Gumki recepturki wykonane z 60% naturalnego kauczuku

Gumki recepturki 60% zostały wykonane w 60% z naturalnego kauczuku, resztę stanowią dodatkowe uzupełniacze, które zmieniają właściwości fizyczne gumki. Z założenia, im więcej kauczuku w składzie gumki, tym bardziej elastyczna, mocna i wytrzymała ona jest. Bardzo wysoki stopień tych parametrów nie zawsze jest pożądany. Z tego powodu gumki recepturki 60% cieszą się bardzo dużą popularnością, nie są ani za mocne, ani za słabe. Znajdują one szerokie zastosowanie np. w biurze, do wiązania paczek lub przyczepiania etykiet.

Gumki mają różne kolory - pomaga to w lepszej organizacji pracy. Możesz kupić gumki tylko jednego koloru, ale jeśli potrzebujesz ich w kilku kolorach, zamów je osobno. Cena oddzielnych gumek jest o około 5 rubli wyższa niż za zestaw wielokolorowy. Sprzedajemy czarne gumki recepturki 60%. Nie mają one zapachu i lepkości. Można je łatwo rozciągnąć, aby dopasować dowolny obiekt ciasno, a jednocześnie pozostają wystarczająco elastyczne, aby nie złamać się pod napięciem podczas normalnego użytkowania. Są one również bardzo łatwe do usunięcia z obiektów po użyciu bez pozostawiania śladów lub ślady, za które mogłyby uszkodzić powierzchnie takie jak papier lub tkanina.

Gumka 60% kauczuku jest popularnym i wszechstronnym źródłem zaopatrzenia, które może być używane w wielu miejscach pracy, dużych i małych biurach, a także w domu. Można ich używać do wiązania dokumentów, zdjęć, zeszytów, wyrobów rzemieślniczych itp. Zwykła gumka może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie będziesz potrzebował dodatkowych akcesoriów do spinania takich rzeczy jak paczka czy etykieta. Gumki 60% kauczuku są również dobre do utrzymania świeżości warzyw, jeśli są przechowywane w zamkniętym opakowaniu z otworami, przez które tlen dostaje się do opakowania, ale nie opuszcza go z zewnątrz. W ten sposób produkt zachowuje swój smak i konsystencję znacznie dłużej niż bez użycia gumek. Na przykład, ziemniaki trzymane razem z gumką nie ulegają tak szybko odwodnieniu po ugotowaniu lub obraniu.

Gumka kauczukowa 60% ma wiele innych praktycznych zastosowań, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze.

Jeśli do tradycyjnego zszywacza dołączymy gumkę, możemy w prosty sposób zszywać dokumenty, nie martwiąc się o ułożenie dłoni czy ramienia.

Gumka recepturka 60% to doskonały wybór dla osób, które ponoszą sporą odpowiedzialność za losy swojej pracy. To akcesorium nie tylko eliminuje problemy z plątaniem się kartek, ale także pomaga tworzyć oryginalne myśli na papierze. Możliwości są nieograniczone, ponieważ nie ma szablonów, które ograniczałyby wyobraźnię. Są na tyle niedrogie, że można je kupić w większej ilości, jeśli pracujesz nad wieloma projektami jednocześnie lub jeśli masz mało czasu w ciągu dnia na inne zajęcia.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Średnica
Szerokość
Grubość
Kolor
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie