Wypełniacze do paczek Flupis

Klientom poszukującym ekologicznego, a zarazem taniego wypełniacza do paczek polecamy Flupis. Jest to pierwszy wypełniacz Flupis, który w całości został wyprodukowany z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, biodegradowalnego i nadającego się do ponownego przetworzenia.

Bloki piankowe doskonale nadają się do wypełnienia pustych przestrzeni w kartonach i zabezpieczenia znajdujących się w nich produktów. Dostarczany towar nie musi być niczym zakryty (np. pudełkiem lub torbą). Można go po prostu włożyć pomiędzy uformowane elementy.
 

Flupis

 

Stosowanie pianki wypełniającej flupis jest bardzo opłacalne i ekologiczne, dzięki temu, że można go wielokrotnie używać. Wypełniony powietrzem pozwala również zaoszczędzić na kosztach transportu. Oprócz oszczędności na materiałach opakowaniowych oszczędzasz pieniądze, ponieważ Flupis ma niższą wagę niż tradycyjne wypełniacze.

W celu dalszej redukcji kosztów transportu lub w krajach, w których recykling polistyrenu jest powszechny, opracowano specjalnie nowy materiał wypełniający wykonany w 100% z polistyrenu pochodzącego z recyklingu i nadającego się do ponownego przetworzenia. Dotychczasowe mieszanki tworzyw sztucznych pierwotnych i odpadów zostały zastąpione mieszanką składającą się wyłącznie z odpadów z przetwórstwa poprzemysłowego
 

Surowiec pochodzi z zastosowań poprzemysłowych w różnych sektorach, takich jak budownictwo, leśnictwo czy przemysł.

 

Flupis nadaje się zarówno do transportu lotniczego jak i morskiego. Pakowany jest w worki o pojemności 500 litrów, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze.

Produkt ten ma nie tylko kolejną zaletę w stosunku do swoich konkurentów, ale także w stosunku do innych rodzajów materiałów opakowaniowych, takich jak papier czy folia bąbelkowa; wydajność przy konkurencyjnej cenie.
 

Wypełniacze Flupis w Neopak

 

Flupis mogą być ponownie wykorzystane w celu zoptymalizowania kosztów transportu i wytworzenia mniejszej ilości odpadów. Jest to osiągane przez konsumentów, którzy wykorzystują je jako wypełniacz do opakowań lub innych zastosowań, takich jak dywaniki podłogowe i materiały izolacyjne. Flupis może być również poddany recyklingowi i ponownie przetworzony na nowe materiały do produkcji . Materiał ten nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych i nie emituje żadnych lotnych związków organicznych podczas spalania, co pomaga zmniejszyć szkodliwość środowiskową dla otaczających ludzi i zwierząt.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, duże zamówienia mogą zostać dodatkowo objęte zniżką, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej opłacalną. Nie czekaj i już dzisiaj złóż zamówienie w sklepie Neopak.

Wypełniacz do paczek Flupis


Wypełniacze do paczek coraz częściej znajdują zastosowanie podczas przygotowywania przesyłek. Pomagają chronić towar, szczególnie gdy jest pakowany do kartonowego pudełka. Wypełniacz do paczek Flupis jest jednym z przykładów rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w tej roli.

Wypełniacze do paczek mają trzy główne zadania. Przede wszystkim wypełniają puste przestrzenie wewnątrz paczki, kartonu, czy innego opakowania. Dzięki temu zawartość nie obija się o wewnętrzne ścianki pudełka, co mogłoby doprowadzić do zniszczenia. Kolejną rolą wypełniacza pakowego Flupis jest zapewnienie dodatkowej sprężystości - produkt ten ma właściwości amortyzujące. Wypełniacz do paczek jest również bardzo estetyczny i wpływa pozytywnie na wygląd paczki po jej otworzeniu. 
 

Wypełniacz do paczek - dlaczego warto go użyć?


Kiedy warto zastosować dodatkowe wypełnienie pakowe podczas pakowania towaru? Przede wszystkim produkt ten sprawdzi się doskonale do odpowiedniego zabezpieczenia zawartości. Ochrona przed zniszczeniem, amortyzacja wstrząsów, a nawet oddzielenie od siebie poszczególnych produktów znajdujących się wewnątrz paczki - wszystko to pozwala zawartości do odbiorcy w należytym stanie.

wypełniacz do paczek Flubis

Uniknięcie uszkodzeń w trakcie transportu wpływa pozytywnie na zadowolenie klientów. Firma, na przykład sklep e-commerce, może przy tym w znacznym stopniu zmniejszyć liczbę reklamacji i zwrotów. Całość wpływa pozytywnie na wizerunek sprzedawcy. Nie bez znaczenia jest tu też aspekt ekonomiczny. Mogą Państwo zarobić więcej, gdy paczki nie będą wracały z uszkodzonym towarem. Zadowoleni klienci, który z pewnością docenią świetne przygotowywanie produktu do wysyłki, mogą napędzić też ruch w Państw sklepie, a także publikować pozytywne opinie.

Dziś przygotowanie towaru do wysyłki stało się bardzo ważne, ponieważ na rynku istnieje mnóstwo sklepów internetowych i innych firm oferujących sprzedaż wysyłkową.Warto więc zadbać o pakowanie przesyłek w odpowiedni sposób.

Ile kosztuje pakowanie przsyłek w e-commerce?
 

Jaki wypełniacz do paczek wybrać? Wypełniacze Flupis i inne


W asortymencie sklepu internetowego Neopak znajdą Państwo wiele rodzajów wypełniaczy do paczek. Także inne produkty mogą z powodzeniem pełnić tę rolę. Przykładami są papier pakowy lub folia bąbelkowa. Wystarczy umieścić je wewnątrz paczki, aby zapewnić zawartości dobrą ochronę na czas wysyłki lub transportu. Papier pakowy warto wcześniej podrzeć i pognieść w formę kulek.

To jednak w dużej mierze dość awaryjne rozwiązania. Na rynkuu istnieje wiele rodzajów wypełniaczy do paczek wykonanych z różnych materiałów - zarówno ekologiczne jak i z tworzyw sztucznych. Najczęściej  spotykane są następujące odmiany wypełniaczy pakowych:
 • papierowy wypełniacz do paczek
 • rafia dekoracyjna
 • wypełniacz do paczek sizzlepak
 • wypełnienie pakowe Skropak
 • wypełniacz do paczek Flupis
 • ekologiczny wypełniacz Flopak
 • papierowe poduszki powietrzne
 • foliowe poduszki powietrzne Air Bags
 • folia bąbelkowa
 • papier pakowy
 • ozdobne wypełniacze do prezentów
 • i inne

Każdy z powyższych rodzajów wypełniaczy ma swoje zalety, jeśli więc przygotowują Państwo wiele paczek każdego dnia, warto zapoznać się z dostępnymi rodzajami. Wszystkie popularne (i te nietypowe) rodzaje wypełniaczy do paczek znajdą Państwo w ofercie Neopaku.
 

Kiedy warto wybrać wypełniacz do paczek Flupis?


Flupis to wysokiej jakości, ekologiczny wypełniacz do paczek. Jest wykonany z brykietu, który powstaje z rozdrobnionego, a następnie spienionego papieru. Wyglądem i wielkością wypełniacz do paczek Flupis przypomina nieco… chrupki kukurydziane. Jest też do nich podobny w dotyku - ugina się nieco pod wpływem nacisku, a następnie wraca do pierwotnego kształtu. Taka konstrukcja bardzo dobrze amortyzuje wszelkie wstrząsy, uderzenia, redukuje wpływ sił mechanicznych, które mogą działać na produkt.

W przeciwieństwie do wypełniaczy foliowych, papier z makulatury, który jest wykorzystany w produkcji wypełniacza Flupis, jest zupełnie przyjazny dla środowiska. Jest biodegradowalny. Rozkład tego materiału jest bardzo szybki, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Warto  używać, w miarę możliwości, ekologicznych produktów w swojej codziennej działalności zarówno jako osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Poza amortyzacją wstrząsów, wypełniacz pakowy Flupis nie spowoduje też zarysowania się zawartości. Jest miękki w dotyku. Nie wchodzi też w żadne reakcje chemiczne. Paczka wypełniona ekologicznym wypełniaczem FLupis zyskuje też właściwości termoizolacyjne. Także ten aspekt może pomóc w razie transportu produktów w niesprzyjających warunkach. Wypełniacz do paczek FLUPIS pochłania również wilgoć. Nawet jeśli dostałaby się więc do paczki, nie powinna uszkodzić zawartości, na przykład elektroniki.
 

Lekki wypełniacz do paczek, który dobrze wpływa na koszt wysyłki


Dużą zaletą wypełniacza pakowego Flupis jest jego bardzo niska waga. Jest tak, ponieważ ten papierowy wypełniacz w dużej części składa się po prostu z powietrza - ma strukturę pianki. Niska masa nie zwiększa wagi paczki, przezz co wysyłka nie wiąże się z wyższym kosztem.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie