Gumki recepturki - średnica do 150mm

Największym rozmiarem gumek recepturek dostępnym w naszym sklepie jest 150 mm.

Gumki recepturki do 150 mm są bardzo praktyczne i pozwalają na łączenie abstrakcyjnych ilości przedmiotów w bardzo mocny sposób. Gumki recepturki do 150 mm są stosowane przede wszystkim w przemyśle, gdzie mogą łączyć ze sobą na przykład drewniane elementy, zapobiegając ich przesuwaniu się względem siebie w transporcie. Recepturki do 150 mm są również popularne w przetwórstwie spożywczym, w firmach kurierskich i pocztowych. Mogą być stosowane jako plomby do palet lub przepełnionych kopert. Większe gumki (do 150 mm) są często stosowane w instalacjach, ponieważ ich użycie jest dużo prostsze niż standardowych łańcuchów.

Gumki recepturki do 150 mm mogą być stosowane jako zamknięcie już zapakowanych towarów.

Gumy recepturki do 150 mm są również szeroko stosowane do montażu plastikowych elementów ochronnych.

Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz kupić gumki o różnych szerokościach, od 1,5 do 10 mm, ale dziś mówimy tylko o tych największych. Dostępne są one w opakowaniach odpowiednio 100 g i 1 kg.

Gumki recepturki do 150 mm mają zastosowanie głównie w przemyśle, gdzie mogą łączyć ze sobą np. drewniane elementy lub słupki zapobiegając ich przesuwaniu się względem siebie podczas transportu, lub składowania towarów np. na paletach. Gumki do 150 mm są również często wykorzystywane przez firmy przetwórstwa spożywczego, firmy kurierskie i pocztowe oraz osoby majsterkujące w domu, ponieważ dużo łatwiej jest zastosować gumkę niż małe łańcuszki, które pełnią podobną funkcję (łączenie).

Ponadto, są one stosowane w przemyśle spożywczym do łączenia różnych rodzajów opakowań konsumenckich.Gumki do 150 mm o tej szerokości mogą być również stosowane jako zapięcia i zamknięcia do różnego rodzaju opakowań i kopert. Dodatkowo świetnie nadają się do spinania plików z różnych projektów, co sprawia, że są bardzo chętnie wybierane przez freelancerów. Jedno opakowanie dużego rozmiaru jest zawsze dostępne w naszym magazynie - wystarczy tylko złożyć zamówienie! Nasi pracownicy dobiorą odpowiednie gumki do Twoich potrzeb.

Mówiąc prościej, gumki do 150 mm są idealne do zadań, które wymagają bardzo mocnego i niezawodnego połączenia dwóch lub więcej przedmiotów. W naszym sklepie można znaleźć te duże gumki w trzech różnych kolorach: czarnym/brązowym, zielonym i żółtym. W naszym magazynie znajduje się wiele małych opakowań po 1 kg, dlatego zalecamy zakup większej ilości, aby uzyskać korzystne ceny przy składaniu zamówienia.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie