Koperty bezpieczne SafeBag

Bezpieczne koperty to najlepszy sposób na przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych, umów, czy kosztowności. Są często wykorzystywane przez banki, sklepy jubilerskie i wszędzie tam, gdzie pojawiają się wartościowe przedmioty. Zaleca się stosowanie takiego produktu zawsze wtedy, kiedy chcemy ukryć zawartość paczki przed niepowołanymi osobami. Mocne zamknięcie powoduje natomiast, że próba otworzenia bezpiecznej koperty zostanie od razu zauważona.

Koperty bezpieczne nadają się doskonale jako materiały do pakowania drogocennych rzeczy. Są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można dobrać rozmiar koperty bezpiecznej do swoich potrzeb.
 

Dlaczego na kopercie bezpiecznej znajduje się kod kreskowy?


Wszystkie bezpieczne koperty i koperty bankowe są wyposażone przez producenta w kod kreskowy. Pozwala to na zidentyfikowanie danej koperty, co za tym idzie - jej zawartości. Jest to dużym ułatwieniem, szczególnie podczas przechowywania różnych kopert z różną zawartością. Wystarczy wtedy zeskanować kod kreskowy, aby sprawdzić co jest wewnątrz koperty. Nie jest bowiem zobaczenie zawartości bez otwierania koperty. Wszystkie koperty bankowe są indywidualnie numerowane. Nadane im kody można łatwo przenieść do systemów informatycznych.

koperty bezpieczne
 

Bezpieczne koperty SafeBag to najlepszy sposób na przechowywanie wartościowych rzeczy i pieniędzy


Koperty bankowe na pieniądze SafeBag to wyspecjalizowana metoda przechowywania gotówki lub bilonu. Wszystkie koperty bezpieczne są specjalnymi odmianami kopert. Folia, z której wykonane są te opakowania jest odporna na rozerwanie. Sprawia to, że niemożliwe jest wyjęcie zawartości takiego opakowania bez zniszczenia go. W ofercie naszego sklepu z opakowaniami Neopak są zarówno koperty bezpieczne przezroczyste, jak i skrywające zawartość przed niepowołanymi osobami.

Mocne koperty bankowe na bilon są jeszcze bardziej wytrzymałe. Ich udźwig jest bowiem dostosowany do większej wagi monet, niż wynosi ciężar papierowej gotówki.  Duże torby na bilon 270 x 290+80 x 30 milimetrów posiadają udźwig ponad 9 kilogramów. Pozwala to na zapełnienie sporej koperty monetami bez ryzyka uszkodzenia jej struktury podczas przenoszenia.
 

Czy można zamiast nich użyć zwykłych kopert?


Jaka jest przewaga bezpiecznych kopert nad papierowymi kopertami lub kopertami bąbelkowymi? Ich konstrukcja jest zupełnie inna, dostosowana do przechowywania najbardziej wartościowych przedmiotów. Znacznie trudniej jest więc je otworzyć, a dodatkowe kody kreskowe na opakowaniu ułatwiają identyfikację zawartości.

Bezpieczne koperty, koperty bankowe, koperty na pieniądze i koperty na bilon


Koperty bezpieczne są jednymi z najbardziej specjalistycznych opakowań wśród kopert. Sprawdzają się znakomicie w branży bankowej, w wielu firmach i wszędzie tam gdzie pojawia się potrzeba bezpiecznego przechowywania drogocennych przedmiotów lub pieniędzy. Wśród wielu rodzajów kopert bezpiecznych SafeBag z pewnością znajdą Państwo idealne opakowanie dla swoich kosztowności.

Materiały do pakowania drogocennych przedmiotów są bardzo solidnymi, mocnymi i wytrzymałymi produktami. Można im w pełni zaufać podczas przechowywania lub transportu pieniędzy i innych wartościowych rzeczy.
 

Zastosowanie kopert bezpiecznych i bankowych kopert SafeBag


Ze względu na swoje przeznaczenie, bezpieczne koperty SafeBag są szczególnie wzmocnione. Posiadają także specjalny kod kreskowy - każda koperta posiada swój indywidualny numer. Wszystko to sprawia, że znakomicie sprawdzają się podczas przechowywania różnych kosztowności.

Najczęstszymi sposobami wykorzystania bezpiecznych kopert jest:
 • koperta bezpieczna na pieniądze
 • koperta bankowa do przechowywania papierów wartościowych
 • bezpieczna koperta na dokumenty firmowe
 • bezpieczna koperta na bilon (monety)
 • koperta do przechowywania umów, dokumentacji, projektów
 • koperta bezpieczna na klucze
 • przechowywanie kart płatniczych, kredytowych
 • koperta bezpieczna na kamienie szlachetne
 • koperta bezpieczna na wyroby jubilerskie i inne kosztowności
 • i inne

Zdecydowanie najczęściej jednak w takich opakowaniach znajdują się po prostu pieniądze - banknoty lub bilon.
 

Rodzaje bezpiecznych kopert


W naszym sklepie z opakowaniami Neopak znajdą Państwo duży wybór bezpiecznych kopert SafeBag. Choć ich konstrukcja jest zbliżona i równie wytrzymała we wszystkich odmianach, te specjalistyczne rodzaje kopert mogą być jeszcze lepiej dostosowane do konkretnego zastosowania. Z tego względu wyróżniamy kilka rodzajów kopert, jakie są dostępne w naszym sklepie:
W zależności od ilości pieniędzy, wielkości dokumentów lub objętości depozytu można więc bez problemu wybrać odpowiedni rodzaj koperty bezpiecznej SafeBag.
 

Właściwości kopert bezpiecznych w Neopaku


Dostępne w  naszym sklepie Neopak to tylko te produkty, które spełniają najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Koperty bezpieczne SafeBag charakteryzuje szereg przydatnych właściwości, które docenią osoby planujące przechowywać kosztowności.

koperty bezpieczne SafeBag

Zalety i właściwości kopert bezpiecznych:
 • mocna konstrukcja
 • niemożliwe do odtworzenia bez zniszczenia opakowania
 • mocna folia wykorzystana w procesie produkcji
 • mocny klej do zamknięcia koperty
 • wiele odmian do wyboru
 • zawartość jest chroniona przed wilgocią, chemią, czynnikami zewnętrznymi
 • koperty są przezroczyste lub skrywające zawartość
 • dość niski koszt zakupu - ok 1 zł za sztukę
 • dostępne w pakietach po 100 sztuk
 • do przechowywania pieniędzy, bilonu, dokumentów, kluczy i innych rzeczy
 

Planujesz złożyć depozyt w banku? Wybierz przechowywanie w kopercie bezpiecznej SafeBag


Przechowywanie swojego depozytu jest najbardziej bezpieczne, gdy wybiorą Państwo bezpieczną kopertę SafeBag. Niezależnie od zawartości, warto wykorzystać te rozwiązanie, aby mieć pewność że nikt nie miał dostępu do zawartości paczki. Indywidualnie numerowane koperty nie pozwalają na otworzenie ich bez uszkodzenia opakowania. Dzięki temu od razu można zauważyć próbę dostania się do wnętrza koperty. Warto przechowywać kosztowności w takich kopertach zarówno składając dokument w banku, jak i iw firmowym sejfie. Poziom bezpieczeństwa przechowywanej zawartości bezpiecznej koperty jest podniesiony do maksimum. Ciężko byłoby znaleźć inne opakowanie, które posiada podobny szereg zalet przydatnych podczas przechowywania kosztowności lub pieniędzy.
 

Największa poufność dokumentów i umów dzięki koperty SafeBag


Koperty bankowe SafeBag są najlepszym sposobem na zachowanie poufności dokumentów. Zawartość jest dobrze chroniona przed widokiem osób trzecich. Niemożliwe jest też sprawdzenie, co kryje się w środku koperty, bez jej zniszczenia. Coraz więcej firm, a także osób prywatnych decyduje się na przechowywanie poufnych informacji właśnie w takich opakowaniach. To dobry sposób, by najlepiej zabezpieczyć treści, których nie powinny widzieć niepowołane osoby.
 

Ile kosztują bezpieczne koperty?


Koperty bankowe i koperty na pieniądze najczęściej występują w paczkach po 100 sztuk. Taki zestaw kosztuje zwykle od kilkudziesięciu do stu kilkudziesięciu złotych. Oznacza to, że koszt koperty bezpieczne SafeBag nie jest wysoki. Cena bezpiecznej koperty to między 0,60 zł, a 1,75 zł. Warto zdecydować się na taki wydatek, aby najlepiej zabezpieczyć swój depozyt.
 

Gdzie kupić koperty bezpieczne


Koperty bezpieczne można kupić w sklepie Neopak. Wśród wielu produktów z tej kategorii z pewnością znajdą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb.
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie