SizzlePak

SizzlePak to naturalny wypełniacz do paczek, który został wykonany z kory drzewnej.

Jest w pełni biodegradowalny. Świetne właściwości amortyzujące i niska cena sprawiają, że jest to topowy wybór, dla firm, którym zależy nie tylko na bezpiecznych przesyłkach, ale też na estetycznych. Wypełniacz do paczek SizzlePak jest dostępne w wielu różnych kolorach. Jest w pełni naturalny, został wykonany z drzewnych wiórów. Jest bardzo lekki, ale dzięki swojej oryginalnej strukturze może przyjąć imponującą ilość ciężaru. Pozwala to na bezpieczne pakowanie produktów bez marnowania materiałów.SizzlePak jest również w pełni biodegradowalny, dlatego ma charakter przyjazny dla środowiska.

SizzlePak - jak wypełniać paczki? Paczka zawierająca SizzlePak Istnieje wiele rodzajów SizzlePak do wyboru, w zależności od potrzeb. Nasz produkt może być produkowany w różnych kształtach (kostki, piramidki), co pozwala w łatwy sposób stworzyć specjalne opakowanie, które będzie chronić Twój towar podczas transportu, a przy tym będzie pięknie wyglądać! Można zauważyć, że większość firm oferujących produkty w internecie używa naszego wypełniacza do opakowań. Nie jest to przypadek! Doceniają oni wygodę, przydatność, a jednocześnie niską cenę tego wspaniałego materiału. SizzlePak posiada doskonałe właściwości amortyzujące, dzięki czemu może doskonale chronić różne wysyłane przedmioty.

Opakowania wykonane z SizzlePak są szczególnie przydatne do pakowania delikatnych przedmiotów, takich jak wyroby szklane, porcelana i inne wyroby ceramiczne, wazony, rzeźby kamienne itp. Sizzlepak świetnie sprawdzają się również w połączeniu z piankami ochronnymi lub folią bąbelkową. Dla poważnych sprzedawców, którym zależy na tym, jak produkt wygląda po dostarczeniu, dostępnych jest wiele ciekawych kolorów: czarny, biały, naturalny / beżowy, złoty brąz. Kolory te wyglądają bardzo atrakcyjnie i z pewnością przyciągną uwagę klientów podczas przeglądania ich stron.

SizzlePak - niska cena, wysoka jakość Każdy sprzedawca chce kupić produkt po jak najniższej cenie. Jednak powinien on być bardzo dobrej jakości! Jeśli uda Ci się uzyskać obie te cechy w jednym produkcie, najlepiej byłoby nabyć jak najwięcej sztuk i sprzedać je z zyskiem. SizzlePak może Ci w tym pomóc!

Opakowania wykonane z tego ciekawego materiału są tańsze niż większość innych materiałów. Taki niedrogi wypełniacz daje możliwość wielokrotnej sprzedaży. Możesz je również wykorzystać samemu, gdy potrzebujesz wysłać towar do Europy. Dodatkowo opakowania wykonane z SizzlePak sprawiają, że Twoja przesyłka wygląda znacznie atrakcyjniej na portalach aukcyjnych takich jak eBay czy Allegro.SizzlePak to bardzo dobry materiał do pakowania. Zapewnia doskonałą ochronę podczas transportu, ale również bardzo ładnie wygląda, a jego cena jest bezkonkurencyjna!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj