- Magazyn
- Materiały do pakowaniaKartony do pakowaniaOpakowania kartonoweKartony z automatycznym dnemTanie kartonyTuleje kartonoweTaśmy specjalistyczneTaśmy kauczukoweOpakowania folioweWypełniacze pakowePianka PESzary papierWoreczki celofanowePrzylgi kurierskieOpaski plastikowe do kabliKoperty bezpieczne SafeBagTaśmy maskująceEtykiety
Materiały do pakowania

Papier bąbelkowy - absolutna alternatywa dla foli bąbelkowej.

Torebki foliowe na żywność i małe akcesoria domowe. Idealne zarówno na produkty stałe jak owoce, warzywa, czy pieczywo jak i sypkie typu mąka, sól.

Bardzo dobry materiał dekoracyjny nie wywołujący alergii.



Delikatny papier pakowy cechujący się właściwościami chłonnymi.

Łatwe w użyciu opaski zaciskowe w uniwersalnym rozmiarze. Opaski w kolorze czarnym posiadają rzep na całej długości. Umożliwia to kontrolowanie wielkości zacisku koła i zmienianie go w dowolnym momencie.

Estetyczne i naturalne wypełnienie koszy upominkowych.

Przeźroczyste opakowanie na żywność oraz drobne akcesoria z materiału LD o grubości 0,02 mm w ilości 100 sztuk. Model nie posiada uszu. Idealne do przechowywania pieczywa, owoców, warzyw, mąki oraz kawy.












































































