Wypełniacze do paczek Flopak

Klientom poszukującym wydajnego wypełniacza do paczek, który jest zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny, polecamy sprawdzone rozwiązanie: Flopak. Jest to pierwszy wypełniacz Flopak produkowany w całości z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, ulegającego biodegradacji i gotowego do ponownego przetworzenia.

Wytrzymałe bloki piankowe idealnie nadają się do wypełnienia pustych miejsc w kartonach i ustabilizowania znajdujących się w nich przedmiotów. Przewożony towar nie musi być niczym ukryty (np. pudełkiem lub torbą). Można je po prostu włożyć pomiędzy uformowane elementy.Urządzenie ma konstrukcję modułową i można je dostosować do liczby przedmiotów, które trzeba napełnić. Jest lekka i łatwa w transporcie, a jej poziom hałasu jest porównywalny z poziomem hałasu odkurzacza.

Ekologiczne rozwiązanie

Materiał pochodzący z recyklingu, taki jak polistyren pokonsumencki, może być wykorzystywany do wytwarzania nowych, ekologicznych produktów bez jakiejkolwiek utraty jakości - twierdzi firma. Wysokiej jakości pianka nie zawiera dodatków chemicznych i w przeciwieństwie do wielu innych tworzyw sztucznych nie emituje szkodliwych gazów podczas spalania w wysokich temperaturach. Oznacza to, że można ją po prostu

Flopak jest więc tym, czego potrzebujesz do przesyłania paczek, których wolumen wzrasta w związku z coraz częstszym korzystaniem z handlu elektronicznego.

Wypełniacz styropianowy jest odporny na nacisk i wilgoć

Jeśli otoczenie stanie się wilgotne lub mokre (np. podczas transportu), Flopak po prostu wchłonie wilgoć jak gąbka. Produkt pozostaje stabilny przez cały czas. Ponieważ może być ściśnięty do 30% bez utraty swoich właściwości izolacyjnych, potrzeba mniej materiału niż w przypadku innych materiałów, takich jak tektura.

Flopak może być czyszczony za pomocą wody (środek dezynfekujący) lub alkoholu (środek czyszczący). Podczas spalania nie wydziela żadnych toksycznych gazów, a zatem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia w przypadku spalania.

Wypełniacz polistyrenowy nie pozostawia śladów

Flopak jest idealny do ochrony przedmiotów takich jak naczynia i szkło podczas transportu. Można go również użyć w kuchni lub salonie, aby umieścić w nim wazony i inne delikatne przedmioty podczas przeprowadzki. Pianka nadaje się w całości do recyklingu, więc przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Ponadto Flopak jest doskonałym materiałem do wypełniania paczek z Chin. Skutecznie zapobiega pęknięciom podczas transportu i może być wielokrotnie używany!

Flopak w skrócie:

 • Odporny na ciśnienie i wilgoć
 • Nie przecieka i nie pozostawia śladów
 • Może być wielokrotnie używany w transporcie żywności
 • Idealny do delikatnych przedmiotów, takich jak szkło i naczynia
 • W 100% nadaje się do recyklingu [

Flopak co to jest?


Jako osoba odpowiedzialna za pakowanie przesyłek z pewnością wypróbowałeś już wiele sposobów na zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu. Dlaczego jest to tak ważne? Spróbujemy zaraz wyjaśnić. Najpierw chcemy Ci zaprezentować hit ostatnich miesięcy, czyli floapk Green. Jest to produkt, który może pochwalić się dużą popularności wśród naszych Klientów. A ciekaw jesteś dlaczego? Ponieważ świadomość konieczności dbania o środowisko jest coraz większa, a prezentowany wypełniacz wykonany został w 100% z materiału, który podlega recyklingowi. A to oznacza, że w momencie, gdy trafi do odpowiedniego kubła na odpadki, będzie mógł zostać przetworzony i na nowo wykorzystany.

Flopak Green to produkt, który idealnie wręcz nadaje się do wykorzystania w momencie, gdy potrzebujesz zapełnić pustą przestrzeń w kartonie. A to z kolei sprawia, że stabilizuje produkty, które znajdują się wewnątrz. Czy tylko fakt, że flopak wykonany jest w pełni z naturalnych składników, sprawia, że jest tak popularny? Oczywiście, że nie. Produkt ten posiada wiele zalet. Zaliczyć można do nich, chociażby doskonałą elastyczność oraz fakt, że pochłania wilgoć. A to oznacza, że doskonale nadaje się do zabezpieczania delikatnych produktów, w tym na przykład urządzeń elektronicznych. To jednak nadal nie wszystko. Gładka powierzchnia flopaku sprawia, że nie musisz martwić się o zarysowania. Szkło i porcelana będą w pełni bezpieczne, kiedy użyjesz właśnie tego produktu do zabezpieczenia przesyłki.
 

Flopak Green w naszej ofercie


Wszystkie wyżej przedstawione zalety znajdziesz w naszej ofercie. Wiemy, że nie tylko czas realizacji zamówienia ma znaczenie, ale również koszty, jakie musisz w związku z tym ponieść. Tym bardziej że zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, nie należy doliczać kosztów wypełniaczy do paczek, kartonów, taśm pakowych czy innych akcesoriów niezbędnych do pakowania do ceny przesyłki, jaką płaci Klient. To właśnie dlatego oferujemy Ci flopak Green w wyjątkowo korzystnej cenie. Dostępne są dwie objętości, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie. W pierwszym przypadku możesz zakupić worek o pojemności 500 litrów, w drugiej natomiast karton o pojemności 100 litrów. Wybór należy do Ciebie. Sam wybierasz, jaka ilość przyda Ci się bardziej.

Jesteśmy sklepem z wieloletnim doświadczeniem w branży artykułów przeznaczonych do przewozu różnego rodzaju produktów. Zapewniamy Cię, że w naszej ofercie znajdziesz wypełniacz flopak najwyższej jakości. W pełni ekologiczny produkt idealnie nadaje się do wypełniania wolnej przestrzeni w przesyłkach. Dlaczego tak ważny jest wybór właściwego wypełniacza do paczek?

Wypeniacze-Flopak

Rola wypełniaczy do paczek


W obecnym świecie, kiedy to przesyłki kurierskie są coraz popularniejsze, warto mieć na uwadze bezpieczeństwo wysyłanych towarów. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów na odległość. Nie da się bowiem dopasować kartonu do każdego przedmiotu, jaki znajduje się w Twojej ofercie. A nawet jeśli sprzedajesz produkty podobnej wielkości, to pamiętaj, że kupowanie kartonów dopasowanych do wymiarów przedmiotów jest błędem. W momencie, gdy na ścianki kartonu napiera dany produkt, jest on bardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne, w tym połamanie czy ukruszenie. Nie ma pomiędzy nimi żadnej amortyzacji, dlatego niemal cała siła, jaka spadnie na karton, oddziałuje także na znajdujące się wewnątrz produkty. Jednym z dostępnych produktów na rynku wypełniaczy do paczek jest właśnie flopak. Jest to produkt, który dopasowuje się do kształtu znajdujących się wewnątrz artykułów. Zabezpiecza nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także czynnikami zewnętrznymi. Zastosowanie znajdzie w magazynach wysyłkowych oraz sklepach internetowych.
 

Flo-Pak - dlaczego warto wybrać akurat ten wypełniacz do paczek?


Oprócz tego, że doskonale spełnia swoją funkcję i dostępny jest w naszej ofercie w korzystnej cenie, to co jeszcze można o nim powiedzieć? Przede wszystkim to, że jest jednym z najprostszych materiałów, który można wykorzystać do zabezpieczenia artykułów podczas transportu. Jest to produkt, który się nie kruszy, dzięki czemu całość wygląda estetycznie. Warto też wspomnieć o tym, że jest to wyjątkowo lekki wypełniacz do paczek. Co ma ogromne znaczenie. Dlaczego? Wyobraź sobie, że wypełniacz jest ciężki, w przypadku kiedy cena, jaką płacisz za wysyłkę, jest zależna od wagi. Koszty transportu znacząco podskoczyłyby wtedy do góry. A w momencie, gdy wypełniacz do kartonu, jest lekki tak jak w przypadku flopaku nie musisz się o nic martwić. Jak należy używać produktu? Na dno kartonu wsyp odrobinę wypełniacza. Później włóż produkty, które chcesz wysłać. Następnie przysyp flopakiem tak, aby nie było go widać.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Oprócz doskonałej jakości produktu oraz konkurencyjnej ceny otrzymujesz dodatkowo szybką realizację zamówienia. Wiemy, że jest to produkt pierwszej potrzeby, dlatego dbamy o to, aby do naszych Klientów wszystko docierało na czas. Jeśli chcesz o coś zapytać lub masz wątpliwości, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Zatrudnieni przez nas specjaliści z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego materiału zabezpieczającego.
 • Co to jest flopak?
  Flopak jest to ekologiczny w 100% biodegradowalny wypełniacz do paczek, który w swoim składzie nie posiada żadnych toksycznych substancji. Wypełniacz do paczek flopak świetnie zabezpiecza przedmioty przed zniszczeniami podczas transportu. Jest bezzapachowy i nie kruszy się. Jego wielką zaletą jest też waga, gdyż jest dużo lżejszy od innych wypełniaczy na rynku. Wypełniacz typu flopak idealnie zabezpiecza bardzo delikatne przedmioty takie jak szkło, ale również sprawdza się przy innych przedmiotach. Ten wypełniacz cieszy się powodzeniem nie tylko wśród firm korporacyjnych, ale również często kupowany jest do użytku domowego.

  Dobrej jakości wypełniacz do paczek flopak można kupić na stronie https://neopak.pl/magazyn/wypelniacze-do-paczek/flopak.
 • Czy wypełniacz do paczek flopak jest ekologiczny?
  Flopak jest jednym z najprostszych materiałów, który można wykorzystać do zabezpieczenia przedmiotów podczas transportu. Jest produktem, który idealnie wypełni puste przestrzenie w kartonie, co sprawi, że przedmioty w środku posiadają jeszcze lepszą stabilizację. Flopak posiada wiele zalet a najważniejsze to:
  - elastyczność
  - pochłanianie wilgoci
  - wyjątkowa lekkość
  - nie pozostawia śladów
  - 100% nadaję się do recyklingu
  - może być wielokrotnie użyty
  Wypełniacz flopak to przede wszystkim produkt ekologiczny. Wyprodukowany jest z polistyrenu pochodzącego z recyklingu. Pianka nie zawiera dodatków chemicznych, dzięki czemu nie emituje szkodliwych gazów podczas spalania.
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie