku. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów w tej kategorii, które pozwolą na bezpieczne przechowywanie i transport różnych towarów. Wytrzymałe, estetyczne i niedrogie pudełka z automatycznym dnem są bardzo dobrym sposobem na optymalizację procesu sprzedaży wyysłkowej.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie