Koperty bąbelkowe - E15 - 240x275mm

Koperty bąbelkowe to jeden z najbezpieczniejszych, najtańszych i najwygodniejszych sposobów na wysyłkę szerokiej gamy produktów, także tych delikatnych. Koperta E15 jest impregnowana polietylenem i bardziej odporna na rozerwanie. Folia bąbelkowa pod papierem dodatkowo zabezpiecza przed wstrząsami, zgnieceniem i stłuczeniem.

Sprzedawcy internetowi i uczestnicy aukcji internetowych często używają kopert bąbelkowych E15. Ludzie doceniają niski koszt kopert E15 jako prostego opakowania. Koperty bąbelkowe mają kilka zalet, w tym łatwe i szybkie pakowanie oraz mocne zamknięcie (pasek kleju i klamry). Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu, a będzie to dość widoczne dla firm, które codziennie wysyłają dużą ilość przedmiotów. Zmniejszona waga opakowania wpłynie korzystnie na koszty wysyłki, a jednocześnie obniży ogólny koszt opakowania. Cena opakowania nie jest zaporowo wysoka.

Wiele różnych produktów świetnie się zmieści w kopercie E15. Można w nich wysyłać różnego rodzaju elektronikę, a także nośniki pamięci, nawet talerzowe. Dobrze się też sprawdzają w drogeriach, pozwalają na zapakowanie wielu kosmetyków na raz - lepiej wysłać jedną, większą paczkę, niż kilka małych. To zasada, która się prawie zawsze sprawdza. Koperty bąbelkowe E15 znajdą też zastosowanie w domu. Możesz w nich przechowywać pamiątkowe przedmioty, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Zmieszczą się też do nich całe pliki zdjęć, nawet o stosunkowo dużym formacie. Możesz w nich przechowywać biżuterie, albo monety bulionowe.Kosmetyki w kopercie bąbelkowej E15.

Koperty standardowe E15 są często używane do wysyłania książek.

Można je wypełnić różnego rodzaju przedmiotami, które nie są zbyt ostre ani ciężkie. W przeciwnym razie istnieje ryzyko złamania koperty lub rozerwania jej podczas transportu. Zwróć też uwagę na wymiary wybranej koperty - jeśli Twoja książka jest wystarczająco gruba, bez problemu zmieści się w kopercie bąbelkowej E15. Jeśli Twoja książka ma niewielkie wymiary i wygląda jak zwykły paperback, zamiast E15 powinieneś wybrać kopertę w formacie A4.

Neopak, kopert E15

W Neopaku istnieje również możliwość zmodyfikowania tego, jak wygląda sama koperta E15. Możemy ją pokryć wybraną przez Ciebie grafiką, logotypami, albo zmodyfikować jej konstrukcję.

Dostępne są też koperty E15 metalizowane, o jeszcze większej odporności na uszkodzenia, które dodatkowo dają “feeling premium”. Nie warto zwlekać z zamówieniem, postaw na najwyższą jakość dostępną w Neopaku. Kup niezbędne dla Twojej firmy koperty bąbelkowe E15 już dzisiaj!

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Gramatura
Ilość
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie