Koperty bąbelkowe - H18 - 290x370mm

Koperty bąbelkowe H18 są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz prowadzić bezpieczny handel wysyłkowy. Ich wymiar jest bardzo mocno zbliżony do kopert o formacie A3. Ich konstrukcja pozwala na bezpieczny transport wrażliwych przedmiotów. Uszkodzenie koperty jest bardzo trudne. Zostają wykonane z papieru wzmocnionego warstwą polietylenu, który sprawia, że koperta zdobywa dodatkową właściwość - wodoodporność. Są też zdecydowanie bardziej wytrzymałe na rozerwanie. W środku koperta H18 zostaje wypełniona folią bąbelkową, dzięki czemu bardzo trudno uszkodzić zawartość. Wszelkie uderzenia są amortyzowane, a energia, która przyłożona do jednego punktu mogłaby spowodować pęknięcie, rozkłada się na całą powierzchnię.

Wygląd opakowań zapewnia doskonałą ochronę dla przechowywanych w nich przedmiotów. Z łatwością amortyzują uderzenia i wibracje, a także skutki upadków. Zamknięcie jest trwałe i składa się z samoprzylepnego paska, który zapobiega przypadkowemu otwarciu koperty. Jest to szczególnie ważne podczas transportu zdjęć lub dokumentów, ponieważ może mieć poważne konsekwencje, jeśli dostaną się one w niepowołane ręce. Nikt go nie przeoczy, ponieważ znajduje się w kopercie bąbelkowej H18.

W kopertach H18 można bezpiecznie przechowywać niemal wszystko: publikacje książkowe, kalendarze, materiały biurowe, sprzęt elektroniczny, mniejsze elementy elektroniczne i mechaniczne, odzież, kosmetyki, galanterię, wyroby ze szkła i porcelany. Można w nich przechowywać również wiele drobnych przedmiotów, nie zawiodą Państwa.

Neopak, koperty H18

Nasze koperty bąbelkowe są zawsze najlepszym rozwiązaniem dla każdej firmy, a zwłaszcza dla tych, które prowadzą sprzedaż wysyłkową. Są one lekkie i niedrogie, więc nie zwiększają kosztów dostawy, co jest fantastyczną wiadomością. Są również bardzo proste i szybkie w zaklejaniu, co pozwala zaoszczędzić setki godzin wysiłku.

Koperty bąbelkowe H18 w Neopaku dostępne są w różnych wariantach, mogą, chociażby zostać pokryte warstwą metalu, która zwiększy wytrzymałość i poprawi w znaczący sposób estetykę. Możemy też zadrukować zwykłe białe opakowania Twoimi logotypami, co pomoże w reklamie Twojej firmy. Kup koperty H18 w Neopaku i pozwól swojej firmie rozłożyć skrzydła. Mniej zwrotów to większy zysk, a w końcu to się liczy najbardziej.

Co to jest koperta bąbelkowa?

Koperta bąbelkowa to opakowanie służące do przesyłania produktów, również tych delikatnych i kruchych. Dla tego rodzaju koperty charakterystyczna jest dodatkowa warstwa wewnętrzna wykonana z folii bąbelkowej. To właśnie folia bąbelkowa zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu znajdującej się w kopercie zawartości. Z uwagi na wygodę osób korzystających z kopert z folią bąbelkową, najczęściej są one wyposażone w pasek samoprzylepny.
Koperty bąbelkowe – podobnie jak standardowe koperty – dostępne są w różnych rozmiarach. W naszym sklepie proponujemy m.in. koperty bąbelkowe H18 pakowane po 10 sztuk. W sprzedaży mamy też większe opakowania zbiorcze (np. 100 kopert bąbelkowych), które najczęściej zamawiane są przez firmy i sklepy internetowe.

Czy koperta bąbelkowa musi być biała?

Standardowe koperty bąbelkowe są białe lub brązowe – korzystają z nich głównie właściciele sklepów internetowych, którzy muszą zabezpieczyć wysyłane do klientów produkty. Na rynku dostępne są też koperty bąbelkowe kolorowe, w tym koperty bąbelkowe metalizowane.
W Neopak proponujemy szeroki wybór kopert bąbelkowych kolorowych. W stałej sprzedaży zarówno detalicznej, jak i hurtowej mamy:

Kiedy warto sięgnąć po koperty bąbelkowe metaliczne? To koperty bąbelkowe ozdobne – sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie priorytetem są walory estetyczne. Można je wykorzystać np. do przesłania klientom gadżetów z logiem firmy.

Ile waży i jakie ma wymiary koperta bąbelkowa H18?

Mimo posiadania wewnętrznej warstwy ochronnej koperty bąbelkowe H18 ważą zaledwie kilka gramów. Z tego względu są doskonałą alternatywą np. dla kartonowych opakowańnie podnoszą znacząco wagi przesyłki, a tym samym nie wpływa na jej cenę.
Zewnętrzne wymiary koperty bąbelkowej H18 to 290x370 mm, a wewnętrzne wymiary koperty bąbelkowej H18 to 270x360 mm.
Warto wiedzieć, że koperta bąbelkowa H18 nie jest największą kopertą dostępną w sprzedaży w Neopak. Jeżeli potrzebujesz pomocy w określeniu wymiaru kopert, skontaktuj się z naszym doradcą – chętnie pomożemy.

Gdzie wyrzucać koperty bąbelkowe?

Współcześnie koperty z folią bąbelkową są bardzo popularne i wykorzystywane powszechnie choćby przez sklepy internetowe. To główny powód, dla którego pojawiają się pytania, jak segregować koperty bąbelkowe czy do jakich śmieci wrzucić kopertę bąbelkową.
Kopertę z folią bąbelkową należy umieścić w pojemniku lub worku w kolorze żółtym, właściwym dla metali i tworzyw sztucznych. Zużyta koperta bąbelkowa to odpad, którego nie należy umieszczać w pojemniku przeznaczonym na papier. Dlaczego? Gdyż nie jest możliwe całkowite oddzielenie papierowej części koperty od folii bąbelkowej. Właśnie z tego względu odpowiedni jest pojemnik na tworzywa sztuczne.
Do żółtego pojemnika lub worka powinna trafić jedynie czysta koperta bąbelkowa. Jeżeli jest ona mokra lub wylała się jej zawartość, nie należy jej w ten sposób utylizować.

Koperta bąbelkowa – list czy paczka?

Koperta bąbelkowa formatu H18 jest na tyle duża, że wiele osób zastanawia się, jak należy ją nadać – jako przesyłkę listową czy może paczkę. Wybór zależy od nadawcy. Produkty zapakowane w koperty bąbelkowe mogą zostać wysłane jako list (zwykły, polecony) lub paczka. Przykładowo Poczta Polska koperty formatu H18 traktuje jako list formatu L (jego maksymalne wymiary to 900x600 mm).
Nadając produkty w kopertach bąbelkowych za pośrednictwem Poczty Polskiej, trzeba kontrolować ich wagę. Maksymalna waga przesyłki poleconej to 2000 g. Jeżeli produkt w kopercie bąbelkowej waży więcej, należy nadać go jako paczkę (ekonomiczną lub priorytetową – w zależności od tego, jak szybko ma dotrzeć do odbiorcy).

Kobieta pakująca maseczki do bąbelkowej koperty

Ile kosztuje koperta bąbelkowa?

Ponieważ koperty bąbelkowe są powszechnie wykorzystywane, wiele pytań dotyczy ich ceny. Ile kosztuje koperta bąbelkowa? Cena koperty bąbelkowej zależy od kilku czynników – są to:

  • Rozmiar koperty. Im jest ona większa, tym wyższa jest jej cena.
  • Rodzaj koperty. Białe i brązowe (czyli najpopularniejsze) koperty bąbelkowe są tańsze niż koperty bąbelkowe kolorowe.
  • Wielkość opakowania. W Neopak koperty bąbelkowe nie są sprzedawane na sztuki.

Aby nie przepłacać, warto zamówić opakowanie zbiorcze kopert bąbelkowych. W Neopak proponujemy białe, brązowe i kolorowe koperty bąbelkowe w opakowaniach po 10 i 100 sztuk. Dodatkowo na klientów zamawiających większe ilości kopert czekają atrakcyjne rabaty.

Gdzie kupić koperty bąbelkowe?

W Neopak dostępny jest szeroki wybór kopert bąbelkowych. Proponujemy koperty bąbelkowe w różnych rozmiarach, w tym H18. Wśród asortymentu mamy białe i brązowe koperty z warstwą folii bąbelkowej, które doskonale nadają się do bezpiecznej wysyłki produktów ze sklepów internetowych. Sprzedajemy też metaliczne koperty bąbelkowe w różnych kolorach, np. czarne, czerwone czy srebrne.
Rozmaite koperty bąbelkowe to nie wszystko – proponujemy też inne produkty przeznaczone do pakowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie