Bibuła gładka dzika jagoda 38×50 cm – 100 arkuszy
Bibuła gładka w kolorze dzika jagoda o wymiarach 38×50 cm przeznaczona jest do estetycznego pakowania oraz zabezpieczania produktów. Lekka gramatura ok. 20 g/m² zapewnia elastyczność i łatwe dopasowanie do zawartości. Gładka struktura umożliwia staranne owijanie oraz przekładanie produktów bez ryzyka uszkodzeń. Opakowanie zawiera 100 arkuszy gotowych do użycia.
Dlaczego warto?
Bibuła chroni produkty przed zarysowaniami i podnosi estetykę opakowania. Głęboki, jagodowy odcień nadaje zestawom elegancki i wyrazisty charakter. Format 38×50 cm jest uniwersalny i wygodny w codziennym pakowaniu. Większa ilość arkuszy sprawdzi się przy regularnym użytkowaniu.
Zastosowanie
Bibuła idealnie sprawdzi się jako wypełnienie oraz warstwa ochronna w opakowaniach prezentowych. Podkreśla wizualną wartość produktów i nadaje im estetyczną oprawę. Może być stosowana w sklepach, butikach oraz przy pakowaniu zestawów firmowych. Doskonała do przekładania produktów w pudełkach i torbach prezentowych.
- opakowania prezentowe
- zestawy firmowe
- produkty premium
- wypełnienie pudełek
- pakowanie detaliczne
Dane techniczne
- Wymiary arkusza: 38×50 cm
- Kolor: dzika jagoda
- Pantone: 7634 C
- Gramatura: ok. 20 g/m²
- Struktura: gładka
- Ilość w opakowaniu: 100 arkuszy
Jeśli w opisie nie zaznaczono inaczej, podany rozmiar oznacza wewnętrzne wymiary opakowania.
























Artur Decyk









































