Koperty bąbelkowe - K20 - 370x480mm

Dostępne u nas koperty bąbelkowe K20 składają się z niezwykle wytrzymałego, szczególnie powlekanego papieru. Wewnątrz są one skrupulatnie zapakowane w polietylenową folię bąbelkową. Parametry fizyczne takie jak wodoodporność zostały uzyskane dzięki powlekaniu powierzchni papieru polietylenem. Z kolei amortyzacja wstrząsów jest efektem wykorzystania folii bąbelkowej.
 

Są proste w użyciu, trwałe i dlatego wykorzystywane są w każdym sektorze rynku, a w szczególności przez firmy wysyłkowe. Mogą być stosowane do pakowania większych pojedynczych przedmiotów lub zbiorczych (np. biżuteria, mniejsze druki, artykuły biurowe). Koperty bąbelkowe K20 zamyka się za pomocą paska kleju, który uniemożliwia nieinwazyjne otwarcie koperty. To kluczowe, jeśli zależy nam na tym, żeby wiedzieć, jeśli towar zostanie przedwcześnie nieautoryzowanie otwarty.
 

Koperty bąbelkowe są również przyjazne dla środowiska, podlegają recyklingowi, są odporne na stłuczenia i nietoksyczne. Ponadto, ze względu na niski koszt i niewielką wagę, koperty bąbelkowe są często stosowane jako podstawowe opakowanie ochronne. Łatwość użycia pozwala na szybkie przygotowanie ładunku i optymalizację procedur spedycyjnych. Czas poświęcony na pakowanie nie będzie znaczący w krótkim okresie czasu, ale z czasem może się wydłużyć do wielu godzin, jeśli nie zostanie odpowiednio wykorzystany. Koperty bąbelkowe K20 są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu mają długą żywotność. Mogą być używane wielokrotnie, co oznacza, że ich koszt jednostkowy jest niski. Dzięki temu stanowią ekonomiczny wybór do pakowania towarów. Ponadto, ponieważ koperty bąbelkowe są lekkie, zajmują mniej miejsca w luku bagażowym niż inne rodzaje opakowań.
 

Koperta bąbelkowa K20 nadaje się do wielokrotnego użytku i recyklingu. Jest przyjazna dla środowiska, ale także zrównoważona z innego punktu widzenia: jej prosty kształt ułatwia jej składowanie podczas transportu lub magazynowania, redukując czas pracy i koszty logistyczne.
 

Neopak, koperty bąbelkowe K20

W naszej ofercie dostępne są klasyczne białe kopert K20, które na Twoje życzenie możemy pokryć dodatkowymi nadrukami, które mogą pełnić funkcję reklamową - mogą stanowić np. Twoje logo. Innym typem opakowania są metalizowane koperty bąbelkowe K20, które charakteryzują się rewelacyjnymi właściwościami estetycznymi i ochronnymi. Są oczywiście adekwatnie droższe, jeśli jednak budujesz wizerunek sugerujący produkt premium, to może być to odpowiednie rozwiązanie.
 

Jeśli nie wiesz, czy koperta bąbelkowa K20 sprawdzi się w Twojej firmie, skorzystaj z naszego komunikatora, a nasz specjalista doradzi Ci w wyborze.

Wielozadaniowe koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe w formacie K20 przydadzą się w niejednej sytuacji. Wszystko dlatego, że mają dość spory rozmiar. Pozwala na spakowanie nie tylko drobiazgów, ale także przedmiotów o większych gabarytach, czy wielu dokumentów jednorazowo. Koperty bąbelkowe K20 mogą być wykończone na wiele sposobów. Zwykle służą jako opakowania wysyłkowe w firmach z branży e-commerce.

Sklepy internetowe cenią sobie możliwość korzystania z kopert bąbelkowych, ponieważ pozwalają na bardzo sprawne przygotowywanie przesyłek. Ten niedrogi produkt jest także odpowiedzialny za zapewnienie dobrej ochrony swojej zawartości.

 

Dlaczego koperty bąbelkowe są tak popularne?

Koperty bąbelkowe w formacie K20, a także inne formaty kopert są tak popularne, ponieważ pozwalają na szybkie zapakowanie towaru na czas wysyłki. W porównaniu z innymi sposobami pakowania, na przykład w papier pakowy, koperty bąbelkowe nie wymagają zastosowania dodatkowych przedmiotów. Paczka będzie gotowa w kilka chwil, bez konieczności używania  kleju, taśmy, czy nożyczek.

Aby przygotować przedmiot do wysyłki wystarczy umieścić go w kopercie bąbelkowej, zdjąć foliowe zabezpieczenie paska klejącego i przykleić klapę koperty do opakowania. Można to wykonać jedną ręką, w dowolnym miejscu. Koperty bąbelkowe K20 są jednymi z opakowań, które pozwalają na najszybsze przygotowanie przesyłki.

 

Jak wykonane są koperty bąbelkowe K20?Standardowe koperty bąbelkowe produkowane są z ekologicznego papieru, najczęściej w kolorze białym lub brązowym. Bez problemu można po nich pisać, a także nanosić dowolne nadruki. Dla wygody używania i aby przyspieszyć proces pakowania, koperty bąbelkowe K20 posiadają pasek klejący. Dzięki temu nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych artykułów (taśma, klej, itp.) do zamknięcia koperty. 

Koperta bąbelkowa K20 ma wymiar 370 x 480 milimetrów. 

Poza standardowymi, papierowymi kopertami bąbelkowymi K20, w Neopaku znajdą też Państwo metalizowane odmiany opakowań w tym formacie.

 

Zalety kopert bąbelkowych K20Do największych zalet kopert bąbelkowych należy bez wątpienia ich uniwersalność. Można przy ich użyciu wysyłać różne przedmioty, czy dokumenty. Do największych zalet należą:
 • szybkie i sprawne pakowanie
 • produkt 2 w 1 - opakowanie jest wyłożone warstwą ochronną z folii
 • termoizolacja
 • ochrona przed uderzeniami
 • niski koszt zakupu
 • wymiar 48 x 37 centymetrów - pozwala na zapakowanie sporych przedmiotów
 • elegancki i estetyczny wygląd
 • wykonane z ekologicznego papieru
 • można po nich łatwo pisać i nanosić dodatkowe nadruki
 

Metaliczne koperty bąbelkowe K20

Do najbardziej nietuzinkowych wariantów kopert należą metalizowane koperty bąbelkowe. Ten rodzaj kopert pokryty jest z zewnątrz warstwą metalu. Z jednej strony pozwala to na uzyskanie bardzo dobrej sztywności opakowania, co wpływa korzystnie także na bezpieczeństwo przesyłki. Wzmocniona warstwą metalu koperta bąbelkowa świetnie sprawdzi się więc w przypadku bardziej delikatnej zawartości przesyłki. 

Wytrzymałość i dobra ochrona nie są jednak jedynymi zaletami tych kopert. Metalizowane koperty bąbelkowe są świetnym gadżetem marketingowym. Ze względu na swój błyszczący, mieniący się w promieniach słońca wygląd, koperty zwracają na siebie uwagę. Występują w wielu kolorach, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do kolorów swojej firmy, do upodobań odbiorcy lub do zawartości paczki.

Przykładowe kolory kopert dostępnych w Neopaku:
 • srebrna koperta bąbelkowa metaliczna
 • metalizowana koperta bąbelkowa w kolorze różowym
 • czarna koperta metalizowana
 • metalizowana koperta bąbelkowa niebieska
 • zielona koperta metalizowana
 • koperta bąbelkowa metaliczna ciemno zielona
 • złota koperta metalizowana
 • czerwona koperta bąbelkowa
 • i inne

Wykorzystując koperty bąbelkowe metalizowane mogą mieć Państwo pewność, że taka przesyłka nie pozostanie niezauważona. Zwraca na siebie uwagę i wywołuje uśmiech na twarzy odbiorcy.

 

Największe zalety kopert bąbelkowych metalizowanych

Metaliczne koperty bąbelkowe bez dwóch zdań są jednymi z najciekawszych opakowań. Zapewniają zarówno świetną ochronę swojej zawartości, jak i świetnie wyglądają. To właśnie nietuzinkowy wygląd dla wielu osób okaże się najlepszym argumentem, by wybrać właśnie te opakowania. Dostępne w wielu kolorach metaliczne koperty mogą stać się wyróżnikiem Państwa firmy.

Do największych zalet metalizowanych kopert bąbelkowych K20 należą:
 • wysoka jakość wykonania
 • nietuzinkowy wygląd
 • bardzo dobra ochrona zawartości
 • duża sztywność - nadają się do transportu dokumentów, płyt kompaktowych
 • dostępne w wielu kolorach do wyboru
 • rozmiar 48 x 37 centymetrów, który pozwoli na zapakowanie nawet większych przedmiotów


 

Gdzie kupić koperty bąbelkowe K20?Koperty bąbelkowe w formacie K20 znajdą Państwo na stronie internetowej naszego sklepu Neopak. Posiadamy wiele rodzajów i formatów kopert do wyboru, także koperty bąbelkowe ekologiczne, czy metaliczne koperty bąbelkowe. W naszym sklepie znajdą Państwo także wiele innych produktów przydatnych podczas pakowania, między innymi:
 • kartonowe pudełka
 • taśmy pakowe
 • koperty korespondencyjne i ozdobne
 • papier pakowy, papier kraftowy
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie