Gumki recepturki krzyżowe pakowane po 1kg

Gumki krzyżowe 1kg to ekonomiczny i łatwy sposób porządkowania dużej ilości dokumentów.

Ich stosowanie sprawia, że nie musimy sięgać po spinacze, które łatwo zsuwają się z dokumentów, czy zszywacz, którym nie zepniemy grubego pliku kartek.W końcu posiadanie jednej gumki może być naprawdę przydatne na wiele sposobów.

Gumki krzyżowe 1kg produkowane są przez znane firmy. Neopak znany jest z szerokiej gamy wysokiej jakości przyborów piśmienniczych. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i doskonałemu wyważeniu używanie tych przedmiotów jest bardzo proste. Najczęściej wykonane są z plastiku albo papieru, ale niektórzy producenci.

Sposób użycia gumek krzyżowych: wybierz gumki odpowiadające Twoim potrzebom; utwórz pętlę, włóż część, którą chcesz połączyć i mocno pociągnij aż do całkowitego zamknięcia; puść jeden koniec, a następnie rozciągnij pozostałą długość ciągnąc za oba końce (użyj palców lub szczypiec); po rozciągnięciu w linię prostą powtórz proces (może to zająć trochę czasu).Więcej informacji znajdziesz w artykule "Jak zrobić gumki krzyżowe".

Gumki krzyżowe 1kg są używane z wielu różnych powodów. Najczęściej kupują je osoby pracujące w biurach, ponieważ robienie gumek krzyżykowych nie należy do ulubionych zajęć przeciętnego człowieka. Występują w wielu różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że zawsze znajdziesz coś, co będzie idealnie pasowało do Twoich potrzeb.

Gumki krzyżowe 1kg są bardzo tanie (zwłaszcza jeśli kupowane są przez Internet), ale nie oznacza to, że są to produkty niskiej jakości. Są łatwe w użyciu i szybko poprawiają dokumenty, więc nie ma powodu, dla którego nie powinieneś mieć paczki lub dwóch

Zastosowanie:

1kg opakowania gumek krzyżowych Neopaku są opłacalnym rozwiązaniem dla firm, kancelarii prawnych, sądów, banków i innych instytucji, które tworzą i przechowują dużo papierów. Mogą być używane do spinania szerokiej gamy kopert, kartek i folderów.

Ile gumek krzyżowych potrzebujesz?

Aby w pełni wykorzystać możliwości magazynowe, używaj tylko takiej ilości gumek krzyżowych, jaka jest potrzebna do każdego rodzaju dokumentów. Prostą metodą jest wzięcie jednej gumki na każde 5-10 stron w pliku. Jeśli 10 stron jest związanych czterema gumkami to 40-80 sztuk będzie wystarczające

Jeśli chcesz oprawić wszystkie koperty w teczce A4 (która ma 25 kartek), będziesz potrzebował 2 gumki na kopertę + 1 dodatkową na okładkę teczki = w sumie 21 gumek.

Po rozciągnięciu nie powinny być zwijane do przechowywania, ponieważ spowoduje to utratę ich napięcia i staną się bezużyteczne.

Potrzebujesz pomocy w organizacji swoich plików? Kup gumki krzyżowe już teraz !

Neopak - gumki recepturki krzyżowe w konkurencyjnych cenach


Gumki krzyżowe, które w opisywanej kategorii dostępne są w opakowaniu zbiorczym, ważącym 1 kilogram to produkty, które w łatwy oraz ekonomiczny sposób pomogą Ci w porządkowaniu dużych ilości dokumentów. Dzięki temu, że się w nie zaopatrzysz, nie będziesz musiał korzystać w tym zakresie ze spinaczy, które bardzo łatwo zsuwają się z dokumentów - zwłaszcza przy ich większej ilości. A także ze zszywaczy, które nie umożliwiają Ci spięcia ze sobą większych ilości kartek. Niewygodne rozwiązania mogą zostać zastąpione tymi, które wpływają lepiej nie tylko na organizację pracy, ale również na jej wydajność.

Ile produktów dostajesz mniej więcej, decydując się na zakup kilogramowego opakowania gumek recepturek krzyżowych? Średnio około 220 sztuk. W naszym sklepie dostępne są w czterech różnych kolorach: fioletowym, żółtym, pomarańczowym i zielonym. Wymiary pojedynczej sztuki produktu wynoszą 160x1,5x4 milimetry. Skąd wzięła się nazwa tego produktu? To bardzo proste. Gumka krzyżowa obejmuje dany przedmiot z czterech stron, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie pliku dokumentów w jednym miejscu, bez obawy, że kartki zaczną się wysuwać w którąś ze stron. Jakimi cechami się charakteryzują? Przede wszystkim są to produkty mocne i wytrzymałe. Ponadto łatwe w użytkowaniu i tanie. To jednak jeszcze nie koniec. Dzięki temu, że wykonane zostały w 70% z kauczuku naturalnego można szybko poddać je biodegradacji.

Wspomnieliśmy o korzystnych cenach na gumki recepturki krzyżowe. Jesteśmy pewni, że nie nadwyrężą mocno Twojego budżetu. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę ich wielofunkcyjność. Jako producent kartonów i opakowań oraz wieloletni działacz na rynku akcesoriów biurowych możemy zaoferować Ci produkty doskonałej jakości w konkurencyjnych cenach. Oprócz tego, decydując się na naszą ofertę, zapewniamy Ci szybką realizację zamówienia. Oczywiście, w miarę naszych możliwości - informacje o ilości dostępnych pakietów znajdziesz w karcie produktu. Jako sklep z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy Ci jeszcze profesjonalną i kompleksową obsługę.
 

Gumki recepturki krzyżowe - do czego możesz je wykorzystać?


Prezentowane w tej kategorii gumki recepturki krzyżowe to produkty, które mają bardzo dużo zastosowań. Mogą być wykorzystywane zarówno w życiu codziennym, jak i w pracach biurowych. Służą przede wszystkim do archiwizacji dokumentów. A korzystanie z nich jest bezpieczne, wygodne i ekonomiczne. Gumki krzyżowe to niezastąpione akcesorium w takich miejscach jak biura, sekretariaty, dziekanaty oraz kadry. Ich zastosowanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi archiwizowanie i przechowywanie dużej ilości dokumentów oraz korespondencji. Dlaczego gumki recepturki są takie wyjątkowe? Ponieważ służą one do łączenia dokumentów w konkretne grupki. Jakie? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i wymagań. Może to być korespondencja posortowana datami lub nazwiskami albo dokumenty, które sortujesz według rodzaju zawarcia umowy. Dzięki temu ograniczasz ryzyko chaosu, który mógłby zapanować w dokumentach.


Gumka recepturka krzyżowa założona na dokumenty


Najważniejsze właściwości gumek recepturek krzyżowych


Czym wyróżniają się gumki recepturki krzyżowe? Przede wszystkim elastycznym materiałem, który odporny jest na zmiany siły naciągu, rozszerzalność cieplną oraz zmiany temperatur. Dzięki zawartości aż 70% kauczuku mogą pochwalić się bardzo dobrą rozciągliwością. Cechuje je również wyjątkową trwałość. Dlaczego? Ponieważ produkowane są z naturalnego kauczuku, który otrzymywany jest z soku mlecznego, czyli lateksu roślin kauczukodajnych, czyli np. krzewów, drzew i roślin zielnych.

Kogo powinna zainteresować nasza oferta na gumki recepturki krzyżowe? Przede wszystkim przedsiębiorstwa i różnego rodzaju instytucje, w tym np. szkoły, uczelnie wyższe, sądy i urzędy gmin. W zasadzie jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy pracują lub prowadzą działalność, w której tworzy i przechowuje się ogromne ilości dokumentów i korespondencji. Szukasz wysokiej jakości gumek recepturek krzyżowych? Dostępne w naszej ofercie paczki, w których znajdziesz 1 kilogram produktu to gwarancja, że nie będziesz musiał w najbliższym czasie sięgać po spinacze i zszywacze. Różne kolory pozwalają Ci na to, aby spiąć nimi różnego rodzaju dokumenty. Dzięki temu będziesz zawsze wiedział, po które akurat musisz sięgnąć. Gumki krzyżowe są łatwe do założenia i zdatne do szybkiej biodegradacji.

Do tej pory używałeś dwóch różnych gumek? Już teraz możesz zrezygnować z tego pomysłu. Skorzystaj z naszej oferty na gumki krzyżowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów w naszym sklepie, to zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Konsultanci pomogą Ci w wyborze optymalnych dla Ciebie akcesoriów biurowych. Dostępni są pod numerem telefonu 22 853 16 89 oraz pod adresem e-mail [email protected]. Jesteśmy pewni, że jakość produktów, które oferujemy, zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie