Koperty bąbelkowe - K20 - 370x480mm

Dostępne u nas koperty bąbelkowe K20 składają się z niezwykle wytrzymałego, szczególnie powlekanego papieru. Wewnątrz są one skrupulatnie zapakowane w polietylenową folię bąbelkową. Parametry fizyczne takie jak wodoodporność zostały uzyskane dzięki powlekaniu powierzchni papieru polietylenem. Z kolei amortyzacja wstrząsów jest efektem wykorzystania folii bąbelkowej.

Są proste w użyciu, trwałe i dlatego wykorzystywane są w każdym sektorze rynku, a w szczególności przez firmy wysyłkowe. Mogą być stosowane do pakowania większych pojedynczych przedmiotów lub zbiorczych (np. biżuteria, mniejsze druki, artykuły biurowe). Koperty bąbelkowe K20 zamyka się za pomocą paska kleju, który uniemożliwia nieinwazyjne otwarcie koperty. To kluczowe, jeśli zależy nam na tym, żeby wiedzieć, jeśli towar zostanie przedwcześnie nieautoryzowanie otwarty.

Koperty bąbelkowe są również przyjazne dla środowiska, podlegają recyklingowi, są odporne na stłuczenia i nietoksyczne. Ponadto, ze względu na niski koszt i niewielką wagę, koperty bąbelkowe są często stosowane jako podstawowe opakowanie ochronne. Łatwość użycia pozwala na szybkie przygotowanie ładunku i optymalizację procedur spedycyjnych. Czas poświęcony na pakowanie nie będzie znaczący w krótkim okresie czasu, ale z czasem może się wydłużyć do wielu godzin, jeśli nie zostanie odpowiednio wykorzystany. Koperty bąbelkowe K20 są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu mają długą żywotność. Mogą być używane wielokrotnie, co oznacza, że ich koszt jednostkowy jest niski. Dzięki temu stanowią ekonomiczny wybór do pakowania towarów. Ponadto, ponieważ koperty bąbelkowe są lekkie, zajmują mniej miejsca w luku bagażowym niż inne rodzaje opakowań.

Koperta bąbelkowa K20 nadaje się do wielokrotnego użytku i recyklingu. Jest przyjazna dla środowiska, ale także zrównoważona z innego punktu widzenia: jej prosty kształt ułatwia jej składowanie podczas transportu lub magazynowania, redukując czas pracy i koszty logistyczne.

Neopak, koperty bąbelkowe K20

W naszej ofercie dostępne są klasyczne białe kopert K20, które na Twoje życzenie możemy pokryć dodatkowymi nadrukami, które mogą pełnić funkcję reklamową - mogą stanowić np. Twoje logo. Innym typem opakowania są metalizowane koperty bąbelkowe K20, które charakteryzują się rewelacyjnymi właściwościami estetycznymi i ochronnymi. Są oczywiście adekwatnie droższe, jeśli jednak budujesz wizerunek sugerujący produkt premium, to może być to odpowiednie rozwiązanie.

Jeśli nie wiesz, czy koperta bąbelkowa K20 sprawdzi się w Twojej firmie, skorzystaj z naszego komunikatora, a nasz specjalista doradzi Ci w wyborze.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Cena
  oddo
  Długość
  Szerokość
  Kolor
  Rodzaj koperty
  Gramatura
  Zestaw
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj