Dlaczego szary papier jest brązowy?


Zastanawiasz się, dlaczego tak zwany szary papier, jest tak naprawdę brązowy? Jak się okazuje, wynika to z bardzo prostego powodu. Wszystkie tego typu rzeczy, które wytwarzane są ze stuprocentowej makulatury, bez żadnych dodatków chemicznych mają kolor brązowy właśnie. Papier szary to produkt, który posiada wiele różnych zastosowań. Dlatego może być z doskonałymi rezultatami wykorzystywany w wielu gałęziach dzisiejszego przemysłu. To właśnie dzięki tak ogromnemu zróżnicowaniu, każdy Klient odnajdzie w naszej ofercie to, czego szuka. Jednym z produktów, który wychodzi naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom Klientów, jest wypełniacz papierowy w boksach. Czyli bardzo wydajne i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się wręcz idealnie przy pakowaniu różnego rodzaju przesyłek. Zarówno tych mniejszych, jak i tych większych.
 

Brązowy papier do pakowania gdzie kupić?


Neopak to firma, która na rynku produktów przeznaczonych do transportu działa od wielu lat. Jesteśmy producentem m.in. kartonów. Dlatego bardzo dobrze wiemy, czego jeszcze potrzebują przedsiębiorstwa, które zajmują się wysyłką. Jednym z tych produktów są wypełniacze do paczek. Czym w ogóle są wypełniacze? Są to produkty, takie właśnie jak papier brązowy w boksach, które stworzone zostały do zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów, które przeznaczone zostały do wysyłki lub transportu. I oczywiście nie mamy tutaj na myśli wyłącznie produktów, które mają zostać wysłane do Klienta, bo zakupił je w sklepie internetowym. Polecany przez nas brązowy papier do pakowania doskonale sprawdza się w przypadku przeprowadzki, kiedy chcesz zabezpieczyć delikatne przedmioty. Prezentowany papier doskonale nadaje się także do owijania książek, katalogów czy innych ważnych dokumentów. Wróćmy jednak do wypełniaczy. Ich głównym zadaniem jest zminimalizowanie przesuwania się przedmiotów w kartonie. Dlaczego to jest takie ważne?
 

Dlaczego potrzebne są wypełniacze do paczek w formie papieru szarego w dyspenserze?


Zastanawiasz się w ogóle, dlaczego potrzebne są Ci wypełniacze do paczek w formie papieru szarego w dyspenserze? Przede wszystkim dlatego, że choćbyś chciał, to nie jesteś w stanie dopasować rozmiaru kartonów do wymiarów produktów, które znajdują się w Twojej ofercie. Zresztą musisz przyznać, że przy większej liczbie produktów jest to wręcz niemożliwe do wykonania. Ilość rozmiarów kartonów, w jakie musiałbyś się zaopatrzyć, przeszłaby najśmielsze oczekiwania. A koszta, jakie by się za tym kryły, z pewnością bardzo mocno naruszyłyby Twój budżet. To jednak niejedyny powód, dla którego potrzebujesz papieru szarego w boksach. Musisz pamiętać też o tym, że zakup kartonów "na styk" mija się z celem. Takim zachowaniem możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlaczego? Ponieważ w momencie, gdy produkt napiera na ścianki kartonu, jest narażony znacznie bardziej na uszkodzenie. A jeśli już o ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi mówimy, to chcemy też zwrócić Twoją uwagę na to, że papier szary nie tylko ma wypełniać luki w kartonie i zapobiegać przesuwaniu się przedmiotów. Do ich zadań należy także ochrona rzeczy znajdujących się w kartonie przed zarysowaniami, ukruszeniami i ułamaniami.

Wypeniacze-papierowe-w-boksach

Na rynku dostępnych jest wiele wypełniaczy paczek. Jeśli jednak zależy Ci na produkcie ekonomicznym i ekologicznym jednocześnie to warto sprawdzić naszą ofertę na wypełniacze Rolpak. Co to takiego w ogóle jest? Przede wszystkim to produkt, który idealnie sprawdzi się w sklepach internetowych oraz na magazynach wysyłkowych. Tam, gdzie sprzedaż jest duża, a nie ma potrzeby zachowania tak wysokiej estetyki, jak np. przy wykorzystaniu sizzlepak to warto stosować właśnie szary papier. Rolpak, czyli aplikator szarego papieru to wyjątkowo praktyczne, szybkie i wygodne rozwiązanie do zabezpieczenia przesyłki przed transportem. Jako pracownik lub właściciel sklepu online, lub innego przedsiębiorstwa, które trudni się w dużej mierze wysyłką, wiesz, że pakowanie przesyłek zajmuje stosunkowo dużo czasu. Wypełniacz papierowy w boksie jest sposobem na skrócenie czasu pakowania, a tym samym na zoptymalizowanie pracy działy wysyłkowego. Dodatkowo dyspenser pozwoli Ci na dobranie odpowiedniej ilości papieru. Co z kolei przełoży się z pewnością na oszczędności. Co jeszcze możemy powiedzieć o tym rodzaju wypełnienia? Papier szary jest giętki, sprężysty i elastyczny. Dzięki czemu doskonale dopasowuje się do krzywizn produktów, które wysyłasz. Zgnieciony stanowi idealny wręcz stabilizator zawartości paczki. Oprócz tego, że chroni delikatne przedmioty przed ukruszeniem, to także ma właściwości, które chronią produkt przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Szary papier w dyspenserze to produkt idealny dla każdego. Zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z taniego i ekologicznego wypełniacza do paczek. Dodatkowo produkt ten pozwoli na zminimalizowanie kosztów związanych ze zużyciem wypełniaczy. A także na zoptymalizowanie czasu pakowania przesyłki. Korzystając z naszej oferty, masz szansę na szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie