Wypełniacze do paczek Flupis

Klientom poszukującym ekologicznego, a zarazem taniego wypełniacza do paczek polecamy Flupis. Jest to pierwszy wypełniacz Flupis, który w całości został wyprodukowany z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, biodegradowalnego i nadającego się do ponownego przetworzenia.

Bloki piankowe doskonale nadają się do wypełnienia pustych przestrzeni w kartonach i zabezpieczenia znajdujących się w nich produktów. Dostarczany towar nie musi być niczym zakryty (np. pudełkiem lub torbą). Można go po prostu włożyć pomiędzy uformowane elementy.

Stosowanie pianki wypełniającej flupis jest bardzo opłacalne i ekologiczne, dzięki temu, że można go wielokrotnie używać. Wypełniony powietrzem pozwala również zaoszczędzić na kosztach transportu. Oprócz oszczędności na materiałach opakowaniowych oszczędzasz pieniądze, ponieważ Flupis ma niższą wagę niż tradycyjne wypełniacze.

W celu dalszej redukcji kosztów transportu lub w krajach, w których recykling polistyrenu jest powszechny, opracowano specjalnie nowy materiał wypełniający wykonany w 100% z polistyrenu pochodzącego z recyklingu i nadającego się do ponownego przetworzenia. Dotychczasowe mieszanki tworzyw sztucznych pierwotnych i odpadów zostały zastąpione mieszanką składającą się wyłącznie z odpadów z przetwórstwa poprzemysłowego

Surowiec pochodzi z zastosowań poprzemysłowych w różnych sektorach, takich jak budownictwo, leśnictwo czy przemysł.

Flupis nadaje się zarówno do transportu lotniczego jak i morskiego. Pakowany jest w worki o pojemności 500 litrów, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze.

Produkt ten ma nie tylko kolejną zaletę w stosunku do swoich konkurentów, ale także w stosunku do innych rodzajów materiałów opakowaniowych, takich jak papier czy folia bąbelkowa; wydajność przy konkurencyjnej cenie.

Flupis mogą być ponownie wykorzystane w celu zoptymalizowania kosztów transportu i wytworzenia mniejszej ilości odpadów. Jest to osiągane przez konsumentów, którzy wykorzystują je jako wypełniacz do opakowań lub innych zastosowań, takich jak dywaniki podłogowe i materiały izolacyjne. Flupis może być również poddany recyklingowi i ponownie przetworzony na nowe materiały do produkcji . Materiał ten nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych i nie emituje żadnych lotnych związków organicznych podczas spalania, co pomaga zmniejszyć szkodliwość środowiskową dla otaczających ludzi i zwierząt.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, duże zamówienia mogą zostać dodatkowo objęte zniżką, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej opłacalną. Nie czekaj i już dzisiaj złóż zamówienie w sklepie Neopak.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj