Koperty bąbelkowe - L21 - 400x480mm

Koperty bąbelkowe L21, najbardziej rozbudowane opakowanie w tej kategorii, są idealne do ochrony przesyłanych przedmiotów na całym świecie przed zabrudzeniem, rozbiciem i rozdarciem. Jeśli umieszczona w środku rzecz ma ostre krawędzie, miękka, a jednocześnie niezwykle wytrzymała folia bąbelkowa wewnątrz koperty chroni ją przed rozerwaniem. Na zewnętrzną warstwę papieru nakładana jest również warstwa polietylenu, dzięki czemu wszystko jest wodoodporne.
 

Duży rozmiar koperty L21 sprawia, że jest ona idealna do pakowania szerokich, długich, ale płaskich przedmiotów, takich jak albumy książkowe, fotografie, dekoracje wnętrz, odzież i akcesoria, artykuły apteczne, mniejsze części zamienne do obrabiarek, tonery, baterie do laptopów. Opakowanie to jest stale wykorzystywane przez sprzedawców internetowych z powodu wielu zastosowań. Trudno o opakowania o takim poziomie trwałości i efektywności kosztowej.
 

Koperty ochronne L21 są popularne dzięki wysokiej jakości, atrakcyjności i niskiej cenie. Dzięki temu, że są tak lekkie, nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów wysyłki. Ponadto same w sobie są niedrogie, zwłaszcza biorąc pod uwagę usługi, które oferują. Koperta bąbelkowa L21 jest zamykana paskiem kleju wewnątrz koperty ochronnej, dzięki czemu cały proces pakowania jest jeszcze łatwiejszy i szybszy. Każdorazowo zaoszczędzony czas, na przestrzeni kilku lat, może się skumulować tworząc wiele godzin, które mogą zostać przeznaczone na coś innego.


Dzięki takiemu zamknięciu koperty L21 są niemożliwe do otwarcia w sposób, który będzie niewidoczny. To bardzo dobra informacja, bo nieautoryzowane otwarcie nie umknie oczom Twoim, albo Twojego klienta, co może pomóc w przeciwdziałaniu oszustwom, a także ochroni poufne informacje, które mogą znajdować się w transportowanych dokumentach. Jeśli chodzi o transport drogich, delikatnych lub wymagających szybkiego dostarczenia przedmiotów, koperta bąbelkowa L21 jest doskonałym wyborem. Oferuje ona zaawansowaną ochronę przed niekontrolowanym przedostawaniem się wody i powietrza. Dodatkowo, dzięki swojej budowie i konstrukcji, można ją otworzyć bez obaw o uszkodzenie zamkniętej w niej zawartości.


Jeśli do tej pory stosowałeś taśmy lub inne zamknięcia, które uszkadzały papier podczas otwierania i zamykania, to samoprzylepne zamknięcie tej koperty ochronnej będzie dla Ciebie ulgą! Docenisz również łatwość, z jaką każdy członek Twojego zespołu - od pracownika biurowego do osoby pracującej w domu - znajdzie tę funkcję łatwą i praktyczną w użyciu.
 

Neopak, koperty L21

Koperty bąbelkowe L21 możemy pokryć na Twoje życzenie na przykład logotypami Twojej firmy, organizując w ten sposób reklamę i budując Twój wizerunek. Możemy też zmodyfikować ich parametry fizyczne - kolor, wykończenie i rozmiar. Nie zwlekaj z zamówieniem, pamiętaj też, że cenę produktów możesz negocjować, szczególnie jeśli kupujesz je w większej ilości. Chcesz poznać szczegóły? Skorzystaj z infolinii, albo zamów od razu koperty L21, które wpłyną w znaczący sposób na jakość Twoich przesyłek.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie