Tanie kartony

W jaki sposób można obniżyć koszt pakowania towarów, ich wysyłki i przechowywania? Odpowiedzią na to pytanie są tanie kartony. Tekturowe i kartonowe pudełka w niskiej cenie sprawią, że wysyłany w nich towar będzie należycie chroniony. Pozwolą przy tym sporo zaoszczędzić. Koszt zakupu niektórych odmian tanich pudełek z kartonu to nawet mniej niż jedna złotówka. Ciężko byłoby znaleźć inne opakowanie wysyłkowe w tak atrakcyjnej cenie, które zapewniłoby równie wysoki poziom ochrony przed zniszczeniem.

Wykorzystywanie tanich kartonów to korzyści dla wszystkich. Państwa klienci będą mogli zamówić towar w wyjątkowo niskiej cenie. Firma wysyłająca towar może natomiast zaoszczędzić na kosztach przygotowania paczki do wysyłki. Tanie kartony to także dobry znak dla środowiska naturalnego. Są bowiem wyjątkowo przyjaznymi, ekologicznymi opakowaniami. Wykonane z biodegradowalnego materiału nadają się bez problemu do recyklingu. Nawet pozostawione w niewłaściwym miejscu szybko podlegają biodegradacji nie niosąc negatywnych skutków przyrodzie.
 

Tanie pudełka, ekonomiczne kartony


Jakie opakowanie będzie najlepsze do wysyłki sprzedawanych przez Państwa firmę produktów? Oczywiście takim opakowaniem jest to, które jednocześnie zapewnia dobrą ochronę zawartości oraz nie kosztuje zbyt wiele. Drogie opakowania co prawda mogą bez problemu zabezpieczyć dowolną zawartość przed skutkami transportu. Często warto wybrać takie rozwiązanie, jednak wysyłając niedrogi towar koszt samego opakowania go na czas wysyłki mógłby przewyższyć wartość wartość zamówienia.

tanie pudełka

Plusy kartonowych tanich pudełek nie kończą się natomiast na niskiej cenie zakupu. Dużym atutem jest też duża łatwość pakowania z wykorzystaniem tanich pudeł z tektury. Wystarczy umieścić zawartość we wnętrzu opakowania i skleić je taśmą. Nic prostszego! Szybkie i sprawne przygotowywanie wielu paczek każdego dnia również pozytywnie odbija się na optymalizacji kosztów wysyłki.
 

Które tanie pudełko wybrać?


W ofercie naszego sklepu z opakowaniami Neopak mamy wiele taniej pudełek. Które z nich wybrać? Najlepiej dobrze dopasować wielkość i kształt opakowania do planowanego wykorzystania. Pudło powinno być bowiem nieco większe od przedmiotu lub przedmiotów, które znajdą się w środku. Pozostałą wolną przestrzeń można wypełnić  w celu jeszcze lepszej ochrony zawartości. W trakcie wysyłki pozwoli to maksymalnie ograniczyć ryzyko uszkodzenia, a nawet trwałego zniszczenia pakunku.

Niedrogie pudełka znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu Neopak. Mamy też wszystkie pozostałe artykuły niezbędne do pakowania.

Jak tanio zapakować towar do wysyłki?


Niedrogie opakowanie dla każdego towaru to podstawa. W przeciwnym wypadku koszt zamówienia może znacznie wzrosnąć. W przypadku niedrogich rzeczy kosztowne opakowanie i wysyłka oznaczają dużą część kosztów. Przez to oferta sklepu lub hurtowni może być mniej konkurencyjna. Zdecydowanie warto więc postawić na tanie kartony jako opakowanie wysyłkowe i na czas składowania towaru.

Jaki jest cel pakowania produktów? Zwykle chodzi nam o to, aby w jak najlepszym stanie dotarło do celu - gdy jest transportowane lub wysyłane pocztą. W tym celu warto użyć właśnie kartonowych pudeł. Są tanie i dobrze chronią swoją zawartość. Wystarczy zamknąć pudełko - skleić je taśmą pakową.
 

Rodzaje tanich pudełek


W naszym sklepie znajdą Państwo wiele rodzajów tanich pudełek kartonowych. Wystarczy wymienić tylko część z nich, aby przekonać się, że lista jest naprawdę długa i zawiera zróżnicowane pudełka z kartonu.

Najczęściej wybierane przez naszych klientów tanie pudełka:
Dodatkowo, pudełka są dostępne w różnych kolorach, choć zwykle mają naturalny kolor surowego kartonu (brązowo - beżowy) lub są białe. Bez problemu można więc nanosić na nich dowolne nadruki. Mogą je Państwo wykonać w Neopaku.
 

Zastosowanie tanich pudełek


Jak można wykorzystać tanie pudełka? W każdym zastosowaniu sprawdzą się świetnie, ponieważ są bardzo wszechstronnym produktem. Wiele firm stosuje opakowania z tektury jako fabryczne opakowanie dla nowych produktów. 

Można również użyć tanich pudełek do przechowywania dowolnych rzeczy i magazynowania ich. Kartony nie tracą swoich właściwości z czasem - są odporne na starzenie. Nadają się więc doskonale nawet do przechowywania czegoś przez wiele lat.

Najczęstsze zastosowania tanich pudełek:
 • pakowanie towarów
 • przechowywanie i magazynowanie
 • jako opakowanie wysyłkowe
 

Właściwości pudełek z kartonu


Dlaczego tanie pudełka z kartonu są tak dobre? Odpowiedź jest prosta: są dobre i tanie! Wykonane z ekologicznych materiałów pudełka łączą niską masę, dobrą ochronę zawartości, a także przemyślaną konstrukcję. Dzięki tej ostatniej, składanie pudełka jest  banalnie proste, a w wielu przypadkach nie wymaga nawet stosowania taśmy pakowej (np. karton wykrojnikowy). Tanie pudełka są jednocześnie sposobem na znaczne obniżenie kosztów przygotowywania do wysyłki, tym samym finalnego kosztu zakupu towaru z dostawą.

tani karton

Właściwości pudełek z kartonu:
 • bezpieczne przechowywanie i transport
 • prosta budowa, przemyślana konstrukcja
 • łatwe do złożenia
 • wystarczy skleić je taśmą i są gotowe do wysyłki
 • wiele rozmiarów do wyboru
 • niski koszt zakupu
 • ekologiczne
 • można ich użyć wiele razy
 • uniwersalne - wszechstronne zastosowanie do transportu i magazynowania różnych produktów i towarów
 

Największe zalety tanich pudeł tekturowych


Jakie są plusy tych tanich i niepozornych opakowań? Pudełka z kartonu są nie tylko tanie, ale znacznie ułatwiają i przyspieszają proces pakowania. Z tego względu wiele firm wybiera właśnie ten produkt zamiast folii bąbelkowej, papieru pakowego i innych rodzajów opakowań. W tym przypadku wystarczy umieścić zawartość wewnątrz pudła z kartonu i skleić całość taśmą. Taka paczka nadaje się do przechowywania lub wysyłki. W przypadku wielu innych rodzajów opakowań niezbędne jest znacznie bardziej czasochłonne przygotowywanie do wysłania.

Niekwestionowanym plusem pudełek z kartonu jest duża dostępność różnych rodzajów pudeł. Niezależnie od tego, czy planują Państwo wysłać niewielki drobiazg, czy coś o dużych gabarytach, z pewnością znajdą Państwo odpowiednie pudło.
 

Ekologiczne, wytrzymałe i.. tanie!


Jakie są największe plusy tanich kartonów? Poza niską ceną bez wątpienia są nimi solidna konstrukcja i przyjazność dla środowiska. Dzięki temu wykorzystując ten produkt mogą Państwo zyskać nie tylko sporo oszczędności, ale również uznanie w oczach klientów. Bez wątpienia coraz więcej z nich zwraca uwagę na kwestię troski o środowisko.

Dlaczego tanie kartony są jednymi z najbardziej ekologicznych produktów do pakowania? Te opakowania są wytwarzane z materiału pochodzącego z recyklingu. Przetworzona makulatura, papier i tektura przydają się kolejny raz. To nie koniec ich życia w obiegu! Kartony z tektury mogą być wykorzystywane wielokrotnie, a następnie ponownie można poddać je recyklingowi - i tak wiele razy.
 

Gdzie kupić tanie pudełka z kartonu?


Najtańsze kartonowe pudełka znajdą Państwo w ofercie Neopak. Posiadamy szeroki wybór różnych kartonów, tekturowych pudeł. Jeśli do tanich pudełek potrzebują Państwo dodatkowych materiałów pakowych - także je mamy! W naszym sklepie znajdą Państwo:
 • tanie pudełka
 • taśmy pakowe
 • folię bąbelkową
 • papier kraftowy
 • i wiele innych produktów

Zapraszamy zatem do zakupu. W razie potrzeby nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

tanie kartony
 • Gdzie kupić tanie kartony?

  Tanie pudełka kartonowe używane są w niemal każdej branży nie tylko ze względu na niską cenę, ale także łatwość użytkowania. Proszę nie myśleć że jeżeli pudełka są tanie, to są niskiej jakości, nic bardziej mylnego. Tanie pudełka kartonowe są solidnie wykonane i są wystarczająco mocne, by przedmioty w nich umieszczone były odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu czy przechowywania. Tanie pudełka wykonane są z kartonu, który pochodzi z makulatury, bez problemu nadają się do recyklingu i podatne są na biodegradację, to wszystko stanowi, że są produktem bardzo ekologicznym.
  Dobrej jakości tanie pudełka kartonowe można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie