Koperty bąbelkowe - A11 - 120x175mm

Koperty bąbelkowe A11 to świetne rozwiązanie dla każdej osoby i każdej firmy, która planuje wysyłać przedmioty małych rozmiarów, albo, alternatywnie, je przechowywać w wygodny, i bezpieczny sposób. Sprzedaż wysyłkowa z pomocą tego rodzaju opakowań jest zdecydowanie bardziej wygodna, szybka i bezpieczna. Same koperty bąbelkowe A11 mają szereg zalet, które sprawiają, że zawsze są dobrą decyzją, pod warunkiem, że rozmiar jest odpowiedni. Przede wszystkim ten rodzaj opakowania charakteryzuje się świetną wytrzymałością, a wewnętrzna warstwa bąbelków zabezpiecza zawartość przed uszkodzeniem.

Rozmiary koperty A11 to kolejno:

  • Zewnętrznie: 120 x 175
  • Wewnętrznie: 95 x 165 lub 100 x 165

Takie wymiary pozwalają na transport wielu różnych przedmiotów. Mogą być to zarówno liczne drobne elementy, wszelkiego rodzaju śrubki, nakrętki, jak i pojedyncze, większe przedmioty. Pewne jest to, że wytrzymała konstrukcja koperty bąbelkowej A11 pozwoli Ci uniknąć uszkodzeń w transporcie. Wewnętrzna warstwa wykonana z folii bąbelkowej chroni przed wszelkimi uszkodzeniami typu wgniecenia. Zewnętrzna warstwa bywa wzmacniana polietylenem, co w znacznym stopniu wpływa na jej odporność na rozerwanie, a także broni przed zamoczeniem się zawartości.

Kolejnym powodem, dla którego koperty A11 świetnie nadają się do wysyłek, jest to, jak zostały zbudowane. Dzięki prostemu systemowi zaklejanie zapakujemy wszystko szybko i dodatkowe, co ważne dla wielu osób, jeśli koperta zostanie przedwcześnie otwarta, na 100% będzie to widoczne. Folia bąbelkowa we wnętrzu koperty bąbelkowej A11 chroni zawartość przed upadkami, uderzeniami i wgnieceniami, które są bardzo prawdopodobne w czasie transportu. Odpowiednio zapieczętowane opakowanie zabezpieczy też wysyłkę przed wilgocią, nasłonecznieniem i zabrudzeniami.

Szczególnie często w tego typu opakowaniach wysyła się drobne przedmioty, np. Artykuły biurowe, długopisy i akcesoria kreślarskie. Do kopert A11 trafiają też małe elektroniczne urządzenia, telefony, głośniczki BT, czy w końcu kable do ładowania, czy do łączenia urządzeń. Jeśli prowadzisz sklep, to ten rodzaj opakowań na 100% Ci się przyda. Również w domu można znaleźć zastosowania dla takich kopert - wiele osób decyduje się na przechowywanie w takich kopertach biżuterii, czy innych cennych przedmiotów, których lepiej nie trzymać na widoku.

Jeśli nie wiesz, czy koperta bąbelkowa A11 to rozwiązanie dla Ciebie, skorzystaj z infolinii, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci w podjęciu decyzji. Nie zwlekaj z zakupem kopert A11 i już dzisiaj z pomocą Neopaku zadbaj o jakość swoich przesyłek.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie