H18

Koperty bąbelkowe H18 są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz prowadzić bezpieczny handel wysyłkowy. Ich wymiar jest bardzo mocno zbliżony do kopert o formacie A3. Ich konstrukcja pozwala na bezpieczny transport wrażliwych przedmiotów. Uszkodzenie koperty jest bardzo trudne. Zostają wykonane z papieru wzmocnionego warstwą polietylenu, który sprawia, że koperta zdobywa dodatkową właściwość - wodoodporność. Są też zdecydowanie bardziej wytrzymałe na rozerwanie. W środku koperta H18 zostaje wypełniona folią bąbelkową, dzięki czemu bardzo trudno uszkodzić zawartość. Wszelkie uderzenia są amortyzowane, a energia, która przyłożona do jednego punktu mogłaby spowodować pęknięcie, rozkłada się na całą powierzchnię.

Zalety naszych kopert powietrznych to:

  • wypełnienie trwałą folią pęcherzykową
  • mocny klej
  • możliwość dodatkowego zamknięcia klipsami
  • trwałe zgrzewy
  • papier z powłoką PE
  • niewielka waga

Te estetyczne opakowania pozwalają na solidne zabezpieczenie umieszczonych w nich przedmiotów. Doskonale absorbują uderzenia i drgania, chronią też przed skutkami upadków. Trwałe zamknięcie za pomocą paska samoprzylepnego uniemożliwia niedostrzegalne otwarcie koperty. To szczególnie ważne, przy transporcie zdjęć, bądź dokumentów, jeśli trafią po drodze w niepowołane ręce może mieć to poważne konsekwencje. Dzięki kopercie bąbelkowej H18 nikt tego nie przeoczy.

W koperty H18 można bezpieczne zapakować wiele przedmiotów, m.in. wydawnictwa książkowe, kalendarze, artykuły biurowe, sprzęt elektroniczny, mniejsze części elektroniczne i mechaniczne, odzież, kosmetyki, dodatki galanteryjne oraz przedmioty ze szkła i porcelany. Może do nich trafić też wiele drobnych przedmiotów, z całą pewnością Cię nie zawiodą.

Wymiary kopert bąbelkowych H18:

  • zewnętrzny: 290 x 370 mm
  • wewnętrzny: 265 x 360 mm

Neopak, koperty H18

Niezależnie od ich docelowego przeznaczenia nasze koperty bąbelkowe są zawsze trafnym wyborem za rozsądną cenę, szczególnie polecanym firmom prowadzącym sprzedaż wysyłkową. Są lekkie i tanie, więc nie wpływają w znaczący sposób na koszt wysyłki, to bardzo dobra wiadomość. Są też bardzo proste i szybkie w zamknięciu, co w perspektywie czasu pozwoli zaoszczędzić setki godzin pracy.

Koperty bąbelkowe H18 w Neopaku dostępne są w różnych wariantach, mogą, chociażby zostać pokryte warstwą metalu, która zwiększy wytrzymałość i poprawi w znaczący sposób estetykę. Możemy też zadrukować zwykłe białe opakowania Twoimi logotypami, co pomoże w reklamie Twojej firmy. Kup koperty H18 w Neopaku i pozwól swojej firmie rozłożyć skrzydła. Mniej zwrotów to większy zysk, a w końcu to się liczy najbardziej.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Kolor
Rodzaj koperty
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj