Pianka rosnąca Instapak

Instapak Quick to woreczki z pianką wznoszącą, które chronią towar podczas transportu. Są gotowe do natychmiastowego użycia i zapewniają dobrą ochronę produktu podczas procesu dystrybucji. Podczas transportu mają za zadanie unieruchomić i zabezpieczyć produkty. Ponieważ są one wyłożone specjalną folią, mogą być używane do ochrony produktów podczas transportu i przechowywania.

Oprócz zastosowań jako materiał transportowy, opakowania z polistyrenu ekspandowanego mają szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzujące i/lub izolacja termiczna, w tym w zastosowaniach elektronicznych, takich jak obudowy dysków twardych. Materiały opakowaniowe EPS były szeroko stosowane przez NASA w przemyśle kosmicznym.

InstaPack quick zapewniają dobrą ochronę produktu podczas procesu dystrybucji - unieruchamiają i zabezpieczają produkty - gotowe do natychmiastowego użycia - szeroki zakres zastosowań, w których wymagana jest ochrona przed wstrząsami lub wibracjami, wsparcie amortyzujące i/lub izolacja termiczna.

InstaPack jest połączeniem zamkniętokomórkowej pianki PE i folii w jednym procesie - InstaPack

Produkty InstaPack stanowią doskonałe rozwiązanie ochronne dla komponentów, podzespołów, ram i innych przedmiotów. Ten system ochrony produktów ma wiele zalet w porównaniu do konwencjonalnych pudełek drewnianych lub tektury falistej. Główną zaletą stosowania Instapack jest ochrona zawartości przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wstrząsy / wibracje. Jego wszechstronność pozwala na stosowanie go na prawie każdym etapie życia produktu, co czyni go nieocenionym dodatkiem do arsenału opakowań. Plastikowa folia wokół przedmiotu, który próbujesz chronić, nie zrobi nic więcej niż utrudni jego przenoszenie; dodanie orzeszków do pakowania nie zapewni dużo lepszych rezultatów, chyba że wsypiesz ogromne ilości do pudełka; gazety.Cóż, może i są lepsze od tych plastikowych, ale nie o wiele.

InstaPack jest szeroko stosowany w branży IT i innych branżach elektronicznych jako system ochrony dla komponentów.

Jedną z jego zalet w porównaniu z konwencjonalnym opakowaniem jest to, że można go łatwo usunąć bez uszkodzenia zawartości: w razie potrzeby ponownego użycia Instapack, wystarczy go rozciąć i wyjąć komponenty, a następnie ponownie zamknąć po pierwszym użyciu. To sprawia, że jest to bardzo popularny wybór dla tych przedmiotów, które są używane okresowo lub wymagają regularnego dostępu do komponentów, takich jak napędy i płytki drukowane

Możliwość wysyłki drogowej (ADR) - InstaPack to rozwiązanie w 100% nadające się do recyklingu - EPS chroni obie strony produktu podczas transportu - uniwersalność pozwala na użycie w niemal każdym miejscu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie