Kategorie

Taśmy do przeprowadzek   Uporządkuj według:
Taśma Pakowa Kauczukowa Transparent 48/60
BESTSELLER!

Taśma Pakowa Kauczukowa Transparent 48/60

Taśma pakowa PP Solvent 48mm x 60yd     Holenderska jakość ! !   Marka SUPERTAPE !   Prawdziwy wyczynowiec wśród...
3.50 zł z VAT
Taśma PVC -MEGAMOCNA ! Brąz 50mm x 66Y SuperTape
BESTSELLER!

Taśma PVC -MEGAMOCNA ! Brąz 50mm x 66Y SuperTape

Taśma PVC:   Szerokość:  50mm Długość:  66y Kolor: brązowa Klej: solvent - kauczuk naturalny doskonale nadają się...
6.90 zł z VAT
Taśma PVC -MEGAMOCNA ! Transparent 50mm x 66Y SuperTape
BESTSELLER!

Taśma PVC -MEGAMOCNA ! Transparent 50mm x 66Y SuperTape

Taśma PVC:   Szerokość:  50mm Długość:  66y Kolor:  transparentna Klej:  solvent - kauczuk naturalny ...
6.90 zł z VATSolidna taśma klejąca jest podczas przeprowadzki niezbędna. Służy między innymi do zamykania kartonów przeprowadzkowych, zaklejania i uszczelniania worków, zabezpieczania szuflad przed samoczynnym wysuwaniem w trakcie transportu oraz drzwi szafek przed otwieraniem. Specjalnie dla tych z Państwa, którzy planują w najbliższym czasie przeprowadzkę, przygotowaliśmy zestaw najlepszych taśm samoprzylepnych, które doskonale spełnią wszystkie postawione przed nimi zadania.

 

Zastosowanie:

 

  • zamykanie i sklejanie kartonów
  • zabezpieczanie szuflad, drzwi i innych elementów ruchomych
  • uszczelnianie worków na ubrania i woreczków na artykuły sypkie

 

Charakterystyka

 

  • wykonane z polipropylenu lub polichlorku winylu
  • warstwa klejąca na bazie naturalnego kauczuku
  • bardzo wytrzymałe
  • wygodne w stosowaniu

 

Taśmy do przeprowadzek to w istocie wysokiej jakości samoprzylepne taśmy pakowe. Do celów przeprowadzkowych wybraliśmy cieszące się doskonałą opinią taśmy kauczukowe renomowanej marki „Supertape” oraz megamocne taśmy PVC.

 

Te pierwsze wykonane są z mocnej folii polipropylenowej, która zapewnia całej taśmie odpowiednią wytrzymałość na rozciąganie, przy jednoczesnej elastyczności i lekkości. Te drugie natomiast produkuje się z polichlorku winylu (PCV), będącego jednym z najpopularniejszych tworzyw sztucznych na świecie. Warstwa nośna tych taśm charakteryzuje się olbrzymią wytrzymałością – zarówno na rozciąganie wzdłużne, jak i poprzeczne – oraz odpornością na wilgoć i działanie związków chemicznych. Taśma nie zmienia również swoich właściwości mechanicznych w niskich (do -25 stopni Celsjusza) i wysokich (do +40 stopni) temperaturach.

 

Naturalny kauczuk stanowiący bazę dla warstwy klejącej taśmy do przeprowadzek wyróżnia się natomiast doskonałą przyczepnością – także do powierzchni bardzo gładkich oraz bardzo chropowatych. Podobnie jak PCV – w niskiej i wysokiej temperaturze nie traci swoich najbardziej cenionych parametrów. To oznacza, że paczka zaklejoną taką taśmą nie otworzy się ani na mrozie, ani wystawiona na kilkugodzinne działanie promieni słonecznych.

 

Taśmy do przeprowadzek z naszej oferty polecamy wszystkim tym z Państwa, dla których bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów jest najważniejsze. Zapraszamy również do kontaktu z naszym Dziełem Obsługi Klienta, gdzie wykwalifikowani konsultanci udzielą Państwu wszelkich informacji oraz przydatnych porad na temat przeprowadzek i skutecznego pakowania oraz przybliżą produkty znajdujące się w naszym asortymencie.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów