I19

Polecamy Państwu dostępne w naszym sklepie doskonałe opakowania ochronne – koperty bąbelkowe I19 (zbliżonego do formatu C3). Wyprodukowane zostały z niezawodnej folii pęcherzykowej. Stanowią najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezpiecznym i estetycznym zapakowaniu towaru. Dzięki odpowiedniej budowie gwarantują najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa w swojej cenie. Zostały wykonane z papieru pokrytego polietylenem, który znacznie zwiększa wytrzymałość na rozerwanie, a także zapewnia wodoodporność. Wewnętrzna strona koperty I19 wzmocniona folią bąbelkową amortyzuje uderzenia, co znacznie poprawia bezpieczeństwo zawartości paczki.

Kopertę I19 zamyka się za pomocą specjalnego paska taśmy we wnętrzu koperty, który pozwala na bardzo szybkie i wygodne zapieczętowanie naszej przesyłki. Docenią to szczególnie firmy, które wysyłają bardzo wiele produktów, ta każdorazowa oszczędność czasu w dłuższej perspektywie przyniesie znaczące efekty. Koperta bąbelkowa I19 ma jeszcze inną zaletę wynikającą ze sposobu zamknięcia - nie jest możliwe nieinwazyjne otwarcie opakowania, co sprawia, że nieautoryzowane otwarcie zostanie z całą pewnością wykryte, jeśli do niego dojdzie.

Za pomocą kopert bąbelkowych I19 można skutecznie zabezpieczyć rozmaite towary – poczynając od urządzeń i akcesoriów elektronicznych, gier planszowych, dużych książek i albumów, katalogów produktowych, odzieży, kosmetyków po zbiorcze opakowania małych przedmiotów (np. artykułów biurowych i ozdób). Można w nich też wysyłać zdjęcia i obrazki. Nawet transport na poważnych dystansach nie powinien być szkodliwy dla zawartości paczki, terminale i sortownie nie są straszne kopertom I19.

Wymiary kopert I19:

  • zewnętrzny: 320 x 445 mm
  • wewnętrzny: 295 x 445 mm

Dodatkowe zalety kopert bąbelkowych I19:

  • amortyzacja wstrząsów i nacisku
  • ochrona przed wilgocią, przenikaniem zapachów i zabrudzeniami
  • ochrona przed przypadkowym lub niepowołanym otwarciem opakowania

Neopak, koperty I19

Koperty bąbelkowe I19 są bardzo lekkie, nie powodują więc zwiększenia kosztów wysyłki, mają też naprawdę atrakcyjne ceny. Oferujemy także możliwość wykonania kopert spersonalizowanych, opatrzonych grafiką zaprojektowaną według potrzeb klienta, to świetny sposób na reklamę. Możemy też zmodyfikować ich rozmiar i poziom wytrzymałości.

Masz problem z wyborem optymalnego opakowania? Skorzystaj z komunikatora na naszej stronie, a nasz doradca odpowie na pytanie, czy koperta I19 to rozwiązanie, którego potrzebujesz. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj zacznij lepiej pakować.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Kolor
Rodzaj koperty
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj