Foliowe koperty bąbelkowe

Foliowe koperty bąbelkowe to zdecydowanie najwytrzymalsze z rozwiązań w kwestii opakowań płaskich. Wykonane z wytrzymałej folii polietylenowej wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki, zachowują też niemalże pełną wodoodporność, jednak dopóki nie dojdzie do pełnego zanurzenia na głębokość kilku metrów, strach przed wilgocią nie jest ani trochę konieczny. Koperty bąbelkowe foliowe świetnie się sprawdzą w wyposażeniu każdej firmy zajmującej się handlem wysyłkowym, albo samymi wysyłkami.

Koperty bąbelkowe foliowe zostały wykonane z dwóch warstw polietylenu. Zewnętrznej, która stanowi barierę przed wodą i utrzymuje sztywność całej koperty, i wewnętrznej wykonanej z folii bąbelkowej, której zadaniem jest oczywiście amortyzacja wszelkich wstrząsów i rozprowadzanie energii uderzeń po całej powierzchni koperty, niwelując w ten sposób zagrożenie dla zawartości paczki. Dzięki takiemu połączeniu śmiało można je uznać za jedno z najlepszych rozwiązań. Warto przy tym pamiętać, aby nie przesyłać w ten sposób niezabezpieczonych ostrych przedmiotów, bo mogą szybko przebić się nawet przez folię bąbelkową.

Foliowe koperty bąbelkowe są najczęściej zamykane za pomocą paska taśmy po wewnętrznej stronie koperty. Jest to bardzo szybki i prosty sposób pieczętowania zawartości, wystarczy jeden ruch, a przedmiot w naszej paczce na pewno nie zmoknie ani nie wypadnie. Oczywiście możliwe jest też dodatkowe zabezpieczenie takiej foliowej koperty bąbelkowej stosując taśmy plombowe. Pozwoli to od razu zauważyć, że wcześniej mogło dojść do nieautoryzowanej próby otwarcia, to szczególnie ważne w przypadku dokumentów, zawierających często informacje, które nie powinny być widoczne.

Neopak, koperty bąbelkowe foliowe

W naszym sklepie możesz znaleźć foliowe koperty bąbelkowe, ich stosowanie z całą pewnością w znacznym stopniu wpłynie na to, jak funkcjonuje Twoja firma. Lepsza jakość opakowania, to mniej uszkodzonego towaru w drodze do klienta. Na pewno wpłynie to pozytywnie na to, jak jest oceniania Twoja firma i w efekcie, na Twoje zyski. W Neopaku znajdziesz jedynie koperty bąbelkowe foliowe wysokiej jakości, dzięki temu na pewno Ty i Twój klient będziecie zadowoleni.

Warto też wspomnieć, że ten rodzaj opakowań, oprócz olbrzymiej wytrzymałości charakteryzuje się też bardzo niską masą, dzięki czemu nie będziesz już musieć się przejmować wzrostem kosztów wysyłki. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy to rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie, skorzystaj z naszej infolinii, a jeden z naszych konsultantów, pomoże Ci podjąć decyzję, która korzystnie wpłynie na losy Twojego przedsiębiorstwa.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Rodzaj koperty
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj