Ostrzegawcze

Niebezpieczne przedmioty i miejsca wymagają odpowiedniego oznakowania, w przeciwnym razie łatwo o poważny wypadek. Najprostszą formą komunikatu jest w takim przypadku jest czytelna i wyrazista etykieta ostrzegawcza.


Dobrze zaprojektowane naklejki w wymiarze 10 x 5 cm są natychmiast zrozumiałe dla odbiorcy. Można je szybko i łatwo aplikować na rozmaitych powierzchniach. Pokryte są warstwą bardzo mocnego kleju kauczukowego, który gwarantuje ich ścisłe przyleganie do każdego typu podłoża.


Zadaniem etykiet ostrzegawczych jest:

  • informowanie o niebezpiecznej lub wrażliwej zawartości ładunków

  • oznaczanie niebezpiecznych punktów

  • wskazanie kierunków ewakuacyjnych w zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej

  • znakowanie urządzeń


Proponowane przez nas naklejki ostrzegawcze są trwałe, odporne na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych (deszcz, wiatr, mróz). Drukowane metodą offsetową i pokryte specjalnym lakierem opierają się także długotrwałemu nasłonecznieniu, przez co nie blakną i na długo zachowują należyty wygląd.


Ostrzegawcze etykiety mogą dotyczyć bardzo wielu sytuacji, dlatego nie sposób przygotować uniwersalnych wzorów. Oprócz dostępnych w naszym sklepie podstawowych zestawów, dotyczących głównie ochrony ładunków, wykonujemy naklejki na zamówienie, dopasowując wygląd etykiety i charakter komunikatu do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj