Pianka rosnąca Instapak

Instapak Quick to woreczki z pianką wznoszącą, które chronią towar podczas transportu. Są gotowe do natychmiastowego użycia i zapewniają dobrą ochronę produktu podczas procesu dystrybucji. Podczas transportu mają za zadanie unieruchomić i zabezpieczyć produkty. Ponieważ są one wyłożone specjalną folią, mogą być używane do ochrony produktów podczas transportu i przechowywania.

Oprócz zastosowań jako materiał transportowy, opakowania z polistyrenu ekspandowanego mają szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzujące i/lub izolacja termiczna, w tym w zastosowaniach elektronicznych, takich jak obudowy dysków twardych. Materiały opakowaniowe EPS były szeroko stosowane przez NASA w przemyśle kosmicznym.
 

Instapak Quick

 

InstaPack quick zapewniają dobrą ochronę produktu podczas procesu dystrybucji - unieruchamiają i zabezpieczają produkty - gotowe do natychmiastowego użycia - szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzujące i/lub izolacja termiczna.

InstaPack jest połączeniem zamkniętokomórkowej pianki PE i folii w jednym procesie - InstaPack

Produkty InstaPack stanowią doskonałe rozwiązanie ochronne dla komponentów, podzespołów, ram i innych przedmiotów. Ten system ochrony produktów ma wiele zalet w porównaniu do konwencjonalnych pudełek drewnianych lub tektury falistej. Główną zaletą stosowania Instapack jest ochrona zawartości przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wstrząsy / wibracje. Jego wszechstronność pozwala na stosowanie go na prawie każdym etapie życia produktu, co czyni go nieocenionym dodatkiem do arsenału opakowań. Plastikowa folia wokół przedmiotu, który próbujesz chronić, nie zrobi nic więcej niż utrudni jego przenoszenie; dodanie orzeszków do pakowania nie zapewni dużo lepszych rezultatów, chyba że wsypiesz ogromne ilości do pudełka; gazety.Cóż, może i są lepsze od tych plastikowych, ale nie o wiele.
 

InstaPack jest szeroko stosowany w branży IT i innych branżach elektronicznych jako system ochrony dla komponentów.

 

Jedną z jego zalet w porównaniu z konwencjonalnym opakowaniem jest to, że można go łatwo usunąć bez uszkodzenia zawartości: w razie potrzeby ponownego użycia Instapack, wystarczy go rozciąć i wyjąć komponenty, a następnie ponownie zamknąć po pierwszym użyciu. To sprawia, że jest to bardzo popularny wybór dla tych przedmiotów, które są używane okresowo lub wymagają regularnego dostępu do komponentów, takich jak napędy i płytki drukowane

Możliwość wysyłki drogowej (ADR) - InstaPack to rozwiązanie w 100% nadające się do recyklingu - EPS chroni obie strony produktu podczas transportu - uniwersalność pozwala na użycie w niemal każdym miejscu.

Pianka rosnąca Instapak Quick


Jednym z najbardziej nowoczesnych i przemyślanych rozwiązań w kategorii wypełniaczy do paczek jest pianka rosnąca. Rozwiązanie nazwane Instapak Quick pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie towaru. Najczęściej jest wykorzystywane w pudełkach z kartonu.

Dzięki swoim właściwościom pianka rosnąca doskonale dopasowuje się do kształtu i wymiarów pakowanego produktu. Pozwala to na doskonałe wypełnienie pustych przestrzeni wewnątrz opakowania. Takie działanie pianki sprawia, że jest bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenie delikatnych towarów.
 

Instapak Quick


Instapak Quick to pianka rosnąca, która służy do zabezpieczania towarów podczas transportu i przechowywania. Jest to gotowy do użycia materiał, który jest w stanie unieruchomić i zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniami wynikającymi z wstrząsów lub wibracji. Instapak składa się z zamkniętokomórkowej pianki PE i folii, które łączone są w jednym procesie.

Pianka Instapak jest wykorzystywana w różnych branżach, w tym w branży IT i innych branżach elektronicznych. Jest to uniwersalny materiał, który można wykorzystać w niemal każdym miejscu. Pianka ta zapewnia dobrą izolację termiczną oraz amortyzację wibracji, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla produktów wymagających ochrony.

Jedną z głównych zalet Instapak jest możliwość łatwego usunięcia go bez uszkodzenia zawartości, co umożliwia jego ponowne użycie. Instapak jest także przyjazny dla środowiska, ponieważ jest w 100% nadający się do recyklingu. W skrócie, Instapak Quick to innowacyjny produkt, który zapewnia doskonałą ochronę produktów podczas transportu i przechowywania. Jest to materiał łatwy w użyciu, uniwersalny i przyjazny dla środowiska, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wielu branż.
 

Rodzaj pianki rosnącej Instapak


W Neopaku mamy kilka rodzajów pianki rosnącej. Różnią się wymiarami. Można więc dobrać piankę Instapak Quick idealną do wielkości opakowania i do pakowanego przez Państwa przedmiotu. Rodzaje pianki rosnącej: Najlepiej dobrać piankę Instapak biorąc pod uwagę wielkość pudełka, w którym planują Państwo wysłać lub przechowywać delikatny produkt. 
 

Największe zalety pianki rosnącej


Największymi zaletami pianki rosnącej Instapak są:
 • doskonałe zabezpieczenie towaru. Pianka rosnąca Instapak skutecznie chroni produkty podczas transportu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wstrząsy i wibracje. Dzięki temu towar dociera do odbiorcy w idealnym stanie.
 • sprawne i szybkie pakowanie. Instapak Quick to gotowe do użycia woreczki z pianką, co oznacza, że nie trzeba marnować czasu na ich przygotowywanie, a proces pakowania jest znacznie szybszy.
 • możliwość uniwersalnego zastosowania. Pianka rosnąca dostępna w Neopaku ma szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzujące i/lub izolacja termiczna. Może być stosowana w branży IT, elektronicznej, a także w innych branżach.
 • prosta w użyciu. Instapak jest wyjątkowo łatwy w użyciu, wystarczy piankę do pudełka, a następnie poczekać, aż piana rośnie i unieruchomi produkt.
 • jest ekologiczna. Rosnąca pianka jest rozwiązaniem w 100% nadającym się do recyklingu, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska.
pianka rosnąca
 

Kiedy warto użyć pianki rosnącej?


Pianka rosnąca jest materiałem służącym za wypełnienie pakowe. Odpowiada za amortyzację wszelkich wstrząsów,  pochłanianie drgań oraz za ochronę przed innymi czynnikami. Wszystko to sprawia, że zawartość Państwa paczki będzie lepiej chroniona. Taka pianka nie należy do najtańszych wypełniaczy do paczek, jest jednak wyjątkowo skuteczna. Warto więc użyć tego rodzaju materiału pakowego do zabezpieczania wrażliwych towarów. Dobrym wyborem jest także skorzystanie z tego rozwiązania podczas pakowania kosztownych rzeczy.

Można wykorzystać piankę rosnącą Instapak do pakowania takich przedmiotów, jak:
 • elektronika
 • żarówki
 • przedmioty szklane
 • dekoracje, ozdoby
 • porcelana
 • profesjonalny sprzęt elektroniczny
 • narzędzia
 • i inne
 

Ile kosztuje pianka rosnąca?


Woreczki z pianką rosnącą Instapak występują w wielu odmianach. Od ich wielkości zależy koszt zakupu. Poszczególne rozmiary pianki kosztują od 28 do nieco ponad 50 złotych.
 

Gdzie kupić piankę rosnącą?


Instapak Quick to pianka rosnąca, którą mogą Państwo kupić na stronach naszego sklepu Neopak. Mamy różne rozmiary pianki rosnącej, jak również inne wypełniacze do paczek. W Neopaku znajdą też Państwo bogaty asortyment innych materiałów do pakowania i opakowań.
 

Jakie są alternatywy dla pianki rosnącej?


Instapak Quick, czyli pianka rosnąca do zabezpieczania delikatnych produktów to świetne rozwiązanie. Jedynym minusem jest dość wysoka cena. Można natomiast wybrać także jedno z kilku alternatywnych rozwiązań, jak na przykład:
 • ekologiczne wypełniacze do paczek
 • folia bąbelkowa
 • folia bąbelkowa duży bąbel
 • papier pakowy
 • poduszki powietrzne
 • papierowe poduszki powietrzne
 • chipsy do pakowania
 • inne wypełniacze do paczek
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie