Gumki recepturki zaczepowe pakowane po 1kg

Gumki zaczepowe to produkty, bez których bardzo ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie gospodarstw domowych, niektórych gałęzi przemysłu i biur. Są proste w użyciu, odporne na czynniki atmosferyczne, wytrzymałe i uniwersalne. Dzięki nim można utrzymać porządek łącząc ze sobą wiele różnych luźnych przedmiotów. Do dziś trudno sobie wyobrazić, jak można mocować rzeczy bez użycia haczyków i pętli. Znajdują one zastosowanie nie tylko w produkcji, ale również w życiu codziennym.

Gumki zaczepowe 1 kg są wykonane z kauczuku, który ma naturalny kolor.

Są łączone w duże opakowania o niski cenach, dzięki czemu bardzo się opłacają. Dostępne są w dwóch głównych wariantach wymiarowych: 3 mm i 4 mm. Średnica gumki zaczepowej wynosi 45 mm. Są odporne na czynniki atmosferyczne i bardzo wytrzymałe mechanicznie.

Gumki zaczepowe w 1 kilogramowych opakowaniach są stosowane w przemyśle spożywczym, przy produkcji elementów, w biurach i gospodarstwach domowych. Haczyk pozwala na łączenie wielu różnych elementów o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Gumki połączone są ze sobą pętelkami (haczykami). Mogą być cięte na kawałki, a następnie oddzielne elementy mogą być wykorzystywane do różnych zadań.Guma nadaje się do produkcji przedmiotów w wielu branżach.

Taśma hakowa w opakowaniach 1 kg może być używana do mocowania narzędzi, kasków lub hełmów. Doskonale nadają się do mocowania rzeczy na motocyklach, rowerach, kaskach czy torbach. Taśmy można bardziej zabezpieczyć poprzez sklejenie ich klejem lub dodanie opasek zaciskowych. Dodatkowo rzepy pozwalają na wykonanie połączenia pomiędzy dwoma przedmiotami na podstawie ich kształtu. W dodatkowych opakowaniach znajduje się kilkaset sztuk taśm elastycznych, które pozwalają na używanie jej bez ograniczeń.

Gumki hakowe w opakowaniach 1 kg posiadają oryginalny mechanizm blokujący, który umożliwia bezpieczne połączenie różnych materiałów. Produkujemy duże gumy zaczepowe 1 kg najlepszej jakości. Nasze zaczepy nie rozrywają tkanin i mocują przedmioty bez ich rozpadania się w trakcie użytkowania. Dzieje się tak dlatego, że nasze gumki wykonane są z czystej gumy o naturalnym kolorze, która zapewnia doskonałą przyczepność, maksymalna wytrzymałość i trwałość. Najlepszym sposobem na ich wykorzystanie jest łączenie ich ze sobą za pomocą pętli (haczyków)

Dlatego też 1-kilogramowe opakowania gumek z haczykami są jednym z naszych najpopularniejszych produktów, ponieważ mogą pomóc w uporządkowaniu miejsca pracy, domu czy warsztatu. Kiedy przychodzi czas na porządki, wystarczy połączyć luźne przedmioty pętlą (akcesoria biurkowe, przewody itp.) i przymocować je do półek lub biurek za pomocą odpowiednich pętli.

Po zakończeniu porządków wystarczy odłączyć gumki i wyrzucić je do kosza. Dlatego nasze haczyki 1kg są idealne do domu lub miejsca pracy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie