Gumki recepturki - średnica do 80mm

Gumki recepturki do 80 mm są już stosunkowo duże.

Zmieszczą w swój zwój całą masę przedmiotów, dzięki czemu są bardzo ekonomicznym sposobem łączenia przedmiotów w grupy. To bardzo praktyczny i popularny rozmiar, na który decyduje się wiele osób. W końcu za dużą gumkę można w miarę potrzeby złożyć, w drugą stronę to tak nie działa. Gumki recepturki do 80 mm stosuje się w biurach, aptekach, szpitalach, bankach i kancelariach. W końcu nadają się one również do mocowania kabli.Są one również stosowane w rolnictwie, na przykład do wiązania ślimaków lub do oddzielania owoców i warzyw podczas przechowywania w chłodni.

Gumka do 80 mm jest zazwyczaj wykonana z lateksu lub kauczuku naturalnego. Gumki dostępne są w różnych kolorach. Oferujemy tzw. gumki standardowe o grubości 1,5 x 1,5 mm oraz 1,5 x 6 mm. Grubość widoczna jest od wewnętrznej strony gumki po obu stronach - z jednej strony reguluje się ją precyzyjnie poprzez zastosowanie mniejszego otworu, z drugiej grubszego poprzez pozostawienie większej przestrzeni pomiędzy dwoma otworami, które umieszczone są naprzeciwko siebie.

Gumka 80mm ma pewne zastosowanie również w użytku domowym. Na przykład można nimi związać łodygi kwiatów. Wiele warzyw pakowanych jest w grupach po 5-10 sztuk, np. grzyby lub cebula. Jedna duża gumka jest tam potrzebna, aby związać wszystkie elementy razem, aż przyjdzie czas, aby usiąść przy stole. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, będzie to łatwe zadanie dla tej wielkości gumki, która zazwyczaj bardzo dobrze trzyma się po każdym rozciągnięciu i nie pęka podczas zginania lub rozciągania jej wokół większych przedmiotów kilka razy, aż jej zawartość będzie zabezpieczona przed wypadnięciem z rąk podczas noszenia ciężkich toreb pełnych zakupów.

Mniejsze gumki są również przydatne w gospodarstwie domowym. Najczęstszym ich zastosowaniem jest zamykanie torebek z cukrem lub płatkami śniadaniowymi po otwarciu, aby zachować ich szczelność do czasu, gdy pojemnik trzeba będzie ponownie otworzyć. Nadają się również do uszczelniania lodów, które bez gumki mogą stać się dość miękkie w gorące dni. Oczywiście nie potrzebujesz do tego gumek 80mm, ale są one łatwe w obsłudze ze względu na swój rozmiar.

Gumki recepturki są używane do wielu celów, przede wszystkim do pracochłonnych zadań. Przemysłowcy używają gumek do rozdzielania przedmiotów, które muszą być ułożone razem. Siła rozciągania gumki jest wystarczająca, aby utrzymać wszystkie przedmioty w miejscu, dopóki nie zostaną ponownie przeniesione

W domu gumki do 80 mm są przydatne do trzymania tkanin lub ręczników razem podczas robienia prania. Pojedyncza gumka może sprawić, że cały ładunek będzie łatwiejszy w obsłudze poprzez wiązanie go jak paczkę i przymocowanie do nadgarstka lub ramienia podczas noszenia go po domu. 80mm opaska nadaje się również do wiązania paczek bułek, bułeczek lub ciastek, które kupujesz w supermarketach lub piekarniach.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj