Gumki recepturki zaczepowe pakowane po 1kg

Gumki zaczepowe to produkty, bez których bardzo ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie gospodarstw domowych, niektórych gałęzi przemysłu i biur. Są proste w użyciu, odporne na czynniki atmosferyczne, wytrzymałe i uniwersalne. Dzięki nim można utrzymać porządek łącząc ze sobą wiele różnych luźnych przedmiotów. Do dziś trudno sobie wyobrazić, jak można mocować rzeczy bez użycia haczyków i pętli. Znajdują one zastosowanie nie tylko w produkcji, ale również w życiu codziennym.
 

Gumki zaczepowe 1 kg są wykonane z kauczuku, który ma naturalny kolor.

Są łączone w duże opakowania o niski cenach, dzięki czemu bardzo się opłacają. Dostępne są w dwóch głównych wariantach wymiarowych: 3 mm i 4 mm. Średnica gumki zaczepowej wynosi 45 mm. Są odporne na czynniki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe mechanicznie.

Gumki zaczepowe w 1 kilogramowych opakowaniach są stosowane w przemyśle spożywczym, przy produkcji elementów, w biurach i gospodarstwach domowych. Haczyk pozwala na łączenie wielu różnych elementów o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Gumki połączone są ze sobą pętelkami (haczykami). Mogą być cięte na kawałki, a następnie oddzielne elementy mogą być wykorzystywane do różnych zadań.Guma nadaje się do produkcji przedmiotów w wielu branżach.

Taśma hakowa w opakowaniach 1 kg może być używana do mocowania narzędzi, kasków lub hełmów. Doskonale nadają się do mocowania rzeczy na motocyklach, rowerach, kaskach czy torbach. Taśmy można bardziej zabezpieczyć poprzez sklejenie ich klejem lub dodanie opasek zaciskowych. Dodatkowo rzepy pozwalają na wykonanie połączenia pomiędzy dwoma przedmiotami na podstawie ich kształtu. W dodatkowych opakowaniach znajduje się kilkaset sztuk taśm elastycznych, które pozwalają na używanie jej bez ograniczeń.
 

Gumki recepturki zaczepowe

 

Gumki hakowe w opakowaniach 1 kg posiadają oryginalny mechanizm blokujący, który umożliwia bezpieczne połączenie różnych materiałów. Produkujemy duże gumy zaczepowe 1 kg najlepszej jakości. Nasze zaczepy nie rozrywają tkanin i mocują przedmioty bez ich rozpadania się w trakcie użytkowania. Dzieje się tak dlatego, że nasze gumki wykonane są z czystej gumy o naturalnym kolorze, która zapewnia doskonałą przyczepność, maksymalna wytrzymałość i trwałość. Najlepszym sposobem na ich wykorzystanie jest łączenie ich ze sobą za pomocą pętli (haczyków)

Dlatego też 1-kilogramowe opakowania gumek z haczykami są jednym z naszych najpopularniejszych produktów, ponieważ mogą pomóc w uporządkowaniu miejsca pracy, domu czy warsztatu. Kiedy przychodzi czas na porządki, wystarczy połączyć luźne przedmioty pętlą (akcesoria biurkowe, przewody itp.) i przymocować je do półek lub biurek za pomocą odpowiednich pętli.

Po zakończeniu porządków wystarczy odłączyć gumki i wyrzucić je do kosza. Dlatego nasze haczyki 1kg są idealne do domu lub miejsca pracy.

Gumki recepturki zaczepowe


Gumki recepturki zaczepowe to elastyczne paski z gumy z zaczepami na końcu, które służą do wiązania lub mocowania różnych przedmiotów. Są popularne ze względu na swoją wszechstronność i łatwość użycia. Mogą być stosowane w domu, szkole, biurze, warsztacie i wielu innych miejscach, gdzie potrzebne jest tymczasowe mocowanie lub zabezpieczenie przedmiotów. Przykłady zastosowań to zamykanie torebek z żywnością, trzymacz do kluczy, łącznik do kabli lub nawet uchwyt do narzędzi. Gumki recepturki zaczepowe są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, co pozwala na ich dopasowanie do różnych potrzeb i zadań.

W ofercie sklepu internetowego Neopak znajdą Państwo kilka rodzajów zaczepowych gumek recepturek. Różnią się od siebie grubością. Im grubsza gumka recepturka, tym jest mocniejsza. Większy przekrój gumki recepturki sprawia, że możliwa jest też jej większą długość. Pozwoli to na podłączenie większej liczby przedmiotów w jeden pakiet.
 

Z czego produkowane są gumki recepturki zaczepowe?


Gumki recepturki zaczepowe są zwykle wykonane z naturalnego kauczuku lub syntetycznej gumy, takiej jak lateks lub silikon. Naturalny kauczuk jest pozyskiwany z drzewa kauczukowego poprzez zbieranie soku, który następnie jest przerabiany i formowany w różne kształty, w tym gumki recepturki. Syntetyczne gatunki gumy są wytwarzane na drodze chemicznej, poprzez polimeryzację i formowanie związanych z tym substancji. W procesie produkcji gumek recepturek zaczepowych, gumy są zazwyczaj dodatkowo wzmocnione dodatkowymi materiałami, takimi jak nylon lub poliester, aby zwiększyć ich wytrzymałość i elastyczność. Proces produkcji gumek recepturek zaczepowych jest zwykle masowy, a produkty są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kolorach i ilościach.

Dla wielu osób najlepszym wyborem będą gumki z naturalnego kauczuku. To naturalny i przyjazny dla środowiska produkt. Naturalny kauczuk ma również świetne właściwości - jest elastyczny i wytrzymały.

Jak można zastosować gumki w gospodarstwie domowym?


Gumki recepturki zaczepowe są bardzo przydatne w gospodarstwie domowym i znajdują wiele zastosowań. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na wykorzystanie gumek recepturek w domu:
 • organizacja i porządkowanie. Przemyślanie użyt gumki recepturki lub gumki zaczepowe mogą służyć do zabezpieczania przewodów i kabli elektrycznych, dzięki czemu będą one schludnie i bezpiecznie poukładane. Można również użyć gumek recepturek do łączenia i zabezpieczania pudełek i toreb, co ułatwi ich przechowywanie.
 • mocowanie i zabezpieczenie różnych rzeczy.  Gumki zaczepowe mogą być używane do mocowania przedmiotów, takich jak przybory kuchenne, klucze, narzędzia i wiele innych. Mogą również służyć do zabezpieczania jedzenia, takiego jak torebki z chipsami, ciastkami czy warzywami, które nie zostały całkowicie zużyte.
 • ułatwienie codziennych czynności. Popularne recepturki mogą pomóc w załatwianiu codziennych czynności, takich jak utrzymywanie otwartych książek, trzymanie otwartych drzwi czy utrzymywanie otwartych butelek.
 • pomoc przy tworzeniu dekoracji. Gumki recepturki mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny, na przykład jako ozdoba na prezentach lub jako uchwyt do karteczek z notatkami.
Możliwości wykorzystania gumek recepturek zaczepowych w gospodarstwie domowym są praktycznie nieograniczone, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i kreatywność użytkownika.

Rodzaj gumek recepturowych zaczepowych w Neopaku


W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kilka odmian gumek recepturek. Różnią się przekrojem oraz długością. W związku z tym można je dobrać w zależności od tego, jak chcą ich Państwo użyć.

Rodzaje gumek recepturek:Wszystkie odmiany pakowane są w paczki mieszczące 1 kg gumek recepturek.


gumki recepturki zaczepowe


Największe zalety gumek zaczepowych


Do największych atutów gumek recepturek zaczepowych należą:
 • elastyczność
 • trwałość
 • wygodny zaczep do zahaczenia
 • niski koszt zakupu
 • dostępność w wielu rozmiarach
 • naturalny kolor
 • pomoc w organizacji i porządkowaniu
 • przydatne w niemal każdej branży, biurze, w domu
 • bardzo łatwe w użyciu
Gumki recepturki zaczepowe, są elastycznymi paskami z gumy z zaczepami na jednym z końców, służącymi do wiązania lub mocowania różnych przedmiotów.
Gumki zaczepowe są też bardzo wszechstronne i łatwe w użyciu, dlatego też są popularne w domu, szkole, biurze, warsztacie i wielu innych miejscach. Mogą być stosowane do zabezpieczania i mocowania przedmiotów, organizacji przewodów i kabli, ułatwienia codziennych czynności oraz jako element dekoracyjny. Gumki zaczepowe są zazwyczaj wykonane z naturalnego kauczuku lub syntetycznej gumy. Ich proces produkcji jest zwykle masowy, co umożliwia ich dostępność w różnych rozmiarach, kolorach i ilościach. W gospodarstwie domowym gumki recepturki zaczepowe mają wiele zastosowań, a ich jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i kreatywność użytkownika.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie