Wypełniacze do paczek Flupis

Klientom poszukującym ekologicznego, a zarazem taniego wypełniacza do paczek polecamy Flupis. Jest to pierwszy wypełniacz Flupis, który w całości został wyprodukowany z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, biodegradowalnego i nadającego się do ponownego przetworzenia.

Bloki piankowe doskonale nadają się do wypełnienia pustych przestrzeni w kartonach i zabezpieczenia znajdujących się w nich produktów. Dostarczany towar nie musi być niczym zakryty (np. pudełkiem lub torbą). Można go po prostu włożyć pomiędzy uformowane elementy.

Stosowanie pianki wypełniającej flupis jest bardzo opłacalne i ekologiczne, dzięki temu, że można go wielokrotnie używać. Wypełniony powietrzem pozwala również zaoszczędzić na kosztach transportu. Oprócz oszczędności na materiałach opakowaniowych oszczędzasz pieniądze, ponieważ Flupis ma niższą wagę niż tradycyjne wypełniacze.

W celu dalszej redukcji kosztów transportu lub w krajach, w których recykling polistyrenu jest powszechny, opracowano specjalnie nowy materiał wypełniający wykonany w 100% z polistyrenu pochodzącego z recyklingu i nadającego się do ponownego przetworzenia. Dotychczasowe mieszanki tworzyw sztucznych pierwotnych i odpadów zostały zastąpione mieszanką składającą się wyłącznie z odpadów z przetwórstwa poprzemysłowego

Surowiec pochodzi z zastosowań poprzemysłowych w różnych sektorach, takich jak budownictwo, leśnictwo czy przemysł.

Flupis nadaje się zarówno do transportu lotniczego jak i morskiego. Pakowany jest w worki o pojemności 500 litrów, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze.

Produkt ten ma nie tylko kolejną zaletę w stosunku do swoich konkurentów, ale także w stosunku do innych rodzajów materiałów opakowaniowych, takich jak papier czy folia bąbelkowa; wydajność przy konkurencyjnej cenie.

Flupis mogą być ponownie wykorzystane w celu zoptymalizowania kosztów transportu i wytworzenia mniejszej ilości odpadów. Jest to osiągane przez konsumentów, którzy wykorzystują je jako wypełniacz do opakowań lub innych zastosowań, takich jak dywaniki podłogowe i materiały izolacyjne. Flupis może być również poddany recyklingowi i ponownie przetworzony na nowe materiały do produkcji . Materiał ten nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych i nie emituje żadnych lotnych związków organicznych podczas spalania, co pomaga zmniejszyć szkodliwość środowiskową dla otaczających ludzi i zwierząt.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, duże zamówienia mogą zostać dodatkowo objęte zniżką, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej opłacalną. Nie czekaj i już dzisiaj złóż zamówienie w sklepie Neopak.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj
  • Jakie zalety ma wypełniacz do paczek flupis ?
    Wypełniacz do paczek flupis jest wykonany ze spienionego papieru, pochodzącego w całości z recyklingu, jest biodegradowalny i nadaje się do ponownego przetworzenia. Jest to więc produkt ekologiczny w 100%, wyglądem przypominający fasolkę. Oprócz tego, że nie wpływa negatywnie na środowisko, ma wiele innych zalet. Jest bardzo lekki, więc nie zwiększa wagi paczki, a to ważna cecha. Oprócz tego, że jest korzystny cenowo, jest również bardzo wydajny i można go używać wielokrotnie. Doskonale absorbuje wilgoć, ale równie świetnie amortyzuje wstrząsy, dzięki czemu towar dociera do klienta w nienaruszonym stanie. Nadaje się i do transportu morskiego i lotniczego.

    Dobrej jakości wypełniacz do paczek flupis można kupić na stronie https://neopak.pl/magazyn/wypelniacze-do-paczek/flupis.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie