Koperty bąbelkowe - I19 - 320x455mm

Koperty bąbelkowe I19 (podobne do formatu C3) to polecane w naszym sklepie doskonałe opakowania ochronne. Wykonane są z wysokiej jakości folii bąbelkowej, której można zaufać. To najlepsza opcja dla klientów, którzy cenią sobie bezpieczne i atrakcyjne opakowanie dla swoich produktów. Dzięki odpowiedniej budowie gwarantują najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa w swojej cenie. Zostały wykonane z papieru pokrytego polietylenem, który znacznie zwiększa wytrzymałość na rozerwanie, a także zapewnia wodoodporność. Wewnętrzna strona koperty I19 wzmocniona folią bąbelkową amortyzuje uderzenia, co znacznie poprawia bezpieczeństwo zawartości paczki.
 

Kopertę I19 zamyka się za pomocą specjalnego paska taśmy we wnętrzu koperty, który pozwala na bardzo szybkie i wygodne zapieczętowanie naszej przesyłki. Docenią to szczególnie firmy, które wysyłają bardzo wiele produktów, ta każdorazowa oszczędność czasu w dłuższej perspektywie przyniesie znaczące efekty. Koperta bąbelkowa I19 ma jeszcze inną zaletę wynikającą ze sposobu zamknięcia - nie jest możliwe nieinwazyjne otwarcie opakowania, co sprawia, że nieautoryzowane otwarcie zostanie z całą pewnością wykryte, jeśli do niego dojdzie.
 

Koperty bąbelkowe I19 idealnie nadają się do ochrony szerokiej gamy przedmiotów, w tym elektroniki i akcesoriów, gier planszowych, dużych książek i albumów, katalogów produktów, odzieży, kosmetyków i innych przedmiotów kolekcjonerskich. Można w nich umieścić również fotografie i obrazy. Nawet transport na duże odległości nie powinien zaszkodzić zawartości pudełka, terminale czy sortownie nie przejmują się kopertami I19. Koperta o wymiarach 19 x 26 ma zastosowanie do wysyłania nie tylko długich, ale i dużych przedmiotów. Koperta nadaje się równie dobrze do wysyłania odzieży, butów lub pantofli, bielizny, płaszczy i kurtek. Tego typu opakowanie jest w stanie zabezpieczyć każdy przedmiot o długości do 30 cm.
 

Koperty bąbelkowe I19 dostępne są w dwóch kolorach - zielonym i czarnym, co oznacza, że doskonale sprawdzą się zarówno w firmach, które są konserwatywne w doborze kolorów, jak i tych, które lubią jaskrawe opakowania. Będzie ono zauważalne na półkach sklepów czy marketów.

Warto kupić u nas kopertę bąbelkową I19, ponieważ zapewnia ona doskonały stosunek jakości do ceny, pozwalając na beztroską ochronę Twojego produktu w bardzo przystępnej cenie. Zawsze mamy je w ofercie
 

Koperty w rozmiarze I19 w Neopak.pl


Koperty bąbelkowe I19 są bardzo lekkie, nie powodują więc zwiększenia kosztów wysyłki, mają też naprawdę atrakcyjne ceny. Oferujemy także możliwość wykonania kopert spersonalizowanych, opatrzonych grafiką zaprojektowaną według potrzeb klienta, to świetny sposób na reklamę. Możemy też zmodyfikować ich rozmiar i poziom wytrzymałości.
 

Masz problem z wyborem optymalnego opakowania? Skorzystaj z komunikatora na naszej stronie, a nasz doradca odpowie na pytanie, czy koperta I19 to rozwiązanie, którego potrzebujesz. Nie zwlekaj z zakupem i już dzisiaj zacznij lepiej pakować.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie