Koperty bąbelkowe - E15 - 240x275mm

Koperty bąbelkowe to jeden z najbezpieczniejszych, najtańszych i najwygodniejszych sposobów na wysyłkę szerokiej gamy produktów, także tych delikatnych. Koperta E15 jest impregnowana polietylenem i bardziej odporna na rozerwanie. Folia bąbelkowa pod papierem dodatkowo zabezpiecza przed wstrząsami, zgnieceniem i stłuczeniem.


Sprzedawcy internetowi i uczestnicy aukcji internetowych często używają kopert bąbelkowych E15. Ludzie doceniają niski koszt kopert E15 jako prostego opakowania. Koperty bąbelkowe mają kilka zalet, w tym łatwe i szybkie pakowanie oraz mocne zamknięcie (pasek kleju i klamry). Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu, a będzie to dość widoczne dla firm, które codziennie wysyłają dużą ilość przedmiotów. Zmniejszona waga opakowania wpłynie korzystnie na koszty wysyłki, a jednocześnie obniży ogólny koszt opakowania. Cena opakowania nie jest zaporowo wysoka.
 

Wiele różnych produktów świetnie się zmieści w kopercie E15. Można w nich wysyłać różnego rodzaju elektronikę, a także nośniki pamięci, nawet talerzowe. Dobrze się też sprawdzają w drogeriach, pozwalają na zapakowanie wielu kosmetyków na raz - lepiej wysłać jedną, większą paczkę, niż kilka małych. To zasada, która się prawie zawsze sprawdza. Koperty bąbelkowe E15 znajdą też zastosowanie w domu. Możesz w nich przechowywać pamiątkowe przedmioty, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Zmieszczą się też do nich całe pliki zdjęć, nawet o stosunkowo dużym formacie. Możesz w nich przechowywać biżuterie, albo monety bulionowe.Kosmetyki w kopercie bąbelkowej E15.
 

Koperty do wysyłania książek.


Można je wypełnić różnego rodzaju przedmiotami, które nie są zbyt ostre ani ciężkie. W przeciwnym razie istnieje ryzyko złamania koperty lub rozerwania jej podczas transportu. Zwróć też uwagę na wymiary wybranej koperty - jeśli Twoja książka jest wystarczająco gruba, bez problemu zmieści się w kopercie bąbelkowej E15. Jeśli Twoja książka ma niewielkie wymiary i wygląda jak zwykły paperback, zamiast E15 powinieneś wybrać kopertę w formacie A4.
 

W Neopaku istnieje również możliwość zmodyfikowania tego, jak wygląda sama koperta E15. Możemy ją pokryć wybraną przez Ciebie grafiką, logotypami, albo zmodyfikować jej konstrukcję.

Dostępne są też koperty E15 metalizowane, o jeszcze większej odporności na uszkodzenia, które dodatkowo dają “feeling premium”. Nie warto zwlekać z zamówieniem, postaw na najwyższą jakość dostępną w Neopaku. Kup niezbędne dla Twojej firmy koperty bąbelkowe E15 już dzisiaj!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie