- Magazyn
- Materiały do pakowaniaKartony do pakowaniaOpakowania kartonoweKartony z automatycznym dnemTanie kartonyTuleje kartonoweTaśmy specjalistyczneTaśmy kauczukoweOpakowania folioweWypełniacze pakowePianka PESzary papierWoreczki celofanowePrzylgi kurierskieOpaski plastikowe do kabliKoperty bezpieczne SafeBagTaśmy maskująceEtykiety
Materiały do pakowania

Ekologiczne wiórki to dobry sposób na zabezpieczenie kartonów z porcelaną podczas transportu.

Całkowicie bezpieczny produkt stosowany w rzemiośle artystycznym jako element dekoracyjny.



Metalizowane woreczki z paskiem złote zostały wykonane z wysokogatunkowej folii PP. Otwarcie woreczka metalizowanego znajduje się po krótszym boku. Produkt zamykany jest na samoprzylepny pasek klejący.

Ładnie wyglądające i trwałe woreczki pozwalające na łatwe zapakowanie i przechowywanie różnych przedmiotów. Jest to produkt najwyższej jakości. Wykonany z wysokogatunkowego materiału. Ma szerokie zastosowanie.

Biodegradowalny wypełniacz zapobiegający wysuszaniu owoców i warzyw podczas przechowywania.

Dekoracyjna wełna drzewna w kolorze czerwonym. Stosowana podczas pakowania oraz dekorowania. Właściwości amortyzacyjne zabezpieczają zapakowany produkt. Właściwości estetyczne nadają charakteru przeciętnym dekoracją.













































































