Wkładki Fixbox

Kiedy warto skorzystać z wkładek FixBox? Ten produkt pozwala znacznie lepiej zorganizować zawartość pudełka. Dzięki niemu w dużym stopniu podnosimy też bezpieczeństwo pakunku. Dodatkowa ochrona polega na oddzieleniu towaru pakowanego do kartonowego pudełka od ścianek opakowania. Stanowi też dodatkową amortyzację ewentualnych wstrząsów i uderzeń, na przykład powstałych po upadku.

Wykorzystując wkładki FixBox można też jeszcze lepiej dopasować przestrzeń w kartonie do swoich wymagań. Mogą też pomóc w rozdzieleniu od siebie różnych produktów znajdujących się w jednej paczce. 
 

Wkładka FixBox do kartonu wysyłkowego


Zwykłe wkładki FixBox stosowane są jako uzupełnienie kartonu wysyłkowego. Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają firmy kurierskie, placówki pocztowe i handlowe. Sprzedawcy z branży e-commerce mogą dzięki wkładkom FixBox nie tylko podnieść bezpieczeństwo przesyłki, ale także usprawnić cały proces pakowania rzeczy do wysyłki.

Dlaczego warto zadbać o estetyczne pakowanie produktów? Wykorzystanie dedykowanych produktów, jak na przykład wkładki FixBox pozwoli zapakować towar znacznie bardziej estetycznie, niż wykorzystując nieprzystosowane do tego rozwiązania. Estetyczna paczka bardzo dobrze świadczy o sprzedawcy, jest jego wizytówką.
 

Jak użyć wkładki FixBox?


Wkładki FixBox są dostosowane pod względem wymiarów do rozmiarów popularnych kartonów wysyłkowych. Wystarczy wtedy umieścić wkładkę wewnątrz takiego kartonu, aby podnieść bezpieczeństwo wysyłki. Bezpieczny transport zamówień do klientów jest kluczowy podczas sprzedaży wysyłkowej, a także ogólnie warto dobrze pakować swoje produkty.

wkłądka fixbox

Dodatkowe zabezpieczenie zawartości paczki, jakim bez wątpienia jest wkładka FixBox pozwoli znacznie zwiększyć szansę na udaną wysyłkę, co za tym idzie uniknąć reklamacji i zwrotów.
 

Poprawa stabilizacji pudełka dzięki wkładkom zabezpieczającym


Wkładki typu FixBox mają wymiary idealnie dopaowane do wielkości pudełek, w których sprzedawcy wysyłają swoje towary. Jakie są tego plusy? Umieszczenie wkładki FixBox wewnątrz pudełka znacznie poprawia jego stabilność. Stabilizacja pozwala natomiast uniknąć wyginania lub nawet złamania się ścianek pudełka kartonowego i ogólnie zwiększa jego wytrzymałość. To szczególnie ważne podczas pakowania delikatnych i kosztownych towarów. Wkładki zabezpieczające są dobrym uzupełnieniem paczki, między innymi gdy w paczce znajduje się elektronika, smartfony, czy rękodzieło narażone na uszkodzenie.

Wkładki FixBox są dostępne w ofercie Neopaku, zachęcamy do zakupu tego produktu.

Ekologiczne wkładki zabezpieczające FixBox


Kiedy warto skorzystać z wkładek zabezpieczających FixBox? Najczęściej produkt ten okazuje się przydatny, gdy potrzebujemy dodatkowego zabezpieczenia zawartości paczki. Kartony wysyłkowe są co prawda bardzo wytrzymałym opakowaniem dla różnych produktów, dodatkowa poprawa ochrony towaru nigdy jednak nie zaszkodzi. Wymiary wkładek zabezpieczających są dopasowane do popularnych rozmiarów kartonów wysyłkowych. Dzięki temu nakładka pasuje na wcisk i dobrze trzyma się na miejscu. W jednym pudełku można także umieścić kilka wkładek. Pozwoli to na ułożenie kilku “pięter” z towarem, który jest od siebie oddzielony. Pomoże to uniknąć ewentualnych zniszczeń. Spakowanie większej ilości produktów do jednej paczki często okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. 

Dlaczego wkładka FixBox musi być dobrze dopasowana do wymiarów wnętrza kartonu wysyłkowego? W przeciwnym wypadku nie trzymałaby się dobrze, a ewentualne mocowanie takiej niedopasowanej przekładki kartonowe wiązałoby się z pogorszeniem sprawności pakowania kartonów do wysyłki.
 

Jak przygotować bezpieczną paczkę?


Prowadząc sprzedaż wysyłkową jedną z kluczowych spraw jest szybkie przygotowywanie wielu paczek każdego dnia. Musi odbywać się to sprawnie, a paczka musi dawać dostateczną ochronę swojej zawartości. Jest wiele sposobów na przygotowanie bezpiecznej paczki, wykorzystanie wkładek zabezpieczających FixBox jest jednym z nich.

Poza poprawą ochrony towaru podczas wysyłki trzeba też oczywiście zwrócić uwagę na koszt opakowania. Nie może być zbyt wysoki - wtedy w dużym stopniu wpływałby na koszt, który musi ponieść zamawiający. Zbyt drogie opakowanie mogłoby też negatywnie wpłynąć na zyski sprzedawcy, przez co działalność w branży e-commerce mogłaby nawet stać się nieopłacalna.

Jakie są sposoby na przygotowywanie bezpiecznego opakowania dla wysyłanych produktów?
 • zastosowanie folii bąbelkowej lub folii stretch jako dodatkowej ochrony
 • użycie papierowego lub drzewnego wypełniacza do paczek
 • wykorzystanie wkładki zabezpieczającej FixBox
 • użycie papieru pakowego do dodatkowego zabezpieczenia zawartości paczki
 • i inne
 

Pudełko z wkładką zabezpieczającą, czy dedykowane pudełko FixBox?


FixBox to także pudełka zaprojektowane z myślą o bezpiecznym pakowaniu smartfonów lub laptopów. Są niezłą alternatywą dla pudełek wysyłkowych z dodatkową wkładką zabezpieczającą umieszczoną w środku. Samodzielnie aranżując przestrzeń wewnątrz pudełka wysyłkowego można jednak dostosować jego wymiary do swoich potrzeb.

Pudełka FixBox nadają się idealnie do pakowania notebooków i telefonów komórkowych. Wkładki zabezpieczające FixBox przydadzą się natomiast do pakowania różnych produktów - są znacznie bardziej uniwersalne.
 

Ekologiczne wkładki zabezpieczające FixBox


Wkładki FixBox są jak najbardziej ekologiczne. Do ich produkcji wykorzystywany jest karton pochodzący z makulatury albo tworzony z pulpy papierowej. Bez problemu wkładka zabezpieczająca może być poddana recyklingowi. Mocny karton łączy więc zalety - wytrzymałość i przyjazność dla środowiska. Ekologiczne wkładki zabezpieczające są więc świetnym uzupełnieniem dla podobnie przyjaznego środowisku pudełka z kartonu.

Oba produkty są biodegradowalne, można je też wielokrotnie wykorzystać. To także duży plus dla ich przyjazności dla środowiska.
 

Rodzaje wkładek FixBox


Aby zastosowanie wkładki zabezpieczającej FixBox przyniosło jak najlepsze skutki, warto by była dobrze dopasowana do konkretnego opakowania. Tylko wtedy dobrze stabilizuje pudełko i zapewnia zawartości dodatkową ochronę. Wkładki zabezpieczające są więc dostępne w kilku popularnych rozmiarach, odpowiednich do wymiarów często wybieranych kartonów wysyłkowych:
Dodatkowo konstrukcja wkładki zabezpieczającej FixBox pozwala w pewnym zakresie regulować jej wielkość.
 

Właściwości wkładek FixBox zabezpieczających do kartonów


Wkładki zabezpieczające FixBox posiadają szereg zalet. To niedrogi sposób na znaczną poprawę bezpieczeństwa paczki. Jest ekologiczny, co z pewnością spodoba się Państwa klientom - odbiorcom bezpiecznych paczek z wkładką zabezpieczającą.

wkładka FixBox

Parametry wkładek FixBox i ich zalety:
 • poprawa zabezpieczenia towaru w pudełku
 • wymiar pasujący do popularnych kartonów
 • ekologiczne
 • niski koszt zakupu
 • niska masa - nie zwiększa wagi paczki i kosztów wysyłki
 • stabilizuje karton
 • estetyczny wygląd
 • pakowanie jest bardzo sprawne
 • różne rozmiary do wyboru
 

Ile kosztuje wkładka zabezpieczająca FixBox?


Koszt zakupu wkładki zabezpieczającej zależy w pewnym stopniu od jej wielkości. Zwykle nie jest jednak zbyt wysoki. Wkładka zabezpieczająca kosztuje, w zależności od wymiarów, około 2-3 złote za sztukę. Warto więc używać jej, jeśli zawartość opakowania - kartonowego pudełka - powinna być dodatkowo chroniona. 

Wkładki zabezpieczające FixBox są dostępne w sklepie internetowym Neopak - zachęcamy do zakupu.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie