Koperty bąbelkowe - G17 - 260x350mm

Wykonane ze wzmacnianego papieru z powłoką PE, wypełnione mocną folią pęcherzykową – koperty bąbelkowe G17 są gwarancją dostarczenia dowolnego towaru w stanie nienaruszonym. Możliwości zastosowania opakowań ochronnych są ograniczone wyłącznie wymiarami samej koperty. Z powodzeniem można je wykorzystywać do transportu różnego rodzaju przedmiotów, nawet tych ciężkich, albo kruchych. Podstawowymi przedmiotami wysyłanymi w kopertach bąbelkowych G17 są zdjęcia na dużym formacie, książki, dokumenty, czy w końcu sprzęt elektroniczny. Dobrze się też sprawdzają do transportu biżuterii, artykułów dekoracyjnych, czy katalogów firmowych. Mogą też służyć w domach do przechowywania licznych przedmiotów.

Wymiary koperty G17

 • zewnętrzny: 250 x 350 x 50 mm
 • wewnętrzny: 220 x 340 x 55 mm

Solidne koperty bąbelkowe G17 z naszego asortymentu pozwalają na bezpieczne pakowanie. To możliwe dzięki ich solidnemu wykonaniu. Transport, nawet ten daleki, nie będzie straszny dla Twojej paczki. Jest wodoodporna, a przerwania i złamania przy zastosowaniu koperty G17 to rzadkość. Kolejną, niezaprzeczalną zaletą tego opakowania, jest to, że nie jest możliwe jego bezinwazyjne otwarcie i ponowne zapieczętowanie - jeśli w jej drodze do nadawcy zostanie otwarta, to z całą pewnością mu to nie umknie. To ważne przy wysyłaniu poufnych, albo prywatnych infomacji - może pomóc uniknąć zbędnych nieprzyjemności.

Podstawowe funkcje kopert G17 ochronnych:

 • zabezpieczanie przedmiotów przesyłanych nawet na duże odległości
 • ochrona przez zalaniem
 • ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi

Koperty G17 mają jeszcze 2 zalety, które w znaczący sposób wpłyną na to, że to najlepsze rozwiązanie dla firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Przede wszystkim są bardzo lekkie, a więc nie wpływają negatywnie na wysokość kosztu wysyłki. Oferują też najlepszy stosunek wytrzymałości do ceny. To naprawdę atrakcyjne połączenie, z którego powinieneś skorzystać chcąc rozwijać swoją firmę.

Neopak, koperty G17

W naszym sklepie znajdziesz liczne koperty bąbelkowe G17, oprócz najzwyklejszych białych, o standardowym poziomie wytrzymałości, które możemy dodatkowo pokryć wybranymi przez Ciebie nadrukami, przykładowo reklamując nimi Twoją firmę, oferujemy też takie, które posiadają dodatkowe właściwości. Warto tutaj wyróżnić metalizowane koperty G17, które są jeszcze bardziej wytrzymałe, a ponadto oferują bardziej atrakcyjny wygląd, niż standardowe koperty.

Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj złóż zamówienie na niezbędne opakowania w Neopaku. Stosując je wpłyniesz w znaczący sposób na jakość swoich przesyłek - to bardzo dobrze. Koperty bąbelkowe G17 w Neopaku to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Czym wyróżnia się koperta bąbelkowa G17?

Szukasz większych kopert z warstwą folii bąbelkowej po wewnętrznej stronie? Doskonałym wyborem będą koperty bąbelkowe G17 . Sprawdzają się one w przypadku wysyłania większych produktów – w tym książek, kalendarzy czy drobnej elektroniki. Co wyróżnia koperty bąbelkowe G17? Oto kilka najważniejszych faktów:

 • Koperty bąbelkowe G17 są uniwersalne. Najczęściej wykorzystuje się je jako opakowanie na czas transportu, ale często spotkać można je także w biurach i firmach – przechowuje się w nich drobne produkty.
 • Koperty bąbelkowe G17 nie są największymi kopertami bąbelkowymi dostępnymi na rynku. Koperty G17 są mniejsze od kopert bąbelkowych H18, I19 i K20. Jednocześnie są większe m.in. od kopert F16, E15 i D14.
 • Koperty bąbelkowe G17 są wyposażone w pasek samoprzylepny. Aby zamknąć kopertę, nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów, np. kleju czy taśmy samoprzylepnej.

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz właśnie koperty G17? Pamiętaj, aby kierować się wymiarami wewnętrznymi, a nie zewnętrznymi koperty. W przeciwnym razie możesz zakupić koperty zbyt małego formatu.
Zobacz przykładowe koperty bąbelkowe dostępne w ofercie Neopak:

 • Koperty bąbelkowe czarne G17 100 sztuk
 • Koperty bąbelkowe Grass G17 karton 100 sztuk

Czy przesyłki w kopertach bąbelkowych są uważane za paczki?

Wysyłka produktów w kopertach (zwłaszcza dużych, a takimi są koperty bąbelkowe G17) za pośrednictwem poczty rodzi pytanie, jak zostanie zakwalifikowana taka przesyłka – jako list czy może jako paczka ? Jak brzmi odpowiedź?
W przypadku firm kurierskich sprawa jest prosta, gdyż specjalizują się one w doręczaniu paczek. Jeżeli jednak chcesz nadać przesyłkę opakowaną w kopertę bąbelkową pocztą, masz dwie możliwości – możesz zdecydować się zarówno na list, jak i paczkę . Jeżeli zawartość koperty bąbelkowej ma zostać wysłana jako list polecony, przesyłka musi spełniać łącznie poniższe wymagania :

 • Wymiary. Suma długości, szerokości i wysokości nie może przekraczać 900 mm i jednocześnie koperta nie może być dłuższa niż 600 mm. Koperty bąbelkowe G17 nie przekraczają podanych wymiarów.
 • Masa. Waga przesyłanej rzeczy wraz z kopertą nie może przekroczyć 2 kg. Jeżeli masa przesyłki przekracza wskazaną wartość, należy ją nadać jako paczkę.

Kolor koperty bąbelkowej nie ma znaczenia . Przesyłkę możesz zapakować zarówno w białą, brązową, jak i kolorową kopertę bąbelkową G17.
Poznaj produkty dostępne w Neopak:

 • Koperty bąbelkowe metaliczne 230x324 mm różowe 100 sztuk
 • Koperty bąbelkowe aroFOL plus G17 karton 100 sztuk
 • Koperty bąbelkowe VP G17 karton 100 sztuk brązowe

Czy koperty wyściełane i koperty bąbelkowe to ten sam produkt?

Zdarza się, że koperty bąbelkowe są określane jako „koperty wyściełane”. Ma to związek z faktem, że wewnątrz koperty bąbelkowej znajduje się warstwa folii bąbelkowej . Jednak zamienne stosowanie tych dwóch określeń jest nie do końca poprawne. Powodem jest to, że rynek opakowań jest bardzo zróżnicowany, a koperty bąbelkowe nie są jedyną propozycją bezpiecznych kopert – czyli takich, których celem jest zabezpieczenie umieszczonych w nich przedmiotów.
Za koperty wyściełane uznaje się głównie koperty wykonane z papieru kraft i wypełnione ścinkami papieru . Koperty bąbelkowe G17 i koperty wyściełane tych samych rozmiarów nie różnią się wyłącznie nazwą – inne różnice to:

 • Materiał użyty do ich produkcji. Jak wskazuje nazwa, koperty bąbelkowe są wyłożone folią bąbelkową. W rezultacie lepiej niż koperty wyściełane ścinkami papieru chronią umieszczone w nich artykuły przed wilgocią.
 • Cena. Koperty bąbelkowe cieszą się większą popularnością niż koperty wyprodukowane z papieru kraft. To z kolei przekłada się na ich cenę – białe czy brązowe koperty z warstwą folii bąbelkowej są tańsze.

Koperty bąbelkowe i koperty z papieru kraft mają też wspólną cechę – są one produkowane w celu zabezpieczania umieszczanych w nich produktów na czas ich transportu .
Poznaj produkty dostępne w Neopak:

 • Koperty bąbelkowe G17 zielone 100 sztuk
 • Koperty bąbelkowe G17 czerwone 100 sztuk
 • Koperty bąbelkowe G17 żółte 100 sztuk

Gdzie zaopatrzyć się w koperty bąbelkowe G17?

Często wysyłasz delikatne produkty i potrzebne są Ci koperty bąbelkowe G17? W Neopak realizujemy zarówno hurtowe, jak i pojedyncze zamówienia. Możesz u nas zamówić koperty bąbelkowe G17 na sztuki lub w opakowaniach zbiorczych (100 sztuk). W naszej ofercie znajdziesz m.in. następujące produkty:

 • Standardowe koperty bąbelkowe – białe lub brązowe. Korzystają z nich najczęściej sklepy internetowe i firmy. Można nakleić na nie nalepkę z adresem albo użyć markera. Ich atutem jest też cena – są dużo tańsze niż koperty kolorowe.
 • Kolorowe koperty bąbelkowe. W Neopak sprzedajemy koperty z wypełnieniem z foli bąbelkowej w różnych kolorach. Możesz u nas zamówić koperty: niebieskie, pomarańczowe, zielone, czerwone, czarne i srebrne. Oferujemy też koperty metaliczne.

Wystawiony na sprzedaż asortyment znajduje się w naszym magazynie – nie musisz się obawiać, że będziesz długo czekać na sprowadzenie go od producenta. Złożone zamówienia realizujemy od ręki, dzięki czemu towar dotrze do Ciebie nawet w ciągu 24 godzin.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie