Foliowe koperty bąbelkowe

Foliowe koperty bąbelkowe to zdecydowanie najwytrzymalsze z rozwiązań w kwestii opakowań płaskich. Wykonane z wytrzymałej folii polietylenowej wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki, zachowują też niemalże pełną wodoodporność, jednak dopóki nie dojdzie do pełnego zanurzenia na głębokość kilku metrów, strach przed wilgocią nie jest ani trochę konieczny. Koperty bąbelkowe foliowe świetnie się sprawdzą w wyposażeniu każdej firmy zajmującej się handlem wysyłkowym, albo samymi wysyłkami.
 

Koperty bąbelkowe foliowe zostały wykonane z dwóch warstw polietylenu. Zewnętrznej, która stanowi barierę przed wodą i utrzymuje sztywność całej koperty, i wewnętrznej wykonanej z folii bąbelkowej, której zadaniem jest oczywiście amortyzacja wszelkich wstrząsów i rozprowadzanie energii uderzeń po całej powierzchni koperty, niwelując w ten sposób zagrożenie dla zawartości paczki. Dzięki takiemu połączeniu śmiało można je uznać za jedno z najlepszych rozwiązań. Warto przy tym pamiętać, aby nie przesyłać w ten sposób niezabezpieczonych ostrych przedmiotów, bo mogą szybko przebić się nawet przez folię bąbelkową.

Foliowe koperty bąbelkowe są najczęściej zamykane za pomocą paska taśmy po wewnętrznej stronie koperty. Jest to bardzo szybki i prosty sposób pieczętowania zawartości, wystarczy jeden ruch, a przedmiot w naszej paczce na pewno nie zmoknie ani nie wypadnie. Oczywiście możliwe jest też dodatkowe zabezpieczenie takiej foliowej koperty bąbelkowej stosując taśmy plombowe. Pozwoli to od razu zauważyć, że wcześniej mogło dojść do nieautoryzowanej próby otwarcia, to szczególnie ważne w przypadku dokumentów, zawierających często informacje, które nie powinny być widoczne.
 

Koperty bąbelkowe foliowe w ofercie Neopak

W naszym sklepie możesz znaleźć foliowe koperty bąbelkowe, ich stosowanie z całą pewnością w znacznym stopniu wpłynie na to, jak funkcjonuje Twoja firma. Lepsza jakość opakowania, to mniej uszkodzonego towaru w drodze do klienta. Na pewno wpłynie to pozytywnie na to, jak jest oceniania Twoja firma i w efekcie, na Twoje zyski. W Neopaku znajdziesz jedynie koperty bąbelkowe foliowe wysokiej jakości, dzięki temu na pewno Ty i Twój klient będziecie zadowoleni.
 

Warto też wspomnieć, że ten rodzaj opakowań, oprócz olbrzymiej wytrzymałości charakteryzuje się też bardzo niską masą, dzięki czemu nie będziesz już musieć się przejmować wzrostem kosztów wysyłki. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy to rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie, skorzystaj z naszej infolinii, a jeden z naszych konsultantów, pomoże Ci podjąć decyzję, która korzystnie wpłynie na losy Twojego przedsiębiorstwa.

Koperty bąbelkowe wykonane z foliiJeżeli szukają Państwo bezpiecznego opakowania dla swoich produktów, a także dokumentów i płyt kompaktowych, foliowe koperty wyposażone w wyściółkę z folii bąbelkowej będą idealnym rozwiązaniem. To podręczne opakowania, które zawsze warto mieć pod ręką. Zapakowanie przesyłki pocztowej z wykorzystaniem tego artykułu jest bardzo proste i niezmiernie szybkie. Wystarczy umieścić zawartość wewnątrz koperty i zakleić otwór z wykorzystaniem wbudowanego paska z klejem. Dzięki umieszczonej wewnątrz folii bąbelkowej, produkty umieszczone w takiej kopercie nie przesuwają się i są dobrze zabezpieczone.

Jest to sprytne połączenie foliowej koperty i folii bąbelkowej - opakowanie i zabezpieczenie w jednym. Takie opakowanie przydaje się w wielu zastosowaniach, w firmach korzystających z wysyłek, biurach, a także gospodarstwach domowych.

 

Cechy koperty bąbelkowej wykonanej z foliiTakie foliowe koperty bąbelkowe wykonane są z wytrzymałej folii polietylenowej. . Dzięki temu są solidne i odporne na zniszczenia. Wyściółka wykonana w formie bąbelków z pęcherzykami powietrza działa amortyzująco na zawartość przesyłki - chroni ją przed uderzeniem lub upadkiem z niewielkiej odległości.Folia bąbelkowa często wykorzystywana jest w celu dodatkowej ochrony przedmiotów w trakcie wysyłki - w przypadku tych kopert nie ma konieczności owijania ich, czy używania jako wypełniacz paczki. Folia bąbelkowa, która tworzy samo opakowanie jest zarazem sprytnym, jak i bardzo skutecznym rozwiązaniem.

Przedmioty umieszczone w foliowych kopertach są doskonale chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Dokładne sklejenie takiej koperty przez osobę pakującą chroni przed wilgocią oraz skrajnymi temperaturami - folia bąbelkowa jest bowiem świetna izolacją.

 

Zastosowanie foliowych kopert bąbelkowej ze sklepu internetowego NeopakSzeroka oferta sklepu z opakowaniami Neopak pozwala Klientom na wybór najbardziej właściwego rozwiązanie. W przypadku kopert foliowych oznacza to przede wszystkim wybór odpowiedniego rozmiaru takiej koperty. Dzięki temu Państwa firma może nie tylko zapakować wysyłane przedmioty w optymalny sposób, ale także wybrać najbardziej korzystne pod względem finansowym rozwiązanie.

Koperty foliowe jako opakowania znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach i są chętnie stosowane przez firmy działające w wielu branżach.Można do nich włożyć niewielkie przedmioty, dokumenty lub na przykład pendrive z ważnymi danymi. Dzięki bardzo dobrej ochronie przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi można mieć pewność, że taki dysk dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. 

 

Dlaczego warto wybrać bąbelkową kopertę z folii właśnie w Neopaku?Sklep internetowy z opakowaniami Neopak posiada wiele lat doświadczenia w zakresie sprzedaży między innymi różnego typu artykułów do pakowania przesyłek. Dzięki temu nasi specjaliści są w stanie pomóc Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania, które zabezpieczy zawartość w odpowiedni sposób. Pracownicy Działu Obsługi Klienta sklepu Neopak chętnie odpowiedzą także na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości związane z produktami znajdującymi się w ofercie sklepu.

 

Jakie zalety mają foliowe koperty z bąbelkami?Foliowe koperty w bąbelkowej wersji są bardzo chętnie wybierane przez Klientów sklepu internetowego Neopak. Głównymi zaletami takich opakowań są:
  • świetne zabezpieczenie zawartości przed uszkodzeniami dzięki amortyzacji pęcherzyków powietrza;
  • ochrona przed wilgocią;
  • ochrona przed niskimi oraz wysokimi temperaturami - folia bąbelkowa pełni rolę izolacji;
  • niski koszt zakupu;
  • bardzo szybkie pakowanie z wykorzystywaniem wbudowanego zamknięcia;
  • wiele rozmiarów do wyboru - w zależności od potrzeb.
 

Czy przedmioty umieszczone w foliowej kopercie bąbelkowej należy dodatkowo zabezpieczyć?Nie, wykorzystując koperty bąbelkowe jako opakowanie, nie trzeba dodatkowo chronić przedmiotów umieszczonych wewnątrz koperty. Wykończenie z użyciem folii bąbelkowej zapewnia świetne właściwości ochronne. Z tego powodu taka koperta może być też wykorzystywana do zapakowania drobnych elementów w ramach większej paczki. Wtedy rzeczy o małych wymiarach nie tylko będą odpowiednio chronione, ale także nie pobudują się podczas pakowania, transportu i rozpakowywania paczki. W takiej roli często spotykane są zwykłe woreczki strunowe, które można zastąpić właśnie kopertami foliowymi, które zapewnia dodatkową ochronę.

Alternatywą dla stosowania foliowej koperty bąbelkowej w roli opakowania może być owinięcie przedmiotu folią bąbelkową i zawinięcie w folię typu stretch. Efekt będzie praktycznie taki sam, przewagą koperty foliowej jest jednak uproszczony do maksimum proces pakowania. W celu przygotowania takiej paczki nie ma konieczności stosowania dodatkowych taśm, kleju oraz innych akcesoriów do pakowania.

Warto więc przygotować się na różne sytuacje i zawsze mieć pod ręką kilka foliowych kopert bąbelkowych. Dzięki nim przygotowanie przedmiotu do wysyłki jest niezwykle szybkie, a firma nie musi się martwić o bezpieczeństwo takiej przesyłki.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie