Koperty bąbelkowe - białe

Koperty białe stanowią zdecydowanie największą grupę kopert bąbelkowych. Są tanim rozwiązaniem, które nie zawodzi. Charakteryzują się wprost rewelacyjną wytrzymałością, a także bardzo niską ceną. Te dwie rzeczy byłyby wystarczające, dla wytłumaczenia ich fenomenu, jednak mają jeszcze inne zalety.
 

Białe koperty bąbelkowe zostały wykonane z papieru o wysokiej gramaturze, który jest bardzo wytrzymały i nie powinien się przerwać, nawet wtedy, gdy umieścimy w jego wnętrzu stosunkowo ciężki przedmiot. Kolejnym działaniem, które jest podejmowane w celu wzmocnienia kopert białych jest ich pokrycie warstwą polietylenu, który gwarantuje wodoodporność i jeszcze lepszą wytrzymałość na przerwanie, lub przebicie.
 

Oczywisty element każdej koperty bąbelkowej jest oczywiście folia bąbelkowa w jej wnętrzu, której zadaniem jest amortyzowanie wszelakich uderzeń, które mogłyby doprowadzić do zniszczenia zawartości. Pomaga też rozłożyć energie po całości opakowania, co działa prewencyjnie przeciwko złamaniom, które są jednym z najczęstszych typów uszkodzeń.
 

Ostatnim elementem wpływającym na niezwykłe wprost bezpieczeństwo koperty bąbelkowej białej jest sposób ich zamknięcia. Pasek taśmy we wnętrzu koperty białej pozwala na jej szybkie zapieczętowanie, co w znaczący sposób wpływa na wydajność firm, prowadzących sprzedaż wysyłkową. Ponadto zastosowanie takiego, a nie innego zamknięcia, sprawia, że niemożliwe jest otwarcie opakowania bez pozostawienia śladów. Dzięki temu możesz być pewniejszy, że poufne informacje nie wpadną w niepowołane ręce, a po nieautoryzowanym otwarciu z całą pewnością pozostanie ślad.
 

Neopak, białe koperty bąbelkowe

Białe koperty bąbelkowe w naszym sklepie są dostępne w wielu różnych rozmiarach, co sprawia, że z całą pewnością uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które spełni potrzeby Twojej firmy. W naszych kopertach białych możesz transportować wszystkie przedmioty, które nie mają zbyt dużej wysokości - mogłoby to w końcu spowodować jej przerwanie. Ponadto chcemy Cię poinformować, że białe koperty bąbelkowe podlegają personalizacji. Przygotujemy je tak, aby odpowiadały potrzebom Twojej firmy. Możemy je zadrukować Twoimi logotypami, co w znaczącym stopniu wpłynie na budowanie wizerunku Twojej firmy, to też darmowa reklama.
 

Białe koperty bąbelkowe Neopaku zawsze pomogą Ci dostarczyć przesyłkę na miejscu, postaw na nasze rozwiązania, a na pewno się nie zawiedziesz. Niska cena i niska masa opakowań oznacza tanie przesyłki. Zamów już dzisiaj koperty białe i nie martw się więcej uszkodzoną zawartością paczek.

Do czego używać białych kopert bąbelkowych?

 

Koperty, koperty, koperty, gdzie nie spojrzymy, tam widzimy te uniwersalne opakowania. I chociaż czas wysyłania listów tradycyjną pocztą minął już bezpowrotnie, to same koperty mają się dalej bardzo dobrze. Zamiast listów miłosnych opakowanych piękną i pachnącą papeterią, wysyłamy teraz miliardy przesyłek dziennie z przeróżnymi produktami zakupionymi w sklepach internetowych na całym świecie. Już nic nie stoi na przeszkodzie, by w niecały tydzień od złożenia zamówienia wejść w posiadane cudownego pluszowego kwiatka grającego najpopularniejsze melodie wysłanego wprost z Tajwanu czy z Chin. Kupujemy na potęgę, mnóstwo małych i często niepotrzebnych nam rzeczy, ale kupujemy... bo możemy! A nierozłącznym towarzyszem wszystkich naszych zachcianek zakupowych dokonywanych na odległość są koperty bąbelkowe. Te niepozorne i tak niedoceniane kawałki papieru wypełnione folią bąbelkową, potrafią z naszym towarem przepłynąć, przelecieć i przejechać pół globu, by w końcu wylądować w koszu na śmieci. Prostota i wygoda ich stosowania tym bardziej wpływa na ich popularność - łatwe zamknięcie, pasek z klejem dostępny jednym ruchem ręką, niska cena, to gwarant szybkiej i bezpiecznej wysyłki.

 

Jaką mają wytrzymałość białe koperty bąbelkowe?

 

Kolejną ważną cechą kopert bąbelkowych jest ich wytrzymałość. Wszakże, jak już wcześniej wspominałem, te potrafią zwiedzić cały świat, przejść przez kilkadziesiąt rąk, być rzucane w kąt przez firmy kurierskie, a i tak dalej pozostają nienaruszone. Jak to możliwe, że te zbudowane przecież z papieru opakowania są tak trwałe? Tajemnica tkwi w folii bąbelkowej, która jest trwale związana z wewnętrzną częścią koperty. To połączenie papieru i plastiku tworzy symbiozę doskonałą, a w połączeniu z lakierem dodaje aspektów chroniących przed wilgocią i zachlapaniem. Można śmiało rzec, że koperty AroFol Poly pochodzą z innej cywilizacji, która opanowała nowy rodzaj materiału ochronnego, który odporny jest na ziemskie niebezpieczeństwa. Spróbujcie tylko ręcznie rozedrzeć taką kopertę lub dostać się do środka nie uszkadzając przy tym warstwy ochronnej. To rozwiązanie pełni także funkcje ochrony przed niepożądanym otworzeniem. Odbiorca od razu zobaczy, że ktoś przy jego przesyłce majstrował.
 

Jak są pakowane koperty bąbelkowe z folii ochronnej?

Opakowania zbiorcze bardzo ułatwiają naszym hurtownikom, a także klientom detalicznym, konfekcjonowanie i przechowywanie nadwyżki kopert. Pakowane z reguły po 100 sztuk w karton zbiorczy, pomagają w prosty i przyjemny sposób wyciągnąć pojedynczy egzemplarz i użyć go od razu, bez marnowania czasu i energii. Większe koperty, w rozmiarach I19 oraz K20 pakujemy już po 50 szt. Koperty są lekkie i łatwe w przechowywaniu. Nie zajmują dużo miejsca i można je piętrować. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić w naszym sklepie jednostkowe egzemplarze w pakietach po 10 sztuk.
 

Ile kosztują koperty bąbelkowe?

Bezapelacyjnie cena tych wspaniałych maluchów jest wartością dodaną. Niski koszt powoduje, że są tak bardzo popularne i skuteczne. Zwyczajnie stosunek ceny do jakości jest zachowany, a nawet przechyla się w stronę bezbłędnego wykończenia. Za naprawdę małe pieniądze możemy od ręki zacząć pakowanie przesyłek i będąc nawet dużym graczem na rynku, stosować wyłącznie ten sposób pakowania w swoim sklepie internetowym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Przeprowadzimy Was przez arkana kopert, kartonów i innych narzędzi służących do sprawnej gospodarki magazynowej. Z nami miło pakować!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie