Koperty bąbelkowe - B12 - 140x225mm

Koperty bąbelkowe B12 to kolejne rewelacyjne rozwiązanie dla każdej firmy prowadzącej działania związane z handlem wysyłkowym. Opakowania tego typu charakteryzują się rewelacyjną wytrzymałością i prostym, szybkim pakowaniem, które w znaczący sposób wpłynie na jakość Twoich wysyłek, zadowolenie Twoich klientów, a w efekcie na sprzedaż.

Wymiary kopert B12:

  • zewnętrzny: 140 x 225 mm
  • wewnętrzny: 115 mm x 215 mm lub 120 x 215 mm

Koperty bąbelkowe B12 charakteryzują się wieloma cechami, które sprawiają, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, zarówno do przechowywania przedmiotów w domu, jak i do wysyłek drobnych przedmiotów. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, co wpływa na bezpieczeństwo zawartości. Koperty B12 są wykonywane z trzech warstw różnych materiałów. Podstawą jest papierowa koperta, która zostaje wzmocniona od zewnętrznej strony polietylenami, a wewnątrz folią bąbelkową. W ten sposób zawartość zostaje zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed wodą. Kopert bąbelkowe B12 zostały wyposażone w pasek taśmy, który umożliwia szybkie i bezpieczne zamknięcie.

Produkty, które znajdują się wewnątrz koperty B12 są bardzo bezpieczne, folia bąbelkowa łagodzi wszelkie uderzenia, a jedyne uszkodzenia mogą powstać na przykład w wyniku przemieszczania się drobnych przedmiotów względem siebie. Kluczowym faktem jest też to, że w zasadzie nie istnieje możliwość nieinwazyjnego otwarcia koperty B12, co skutecznie chroni przed przedwczesnym otwarciem - zostanie od razu wykryte.

W kopertach bąbelkowych B12 można transportować wiele różnych przedmiotów. Dominuje tutaj jednak zdecydowanie drobna elektronika - wszelkiego rodzaju kabelki do urządzeń mobilnych, czy właśnie urządzenia mobilne - telefony, opaski sportowe, czy zegarki. Świetnie się też sprawdzają w transporcie drobnych przedmiotów pamiątkowych, magnesów, figurek, monet okazyjnych. Koperta B12 z całą pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu i firmie. Pilnujmy jednak rozmiaru, tak, aby się nie zaskoczyć negatywnie, gdy zbyt duży przedmiot przebije ściankę koperty, doprowadzając do swojego własnego uszkodzenia.

Koperty bąbelkowe B12 przydają się też do przechowywania przedmiotów w domu w zorganizowany sposób. Wszelkie artykuły biurowe, takie jak długopisy i ołówki się do nich zmieszczą. Można też do nich schować cenne przedmioty, szczególnie te wykonane z metali szlachetnych, tak, aby zakamuflować ich obecność.

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? Skorzystaj z pomocy specjalistów Neopaku, którzy są dostępni za pośrednictwem naszej infolinii. Nie czekaj z poprawą jakości swoich wysyłek do jutra. Już dzisiaj postaw na koperty B12 wysokiej jakości!

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Szerokość
Kolor
Gramatura
Rodzaj koperty
Ilość
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie