Koperty bąbelkowe - pakiety 10 sztuk

Zakup pojedynczej koperty bąbelkowej często nie ma większego sensu, w końcu głównym odbiorcom tego produktu są firmy z branży wysyłkowej, bądź biura, które muszą transportować dokumenty. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw wymaganiom tej grupy odbiorców. Neopak przygotował pakiety kopert bąbelkowych różnego rodzaju po dziesięć sztuk. Jest to dość rozsądna ilość, jeśli weźmiemy pod uwagę na przykład, ile produktów danego rodzaju sprzedaje się w ciągu miesiąca, być może potrzebujesz wielu różnych rozmiarów w opakowaniach po 10? To zawsze indywidualny problem.

W opakowaniach po 10 sztuk możesz kupić zdecydowaną większość naszych produktów, które cechują się najwyższą jakością. Jako producent opakowań gwarantujemy Ci też, że przesyłka, w której dotrze twój pakiet pozostanie nieuszkodzona. Wiemy jak pakować, a pakowanie z Neopakiem to czysta przyjemność.

Pakiet 10 kopert przyda się też w domach, czasami się w końcu zdarza, że na jednym z licznych portalów ogłoszeniowych i aukcyjnych, spieniężymy jakieś niepotrzebne nam gadżety. Wtedy będzie można je wysłać właśnie w jednej z 10 kopert, które zostały kupione w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Jeśli prowadzisz firmę, to być może chcesz się przekonać, czy to, co mówimy o naszej jakości to prawda, jest to jak najbardziej racjonalne podejście i je popieramy. Właśnie wtedy dobrym wyjściem jest mały pakiet kopert, dzięki któremu się przekonasz, że nasze hasła to nie marketing, a sama prawda. Alternatywnie, może chcesz po prostu przetestować jedno z bardziej specyficznych rozwiązań, na przykład tych o zwiększonych bezpieczeństwie. Niezależnie od powodu, możemy Ci sprzedać zestaw 10 kopert bąbelkowych.

Nieco niższe potrzeby dotyczące ilości opakowań wysyłkowych mają też biura. Koperty bąbelkowe świetnie sprawdzają się w transporcie dokumentów i akcesoriów biurowych. Nie są jednak na tyle niezbędne, żeby był potrzebny na przykład zakup 100 sztuk kopert bąbelkowych. Pakiet 10 kopert bąbelkowych powinien wystarczyć, a w razie czego, przesyłka nie jest droga.

Neopak, pakiety 10 sztuk kopert bąbelkowych

W naszej ofercie znajdziesz pakiety kopert wszystkich rozmiarów. Podobnie jak znajdziesz pakiety kopert bąbelkowych w różnych wariantach, od metalizowanych, przez matowe, aż do zwykłych, klasycznych białych kopert, które zadowalają większość klientów. Niezależnie od tego, dlaczego potrzebujesz tych opakowań, to na pewno będziesz zadowolony. Kluczowe jest to, żeby wybrać zestaw 10 sztuk kopert bąbelkowych, o rozmiarze, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Jeśli masz wątpliwości, to najczęściej lepiej zamówić za duże, niż za małe koperty.

Nie oznacza to jednak, że musisz kupować w ciemno, w razie jakichkolwiek wątpliwości dla naszych klientów udostępniamy środki komunikacji. Najszybsze są oczywiście infolinia telefoniczna i komunikator wbudowany w stronę internetową Neopaku. Nasz konsultant doradzi Ci, który pakiet 10 sztuk kopert bąbelkowych wybrać, tak, aby się nie zawieść.

Koperty bąbelkowe pakowane po dziesięć sztuk

Koperty bąbelkowe są połączeniem dwóch produktów. Z zewnątrz wyglądają jak zwykłe koperty - są białe, proste i estetyczne. Mogą mieć różne rozmiary, dzięki czemu pozwalają na wysyłkę różnych towarów. Środek koperty bąbelkowej jest natomiast wyłożony folią bąbelkową. Folia z bąbelkami jest bardzo znanym i cenionym produktem. Jest tania i zapewnia dobrą ochronę owiniętym w nią przedmiotom.

Połączenie folii bąbelkowej i koperty tworzy opakowanie kompletne. ma dobre właściwości ochronne i nadaje się do wysyłki od razu po zaklejeniu przy użyciu wbudowanego paska samoprzylepnego. Po zamknięciu koperty ta staje się szczelna, dzięki czemu przesyłka jest chroniona także przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład wilgocią. W kopertach bąbelkowych można więc wysyłać wszystko to, co w zwykłych kopertach, ale z dodatkową ochroną przed uszkodzeniami.

Koperty bąbelkowe w pakietach po 10 sztukZapakowane w paczki po 10 sztuk koperty bąbelkowe to spory zapas przydatnych, trwałych i uniwersalnych opakowań. Można w nich szybko i sprawnie przygotować przesyłkę pocztową bez używania dodatkowych artykułów, jak nożyczki, czy taśma klejąca. W kopertach bąbelkowach można wysyłać niemal dowolne produkty, które zmieszczą się w środku. Nadają się do wysyłania papierowych dokumentów i listów, choć w tym przypadku można także użyć zwykłej koperty.

Głównym zastosowaniem kopert bąbelkowych pakowanych po 10 sztuk jest zabezpieczenie na czas wysyłki lub przechowywania niewielkich przedmiotów. W ten sposób można z powodzeniem zapakować elektronikę, zabawki, kosmetyki, biżuterię, płyty CD i DVD i wiele innych produktów.  Dzięki możliwości zakupu w liczącej dziesięć kopert bąbelkowych paczce, jednostkowy koszt obniża się. Koperta bąbelkowa staje się więc niedrogim rodzajem opakowania, które jest przy tym bardzo wygodne i nieźle wygląda.

 

Jak zbudowane są koperty bąbelkowe?Konstrukcja kopert bąbelkowych jest bardzo prosta. Z zewnątrz są rodzajem zwykłej, papierowej koperty. Wewnętrzna strona jest wyściełana folią bąbelkową. Koperta posiada klapę z zamknięciem samoprzylepnym w formie paska klejącego. Klapka także posiada pewną ilość folii bąbelkowej, dzięki czemu po zamknięciu koperta staje się dość szczelna.

Koperty bąbelkowe są dostępne w Neopaku w wygodnych i niedrogich pakietach po 10 sztuk.

 

Zastosowanie kopert bąbelkowychKopert bąbelkowe pozwalają na szybkie, skuteczne zabezpieczenie towaru na czas wysyłki. Można w nich wysłać niemal dowolne przedmioty, które zmieszczą się do środka. Warstwa folii bąbelkowej chroni przed upadkami, wstrząsami, uderzeniami, wilgocią, kurzem, zabrudzeniem i ukrywa zawartość koperty przed widokiem innych osób. 

W wygodnych i bezpiecznych kopertach bąbelkowych można wysyłać między innymi biżuterię (naszyjniki, pierścionki, kolczyki, rękodzieło), dokumenty, książki, ubrania, zabawki, elektronikę, dodatki modowe (paski do spodni, krawaty, zegarki, czapki, rękawiczki) i wiele innych. 

Dobrym pomysłem jest także transport płyt CD i DVD w bezpiecznych kopertach bąbelkowych. Dodatkowa ochrona przed zniszczeniem jest przydatna szczególnie wtedy, gdy płyty zawierają cenne dane.

 

Rozmiary kopert bąbelkowych w pakietach po 10 sztukKoperty bąbelkowe w zestawach po 10 sztuk są dostępne w wielu rozmiarach. Duży wybór pozwala na dobranie idealnego opakowania dla potrzeb konkretnego sprzedawcy.

W Neopaku mamy koperty bąbelkowe w zestawach po 10 sztuk w rozmiarze:
 • 120 x 175 mm (A11);
 • 140 x 225 mm (B12);
 • 170 x 225 mm (C13);
 • 240 x 350 mm (F16);
 • 250 x 350 mm (G17);
 • i w wielu innych.
 

Największe zalety kopert bąbelkowych pakowanych po dziesięćKoperta bąbelkowa jest produktem, który na co dzień jest stosowany przez niejedną firmę działającą. Połączenie wygodnych kopert z paskiem samoprzylepnym i dobrze chroniącej produkt folii bąbelkowej sprawia, że przygotowanie przesyłek przebiega bardzo szybko i sprawnie. Firmy, w tym przede wszystkim sklepy internetowe i sklepy wysyłkowe, doceniają możliwość tak sprawnego wysyłania sprzedawanych przez siebie produktów.

Największe zalety kopert bąbelkowych w pakietach po 10 sztuk to:
 • dobra ochrona przed uszkodzeniami;
 • zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, m.in. wilgocią, promieniami UV, skrajnymi temperaturami;
 • szybkie i sprawne pakowanie;
 • wbudowany pasek pozwalający na zaklejenie koperty bez dodatkowych artykułów;
 • niski koszt zakupu dzięki większej liczbie kopert w pakiecie;
 • biały kolor kopert - estetyczne opakowanie wysyłkowe.
 

Gdzie kupić paczkę dziesięciu sztuk kopert bąbelkowych?Koperty bąbelkowe mogą Państwo kupić w naszym sklepie internetowym Neopak. Posiadamy wiele różnych opakowań, które pozwolą na przygotowanie wysyłki dowolnego towaru.  Niska cena i duża dostępność różnych rozmiarów sprawiają, że koperty bąbelkowe w pakietach po 10 sztuk są prawdziwym hitem w naszej ofercie.

Jeżeli szukają Państwo podobnych przedmiotów, zapraszamy także do sprawdzenia następujących przedmiotów:
 • koperty;
 • metalizowane koperty;
 • folia bąbelkowa;
 • foliowe koperty;
 • torebki strunowe;
 • pudełka kartonowe. 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie