Koperty bąbelkowe - K12 - 460x680mm

Opakowania przyjmują najróżniejsze formy, w zależności od tego, jaką funkcję pełnią. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych typów opakowań są koperty K12. Są to klasyczne koperty o konstrukcji bąbelkowej, które pozwalają zabezpieczyć nawet bardzo wrażliwe towary. Same koperty są wykonywane z bardzo mocnego papieru o wysokiej gramaturze, który jest w dużym stopniu odporny na przerwania i przebicia. Mocna struktura sprawia, że energia uderzeń rozkłada się na całość opakowania, co sprawia, że nie powinno dochodzić do złamań zawartości.

Wewnętrzna strona koperty K12 została wyściełana folią bąbelkową, która pełni główną funkcję amortyzującą uderzenia. Sprawia to, że można transportować w takim opakowaniu nawet naprawdę kruche przedmioty, nie powinno dojść do ich uszkodzenia. W tym rodzaju paczki transportuje się między innymi:

 • Elektronikę - wszelkiego rodzaju kable, urządzenia wejścia, laptopy
 • Materiały papiernicze
 • Kalendarze
 • Dokumenty
 • Zdjęcia
 • Książki
 • Płyty

Koperty bąbelkowe K12 świetnie się sprawdzą w każdej firmie prowadzącej handel wysyłkowy. Oprócz rewelacyjnej wytrzymałości są inne cechy, które sprawiają, że to jedno z najpopularniejszych opakowań. Przede wszystkim są bardzo lekkie, ich waga nie będzie wpływać na koszt wysyłki. Ich cena sama w sobie tez nie jest wygórowana, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę poziom bezpieczeństwa, który gwarantują.

Koperty K12 zamyka się za pomocą specjalnego paska taśmy dwustronnej umieszczonego we wnętrzu koperty. Ich zapieczętowanie jest bardzo szybkie i proste. Z tego powodu każdorazowe pakowanie zajmie mniej czasu, co w dłuższej perspektywie przełoży się na wiele zaoszczędzonych godzin. Ponadto ten typ zamknięcia sprawia, że niemalże niemożliwe jest otwarcie koperty K12 nie pozostawiając po tym śladu. Każde otwarcie będzie widoczne, zatem nieautoryzowane otwarcie zawsze będzie widoczne.

Neopak, koperty K12

Neopak to jeden z czołowych producentów opakowań na rynku, z tego powodu możemy spersonalizować dla Ciebie praktycznie z naszych opakowań. Jeśli chcesz, możemy pokryć koperty bąbelkowe K12 logotypami Twojej firmy, które będą dodatkową reklamą. Możemy też zmodyfikować jej parametry, zwiększając wytrzymałość, albo zmieniając kolor papieru.

Koperty K12 w naszej ofercie mają następujące wymiary:

 • Rozmiar zewnętrzny: 460 x 680 + 50 mm
 • Rozmiar wewnętrzny: 440 x 665 mm

Pozwolą na zapakowanie setek różnych produktów i na pewno nie zawiodą Twojej firmy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skorzystaj z naszej infolinii, nasi konsultanci pomogą Ci zdecydować, czy koperta bąbelkowa K12, to właśnie to, czego potrzebujesz. Nie zwlekaj i złóż już dzisiaj zamówienie.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie