Krzyżowe - 1kg

Gumki krzyżowe 1kg to ekonomiczny i łatwy sposób porządkowania dużej ilości dokumentów.

Ich stosowanie sprawia, że nie musimy sięgać po spinacze, które łatwo zsuwają się z dokumentów, czy zszywacz, którym nie zepniemy grubego pliku kartek.W końcu posiadanie jednej gumki może być naprawdę przydatne na wiele sposobów.

Gumki krzyżowe 1kg produkowane są przez znane firmy. Neopak znany jest z szerokiej gamy wysokiej jakości przyborów piśmienniczych. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i doskonałemu wyważeniu używanie tych przedmiotów jest bardzo proste. Najczęściej wykonane są z plastiku albo papieru, ale niektórzy producenci.

Sposób użycia gumek krzyżowych: wybierz gumki odpowiadające Twoim potrzebom; utwórz pętlę, włóż część, którą chcesz połączyć i mocno pociągnij aż do całkowitego zamknięcia; puść jeden koniec, a następnie rozciągnij pozostałą długość ciągnąc za oba końce (użyj palców lub szczypiec); po rozciągnięciu w linię prostą powtórz proces (może to zająć trochę czasu).Więcej informacji znajdziesz w artykule "Jak zrobić gumki krzyżowe".

Gumki krzyżowe 1kg są używane z wielu różnych powodów. Najczęściej kupują je osoby pracujące w biurach, ponieważ robienie gumek krzyżykowych nie należy do ulubionych zajęć przeciętnego człowieka. Występują w wielu różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że zawsze znajdziesz coś, co będzie idealnie pasowało do Twoich potrzeb.

Gumki krzyżowe 1kg są bardzo tanie (zwłaszcza jeśli kupowane są przez Internet), ale nie oznacza to, że są to produkty niskiej jakości. Są łatwe w użyciu i szybko poprawiają dokumenty, więc nie ma powodu, dla którego nie powinieneś mieć paczki lub dwóch

Zastosowanie:

1kg opakowania gumek krzyżowych Neopaku są opłacalnym rozwiązaniem dla firm, kancelarii prawnych, sądów, banków i innych instytucji, które tworzą i przechowują dużo papierów. Mogą być używane do spinania szerokiej gamy kopert, kartek i folderów.

Ile gumek krzyżowych potrzebujesz?

Aby w pełni wykorzystać możliwości magazynowe, używaj tylko takiej ilości gumek krzyżowych, jaka jest potrzebna do każdego rodzaju dokumentów. Prostą metodą jest wzięcie jednej gumki na każde 5-10 stron w pliku. Jeśli 10 stron jest związanych czterema gumkami to 40-80 sztuk będzie wystarczające

Jeśli chcesz oprawić wszystkie koperty w teczce A4 (która ma 25 kartek), będziesz potrzebował 2 gumki na kopertę + 1 dodatkową na okładkę teczki = w sumie 21 gumek.

Po rozciągnięciu nie powinny być zwijane do przechowywania, ponieważ spowoduje to utratę ich napięcia i staną się bezużyteczne.

Potrzebujesz pomocy w organizacji swoich plików? Kup gumki krzyżowe już teraz !

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj