Flopak

Klientom poszukującym wydajnego wypełniacza do paczek, który jest zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny, polecamy sprawdzone rozwiązanie: Flopak. Jest to pierwszy wypełniacz Flopak produkowany w całości z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, ulegającego biodegradacji i gotowego do ponownego przetworzenia.

Wytrzymałe bloki piankowe idealnie nadają się do wypełnienia pustych miejsc w kartonach i ustabilizowania znajdujących się w nich przedmiotów. Przewożony towar nie musi być niczym ukryty (np. pudełkiem lub torbą). Można je po prostu włożyć pomiędzy uformowane elementy.Urządzenie ma konstrukcję modułową i można je dostosować do liczby przedmiotów, które trzeba napełnić. Jest lekka i łatwa w transporcie, a jej poziom hałasu jest porównywalny z poziomem hałasu odkurzacza.

Ekologiczne rozwiązanie

Materiał pochodzący z recyklingu, taki jak polistyren pokonsumencki, może być wykorzystywany do wytwarzania nowych, ekologicznych produktów bez jakiejkolwiek utraty jakości - twierdzi firma. Wysokiej jakości pianka nie zawiera dodatków chemicznych i w przeciwieństwie do wielu innych tworzyw sztucznych nie emituje szkodliwych gazów podczas spalania w wysokich temperaturach. Oznacza to, że można ją po prostu

Flopak jest więc tym, czego potrzebujesz do przesyłania paczek, których wolumen wzrasta w związku z coraz częstszym korzystaniem z handlu elektronicznego.

Wypełniacz styropianowy jest odporny na nacisk i wilgoć

Jeśli otoczenie stanie się wilgotne lub mokre (np. podczas transportu), Flopak po prostu wchłonie wilgoć jak gąbka. Produkt pozostaje stabilny przez cały czas. Ponieważ może być ściśnięty do 30% bez utraty swoich właściwości izolacyjnych, potrzeba mniej materiału niż w przypadku innych materiałów, takich jak tektura.

Flopak może być czyszczony za pomocą wody (środek dezynfekujący) lub alkoholu (środek czyszczący). Podczas spalania nie wydziela żadnych toksycznych gazów, a zatem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia w przypadku spalania.

Wypełniacz polistyrenowy nie pozostawia śladów

Flopak jest idealny do ochrony przedmiotów takich jak naczynia i szkło podczas transportu. Można go również użyć w kuchni lub salonie, aby umieścić w nim wazony i inne delikatne przedmioty podczas przeprowadzki. Pianka nadaje się w całości do recyklingu, więc przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Ponadto Flopak jest doskonałym materiałem do wypełniania paczek z Chin. Skutecznie zapobiega pęknięciom podczas transportu i może być wielokrotnie używany!

Flopak w skrócie:

  • Odporny na ciśnienie i wilgoć
  • Nie przecieka i nie pozostawia śladów
  • Może być wielokrotnie używany w transporcie żywności
  • Idealny do delikatnych przedmiotów, takich jak szkło i naczynia
  • W 100% nadaje się do recyklingu [
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj