Koperty bąbelkowe według rozmiaru G17

Wykonane ze wzmacnianego papieru z powłoką PE, wypełnione mocną folią pęcherzykową – koperty bąbelkowe G17 są gwarancją dostarczenia dowolnego towaru w stanie nienaruszonym. Możliwości zastosowania opakowań ochronnych są ograniczone wyłącznie wymiarami samej koperty. Z powodzeniem można je wykorzystywać do transportu różnego rodzaju przedmiotów, nawet tych ciężkich, albo kruchych. Podstawowymi przedmiotami wysyłanymi w kopertach bąbelkowych G17 są zdjęcia na dużym formacie, książki, dokumenty, czy w końcu sprzęt elektroniczny. Dobrze się też sprawdzają do transportu biżuterii, artykułów dekoracyjnych, czy katalogów firmowych. Mogą też służyć w domach do przechowywania licznych przedmiotów.

Wymiary koperty G17

  • zewnętrzny: 250 x 350 x 50 mm
  • wewnętrzny: 220 x 340 x 55 mm

Solidne koperty bąbelkowe G17 z naszego asortymentu pozwalają na bezpieczne pakowanie. To możliwe dzięki ich solidnemu wykonaniu. Transport, nawet ten daleki, nie będzie straszny dla Twojej paczki. Jest wodoodporna, a przerwania i złamania przy zastosowaniu koperty G17 to rzadkość. Kolejną, niezaprzeczalną zaletą tego opakowania, jest to, że nie jest możliwe jego bezinwazyjne otwarcie i ponowne zapieczętowanie - jeśli w jej drodze do nadawcy zostanie otwarta, to z całą pewnością mu to nie umknie. To ważne przy wysyłaniu poufnych, albo prywatnych infomacji - może pomóc uniknąć zbędnych nieprzyjemności.

Podstawowe funkcje kopert G17 ochronnych:

  • zabezpieczanie przedmiotów przesyłanych nawet na duże odległości
  • ochrona przez zalaniem
  • ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi

Koperty G17 mają jeszcze 2 zalety, które w znaczący sposób wpłyną na to, że to najlepsze rozwiązanie dla firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Przede wszystkim są bardzo lekkie, a więc nie wpływają negatywnie na wysokość kosztu wysyłki. Oferują też najlepszy stosunek wytrzymałości do ceny. To naprawdę atrakcyjne połączenie, z którego powinieneś skorzystać chcąc rozwijać swoją firmę.

Neopak, koperty G17

W naszym sklepie znajdziesz liczne koperty bąbelkowe G17, oprócz najzwyklejszych białych, o standardowym poziomie wytrzymałości, które możemy dodatkowo pokryć wybranymi przez Ciebie nadrukami, przykładowo reklamując nimi Twoją firmę, oferujemy też takie, które posiadają dodatkowe właściwości. Warto tutaj wyróżnić metalizowane koperty G17, które są jeszcze bardziej wytrzymałe, a ponadto oferują bardziej atrakcyjny wygląd, niż standardowe koperty.

Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj złóż zamówienie na niezbędne opakowania w Neopaku. Stosując je wpłyniesz w znaczący sposób na jakość swoich przesyłek - to bardzo dobrze. Koperty bąbelkowe G17 w Neopaku to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj