Koperty bąbelkowe według białego koloru

Koperty białe stanowią zdecydowanie największą grupę kopert bąbelkowych. Są tanim rozwiązaniem, które nie zawodzi. Charakteryzują się wprost rewelacyjną wytrzymałością, a także bardzo niską ceną. Te dwie rzeczy byłyby wystarczające, dla wytłumaczenia ich fenomenu, jednak mają jeszcze inne zalety.

Białe koperty bąbelkowe zostały wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest bardzo wytrzymały i nie powinien się przerwać, nawet wtedy, gdy umieścimy w jego wnętrzu stosunkowo ciężki przedmiot. Kolejnym działaniem, które jest podejmowane w celu wzmocnienia kopert białych jest ich pokrycie warstwą polietylenu, który gwarantuje wodoodporność i jeszcze lepszą wytrzymałość na przerwanie, lub przebicie.

Oczywisty element każdej koperty bąbelkowej jest oczywiście folia bąbelkowa w jej wnętrzu, której zadaniem jest amortyzowanie wszelakich uderzeń, które mogłyby doprowadzić do zniszczenia zawartości. Pomaga też rozłożyć energie po całości opakowania, co działa prewencyjnie przeciwko złamaniom, które są jednym z najczęstszych typów uszkodzeń.

Ostatnim elementem wpływającym na niezwykłe wprost bezpieczeństwo koperty bąbelkowej białej jest sposób ich zamknięcia. Pasek taśmy we wnętrzu koperty białej pozwala na jej szybkie zapieczętowanie, co w znaczący sposób wpływa na wydajność firm, prowadzących sprzedaż wysyłkową. Ponadto zastosowanie takiego, a nie innego zamknięcia, sprawia, że niemożliwe jest otwarcie opakowania bez pozostawienia śladów. Dzięki temu możesz być pewniejszy, że poufne informacje nie wpadną w niepowołane ręce, a po nieautoryzowanym otwarciu z całą pewnością pozostanie ślad.

Neopak, białe koperty bąbelkowe

Białe koperty bąbelkowe w naszym sklepie są dostępne w wielu różnych rozmiarach, co sprawia, że z całą pewnością uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które spełni potrzeby Twojej firmy. W naszych kopertach białych możesz transportować wszystkie przedmioty, które nie mają zbyt dużej wysokości - mogłoby to w końcu spowodować jej przerwanie. Ponadto chcemy Cię poinformować, że białe koperty bąbelkowe podlegają personalizacji. Przygotujemy je tak, aby odpowiadały potrzebom Twojej firmy. Możemy je zadrukować Twoimi logotypami, co w znaczącym stopniu wpłynie na budowanie wizerunku Twojej firmy, to też darmowa reklama.

Białe koperty bąbelkowe Neopaku zawsze pomogą Ci dostarczyć przesyłkę na miejscu, postaw na nasze rozwiązania, a na pewno się nie zawiedziesz. Niska cena i niska masa opakowań oznacza tanie przesyłki. Zamów już dzisiaj koperty białe i nie martw się więcej uszkodzoną zawartością paczek.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Rodzaj koperty
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj