Gumki recepturki wykonane z 80% naturalnego kauczuku

Gumki recepturki 80% kauczuku to bardzo wytrzymałe produkty, z których pomocą śmiało można łączyć nawet stosunkowo ciężkie przedmioty. Jak powszechnie wiadomo to właśnie procentowa zawartość kauczuku w gumce recepturce wpływa na jej wytrzymałość. Im większa, tym wytrzymalsza i mocniejsza jest sama gumka. Gumki recepturki 80% są bardzo mocne i z powodzeniem mogą być stosowanie w biurach i w przemyśle. Ostatnio pojawił się bardzo ciekawy pomysł wykorzystania gumek 80% w biurze recepcjonistek, które muszą przytrzymać notatki z ważnymi numerami telefonów lub dołączyć fakturę do zapłaty.

W samym biurze często zdarza się, że pracownik tymczasowy lub sekretarka nie jest w stanie utrzymać ważnych numerów i list z rozmowami telefonicznymi. Oczywiście istnieje wiele spinaczy i innych uchwytów na notatki, ale niestety mogą one zakłócać pracę urządzeń telekomunikacyjnych.

Gumki 80% mają przewagę nad zwykłymi spinaczami, ponieważ nie uszkadzają urządzenia.

Dodatkowo dzięki ich zastosowaniu można uniknąć konieczności zakupu całej gamy różnych zapinek do mocowania dokumentów do różnych przedmiotów - od długopisów i ołówków po linijki i tablety. Warto również zaznaczyć, że stosowanie gumek pozwala na przyczepienie kilku kartek jednocześnie - nawet do 7-8 kartek podczas jednego obrotu wokół przedmiotu!

Do produkcji takich gumek recepturek 80% kauczuku, producenci używają wyłącznie naturalnego kauczuku oraz dodatków zwiększających wytrzymałość i elastyczność. Gumki 80% charakteryzują się bardzo dużą sprężystością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dopóki taka gumka się nie zerwie, będzie w stanie rozciągnąć się nawet do 50-60%, dzięki czemu bez problemu utrzyma nawet ciężkie przedmioty o wadze kilku kilogramów.

Główną zaletą tego typu gumek jest ich zdolność do łączenia ze sobą dwóch oddzielnych powierzchni bez użycia dodatkowych łączników czy klejów. Pozwala to na mocowanie i łączenie dużych arkuszy materiałów, co zazwyczaj jest trudne w przypadku innych rodzajów gumek. Należy pamiętać, że podczas łączenia warstwa kleju na końcach wnika w siebie i staje się integralną częścią

Gumki recepturki 80% kauczuku są nie tylko wystarczająco mocne, ale również wysokiej jakości i nie mają nieprzyjemnego zapachu, jaki często mają gumki lateksowe. Dostarczamy je w postaci gotowych elementów, które są już zmontowane w zapięcia, które można kupić hurtowo lub detalicznie. Nasze gumki wykonane są z naturalnego kauczuku bez dodatków, nie zawierają lateksu i nie powodują reakcji alergicznych. Odpowiedni dobór kolorów pozwala na dobranie ich w zależności od życzeń na dowolną uroczystość lub święto.

Dzięki wysokiej jakości gumkom 80% możesz zaoszczędzić czas i pieniądze na naprawach, ponieważ podczas ich użytkowania nie rozrywają się, nie łamią i nie rozciągają. Zamawiając w naszym sklepie internetowym pamiętaj, aby sprawdzić koszt dostawy, w zależności od miejsca, w którym się znajdujesz. Zadzwoń do swoich znajomych pracujących w innych firmach, które używają podobnych produktów, aby zamówić je hurtowo bez wychodzenia z domu. Czekamy na Państwa zamówienia!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie