Brązowe

Koperty bąbelkowe wykonane z wytrzymałego papieru w kolorze brązowym są być może mniej efektowne, niż ich białe i kolorowe odpowiedniki, jednak są równie funkcjonalne, jeśli chodzi oochronę przedmiotów wartościowych i delikatnych.

Zalety kopert pęcherzykowych brązowych to:

  • wypełnienie polietylenową folią pęcherzykową
  • mocny klej i trwałe zgrzewy po bokach
  • możliwość dodatkowego zamknięcia klipsami
  • wodoodporny papier powlekany PE
  • niewielka waga
  • korzystna cena

Znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie potrzebne jest:

  • bezpieczne pakowanie multimediów, sprzętu elektronicznego, książek, przedmiotów dekoracyjnych, biżuterii oraz innych towarów wrażliwych
  • ochrona przed uderzeniami, wstrząsami i upadkami
  • ochrona przed zalaniem i zabrudzeniem

Warty podkreślenia jest też walor ekologiczny – brązowe koperty ochronne wykonane są z materiałów pozyskanych w procesie recyklingu i w pełni zdatnych do dalszego przetwarzania. Nie są zresztą tylko ekologiczne, są też ekonomiczne, co z całą pewnością odczuje Twoja firma, kiedy zdecyduje się na koperty brązowe.

Brązowe koperty bąbelkowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia, które popularnie dzieją się w transporcie. Przerwania koperty się praktycznie nie zdarzają. O bezpieczeństwo zawartości dba warstwa folii bąbelkowej we wnętrzu koperty, to ona amortyzuje wszystkie uderzenia i wstrząsy, rozprowadzając je po całości opakowania. Redukuje też ryzyko złamania się zawartości, co jest chyba najbardziej nieprzyjaznym i prawdopodobnym rodzajem uszkodzenia.

Ważną cechą brązowych kopert bąbelkowych jest to, jak prosto się w nich wszystko pakuje. Nasze produkty zostały wyposażone w pasek taśmy we wnętrzu opakowania, dzięki czemu nie musisz dodatkowo kombinować przy pakowaniu. To bardzo szybki sposób, który w dłuższej perspektywie pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić wiele roboczogodzin. To też dodatkowe bezpieczeństwo. Koperty brązowej z takim zamknięciem nie sposób otworzyć tak, aby to nie było widoczne. Zapobiega to nieautoryzowanym otwarciom, albo przynajmniej pozwala to zauważyć, jeśli już do nich doszło.

Neopak, koperty brązowe

W naszym sklepie znajdziesz całą gamę produktową opakowań różnego rodzaju. Wśród nich są oczywiście brązowe koperty bąbelkowe, które mają jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. Są niezwykle wytrzymałe i tanie. Są tanie nie tylko w zakupie, ale dzięki swojej lekkości nie wpływają w negatywny sposób na koszty przesyłki. W naszym sklepie dostępne jest bardzo wiele rozmiarów, z tego powodu na pewno uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które spełni potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Rodzaj koperty
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj