Koperty bąbelkowe - B12 - 140x225mm

Koperty bąbelkowe B12 to kolejne rewelacyjne rozwiązanie dla każdej firmy prowadzącej działania związane z handlem wysyłkowym. Opakowania tego typu charakteryzują się rewelacyjną wytrzymałością i prostym, szybkim pakowaniem, które w znaczący sposób wpłynie na jakość Twoich wysyłek, zadowolenie Twoich klientów, a w efekcie na sprzedaż.

Wymiary kopert B12:

  • zewnętrzny: 140 x 225 mm
  • wewnętrzny: 115 mm x 215 mm lub 120 x 215 mm

Koperty bąbelkowe B12 charakteryzują się wieloma cechami, które sprawiają, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, zarówno do przechowywania przedmiotów w domu, jak i do wysyłek drobnych przedmiotów. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, co wpływa na bezpieczeństwo zawartości. Koperty B12 są wykonywane z trzech warstw różnych materiałów. Podstawą jest papierowa koperta, która zostaje wzmocniona od zewnętrznej strony polietylenami, a wewnątrz folią bąbelkową. W ten sposób zawartość zostaje zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed wodą. Kopert bąbelkowe B12 zostały wyposażone w pasek taśmy, który umożliwia szybkie i bezpieczne zamknięcie.

Produkty, które znajdują się wewnątrz koperty B12 są bardzo bezpieczne, folia bąbelkowa łagodzi wszelkie uderzenia, a jedyne uszkodzenia mogą powstać na przykład w wyniku przemieszczania się drobnych przedmiotów względem siebie. Kluczowym faktem jest też to, że w zasadzie nie istnieje możliwość nieinwazyjnego otwarcia koperty B12, co skutecznie chroni przed przedwczesnym otwarciem - zostanie od razu wykryte.

W kopertach bąbelkowych B12 można transportować wiele różnych przedmiotów. Dominuje tutaj jednak zdecydowanie drobna elektronika - wszelkiego rodzaju kabelki do urządzeń mobilnych, czy właśnie urządzenia mobilne - telefony, opaski sportowe, czy zegarki. Świetnie się też sprawdzają w transporcie drobnych przedmiotów pamiątkowych, magnesów, figurek, monet okazyjnych. Koperta B12 z całą pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu i firmie. Pilnujmy jednak rozmiaru, tak, aby się nie zaskoczyć negatywnie, gdy zbyt duży przedmiot przebije ściankę koperty, doprowadzając do swojego własnego uszkodzenia.

Koperty bąbelkowe B12 przydają się też do przechowywania przedmiotów w domu w zorganizowany sposób. Wszelkie artykuły biurowe, takie jak długopisy i ołówki się do nich zmieszczą. Można też do nich schować cenne przedmioty, szczególnie te wykonane z metali szlachetnych, tak, aby zakamuflować ich obecność.

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? Skorzystaj z pomocy specjalistów Neopaku, którzy są dostępni za pośrednictwem naszej infolinii. Nie czekaj z poprawą jakości swoich wysyłek do jutra. Już dzisiaj postaw na koperty B12 wysokiej jakości!

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie