Gumki recepturki - średnica do 80mm

Gumki recepturki do 80 mm są już stosunkowo duże.

Zmieszczą w swój zwój całą masę przedmiotów, dzięki czemu są bardzo ekonomicznym sposobem łączenia przedmiotów w grupy. To bardzo praktyczny i popularny rozmiar, na który decyduje się wiele osób. W końcu za dużą gumkę można w miarę potrzeby złożyć, w drugą stronę to tak nie działa. Gumki recepturki do 80 mm stosuje się w biurach, aptekach, szpitalach, bankach i kancelariach. W końcu nadają się one również do mocowania kabli.Są one również stosowane w rolnictwie, na przykład do wiązania ślimaków lub do oddzielania owoców i warzyw podczas przechowywania w chłodni.

Gumka do 80 mm jest zazwyczaj wykonana z lateksu lub kauczuku naturalnego. Gumki dostępne są w różnych kolorach. Oferujemy tzw. gumki standardowe o grubości 1,5 x 1,5 mm oraz 1,5 x 6 mm. Grubość widoczna jest od wewnętrznej strony gumki po obu stronach - z jednej strony reguluje się ją precyzyjnie poprzez zastosowanie mniejszego otworu, z drugiej grubszego poprzez pozostawienie większej przestrzeni pomiędzy dwoma otworami, które umieszczone są naprzeciwko siebie.

Gumka 80mm ma pewne zastosowanie również w użytku domowym. Na przykład można nimi związać łodygi kwiatów. Wiele warzyw pakowanych jest w grupach po 5-10 sztuk, np. grzyby lub cebula. Jedna duża gumka jest tam potrzebna, aby związać wszystkie elementy razem, aż przyjdzie czas, aby usiąść przy stole. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, będzie to łatwe zadanie dla tej wielkości gumki, która zazwyczaj bardzo dobrze trzyma się po każdym rozciągnięciu i nie pęka podczas zginania lub rozciągania jej wokół większych przedmiotów kilka razy, aż jej zawartość będzie zabezpieczona przed wypadnięciem z rąk podczas noszenia ciężkich toreb pełnych zakupów.

Mniejsze gumki są również przydatne w gospodarstwie domowym. Najczęstszym ich zastosowaniem jest zamykanie torebek z cukrem lub płatkami śniadaniowymi po otwarciu, aby zachować ich szczelność do czasu, gdy pojemnik trzeba będzie ponownie otworzyć. Nadają się również do uszczelniania lodów, które bez gumki mogą stać się dość miękkie w gorące dni. Oczywiście nie potrzebujesz do tego gumek 80mm, ale są one łatwe w obsłudze ze względu na swój rozmiar.

Gumki recepturki są używane do wielu celów, przede wszystkim do pracochłonnych zadań. Przemysłowcy używają gumek do rozdzielania przedmiotów, które muszą być ułożone razem. Siła rozciągania gumki jest wystarczająca, aby utrzymać wszystkie przedmioty w miejscu, dopóki nie zostaną ponownie przeniesione

W domu gumki do 80 mm są przydatne do trzymania tkanin lub ręczników razem podczas robienia prania. Pojedyncza gumka może sprawić, że cały ładunek będzie łatwiejszy w obsłudze poprzez wiązanie go jak paczkę i przymocowanie do nadgarstka lub ramienia podczas noszenia go po domu. 80mm opaska nadaje się również do wiązania paczek bułek, bułeczek lub ciastek, które kupujesz w supermarketach lub piekarniach.

Gdzie można kupić gumki recepturki?


Neopak to producent kartonów i opakowań. To również firma, która w swojej ofercie ma szeroki wybór akcesoriów biurowych, które przyczyniają się do lepszej organizacji pracy oraz do zwiększenia wydajności. A wśród nich dostępne są gumki recepturki do 80 mm. Możesz powiedzieć, że pozornie jest to bardzo banalny produkt, który każdy wie, do czego służy. Jednak, czy zdajesz sobie sprawę z tego, w jak wielu kręgach i przez jak wielu pracowników jest on ceniony? Gumki recepturki, które Ci tutaj prezentujemy mają stosunkowo dużą średnicę - do 80 mm. Dostępne są w kilogramowych opakowaniach. Różnią się od siebie kolorem oraz grubością. Między innymi możesz wybrać u nas: Oprócz przedstawionych wyżej kolorów znajdziesz jeszcze gumki w barwach czerwonych i fioletowych. Dostępne są też gumki lateksowe 60mmx1,5x1,3 - 1kg, które wykonane zostały aż w 60% z naturalnego kauczuku. Są wytrzymałe i wyjątkowo mocne. Doskonale sprawdzają się m.in. w przemyśle elektroinstalacyjnym do wiązania osprzętu. Jak się okazuje. są też nieodzownym elementem wyposażenia wędkarzy. Nadają się bowiem do owijania haczyków i drobnych akcesoriów.

Gumki recepturki do 80mm to produkty, które mają szeroki wachlarz zastosowań. Możesz nimi spiąć banknoty, duże ilości dokumentów lub różnego rodzaju przedmiotów. Zastanawiasz się jakich? Idealnie na przykład, nadają się do spinania większej ilości długopisów, kredek czy ołówków w domu, biurze lub sklepie z akcesoriami piśmiennymi. Oprócz tego możesz spinać nimi śruby, kable oraz sortować leki. Co więcej, mogą się też przydać w ogrodnictwie. Idealnie bowiem sprawdzą się przy podwiązywaniu łodyg kwiatów oraz pęczków warzyw. Jeśli robisz przetwory, możesz też je wykorzystać do oznakowania ich. To jednak jeszcze nie koniec. Dlaczego? Ponieważ gumki recepturki, które Ci tutaj proponujemy, mają stosunkowo dużą średnicę. A to oznacza, że możesz je wykorzystać np. do łączenia ze sobą profili metalowych, przewodów oraz listew.
 

Jakie zalety mają gumki recepturki?


Dostępne w naszym sklepie gumki recepturki posiadają szereg zalet. Z pewnością możesz zaliczyć do nich to, że nie przewodzą one prądu elektrycznego i są wyjątkowo trwałe. Co jeszcze? Są wyjątkowo lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki czemu ich przechowywanie jest bardzo łatwe. To wszystko? Absolutnie nie. Gumki recepturki do 80 mm są oferowane Ci w bardzo konkurencyjnej cenie. A co więcej, mogą być wykorzystywane wielokrotnie - a to też przekłada się na oszczędności finansowe. Wiesz, że możesz otrzymać dodatkowy rabat, korzystając z naszej oferty? Jego wysokość zależna jest od tego, jakąś ilość produktu kupisz. W najwyższym wydaniu rabat może wynieść aż 9%. Wszystkie informacje znajdują się na karcie produktu, w tabelce. Jeśli czegoś nie będziesz wiedział lub jeśli będziesz chciał zadać pytanie naszemu pracownikowi, zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości kontaktu. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce Kontakt. Zapraszamy serdecznie.

Gumki recepturki w różnych kolorach


Jak wykorzystać gumki recepturki?


Czy wiesz, jak możesz wykorzystać komplet dostępnych w naszym sklepie gumek recepturek? Jesteśmy pewni, że znasz te typowe zastosowania, takie jak np. łączenie kabli, przewodów czy korespondencji. A także związywanie ze sobą pliku banknotów, różnych listków leków czy zawiązywanie woreczka foliowego. A czy wiesz, w jakich nietypowych sytuacjach możesz wykorzystać te produkty? Chętnie Ci podpowiemy kilka ciekawych i oryginalnych zastosowań. Gumek recepturek możesz używać na przykład jako znaczników do szklanek. Idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy i domówki. Ciekawe zastosowanie, prawda? A co powiesz na to, że niektórzy zakładają sobie gumkę recepturkę na opuszek palca i używają jej do przewracania kartek w książkach? To jest dopiero oryginalne zastosowanie. To jeszcze nie koniec. Pakowanie jest czynnością, która nie każdy lubi, jednak każdy zawsze stara się wykonać ją jak najlepiej. Zwłaszcza gdy liczy się ilość zabieranego bagażu - tak jak np. jest to w samolotach. Dlatego rolując swoje ubrania - a przecież to jest najlepszy sposób na pakowanie, możesz użyć gumek recepturek, które utrzymają całą konstrukcję w ryzach. Masz problemy z otwieraniem słoików, bo ręka ślizga się po wieczku? Możesz założyć na nie gumkę recepturkę i będzie po problemie.
 

Gdzie wyrzucić gumki recepturki?


Gumki recepturki to produkty, które powinny trafić do kosza z odpadami zmieszanymi.

Szukasz gumek recepturek, które wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu wyróżniają się bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością? Doskonale się składa. Znajdziesz je w naszym sklepie. Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które prezentujemy Ci w korzystnych cenach. Gumki recepturki do 80 milimetrów, to produkty, które wykorzystasz nie tylko w pracy, ale również w domu. Szeroki zakres funkcjonalności, dla tak z pozoru banalnego przedmiotu to gwarancja dużej popularności. Wybierz nasz sklep i ciesz się szybką realizacją zamówienia oraz profesjonalną i kompleksową obsługa.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie