Metaliczne koperty bąbelkowe

Metaliczne koperty bąbelkowe to rodzaj tradycyjnych kolorowych kopert. Ich wyszukana i atrakcyjna powierzchnia wyróżnia je spośród innych opakowań. Ładnie się prezentują, dlatego są szczególnie przydatne w dystrybucji artykułów promocyjnych i reklamowych, takich jak gadżety, foldery, katalogi itp.
 

Metaliczne koperty ochronne są dostępne w różnych stylach i kolorach, a my zapewniamy opakowania, które są zarówno atrakcyjne, jak i innowacyjne. Ich tłoczona powierzchnia dodaje im atrakcyjności. Bardzo ładnie odbija światło i jeszcze bardziej potęguje efekt premium, jest to kluczowe, jeśli właśnie takie produkty chcesz sprzedawać.
 

Właściwości ochronne metalizowanej koperty są niezmienione przez powłokę lakierniczą warstwy zewnętrznej. Nadal bez problemu chronią one zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, substancjami chemicznymi, brudem i niepowołanymi intruzami. Piękny wygląd nie ma wpływu na wagę kopert - nadal są one lekkie i łatwe do przechowywania, a dodatkowo bardzo wytrzymałe.
 

Posiadamy koperty bąbelkowe czerwone, niebieskie, srebrne i złote metaliczne. Tak przygotowana paczka na pewno nie pozostanie niezauważona. Pokaże Twojemu klientowi, a może i osobie prywatnej, której chcesz coś podarować w tak atrakcyjnym opakowaniu, które zostało tak starannie zaprojektowane. Dzięki takiemu opakowaniu zawartość zostanie odebrana jako jeszcze piękniejsza.
 

Nie wolno jednak zapomnieć, że koperty bąbelkowe metalizowane, to przede wszystkim bezpieczeństwo, a nie ładny wygląd. Pomimo zmienionej estetyki to w dalszym ciągu wytrzymałe opakowania wykonane z folii polietylenowej i folii bąbelkowej. Ich budowa zapewnia bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, wszelkiego rodzaju uderzenia i złamania. Zapakowany w metalizowaną kopertę bąbelkową produkt jest bezpieczny nawet w dalekich wysyłkach, sortownie ani terminalne przeładunkowe nie będą mu straszne.
 

Neopak, koperty bąbelkowe metaliczne

Metalizowane koperty bąbelkowe Neopaku to jedne z najlepszych rodzajów opakowań, jakie możesz kupić. Ponadto jako producent opakowań, możemy zmodyfikować dla Ciebie wymiary, kolor, czy nadruk koperty. Pozwoli Ci to na najwyższy poziom marketingu. Kolejną zaletą naszego sklepu jest to, że przy większych zamówieniach możesz z nami negocjować cenę, co sprawi, że Twoje nowe koperty bąbelkowe metalizowane będą jeszcze bardziej opłacalne. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji użyj wbudowanego w stronę komunikatora, albo alternatywnie, naszej infolinii, jeden z konsultantów Ci z chęcią pomoże.

Co to znaczy, że koperta jest bąbelkowa i metalizowana?

Koperty bąbelkowe metaliczne (metalizowane) to produkty dostępne w ofercie Neopak. Czym wyróżniają się koperty bąbelkowe metalizowane?
Najprościej mówiąc, koperty bąbelkowe metalizowane to koperty, które od tradycyjnych kopert odróżnia :

 • Warstwa wewnętrzna.Od środka koperty bąbelkowe wyłożone są folią bąbelkową, dzięki czemu wykorzystuje się je przy wysyłce delikatnych produktów (takich, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia) – np. biżuterii, kosmetyków czy książek.
 • Warstwa zewnętrza.Koperty są pokryte połyskliwą warstwą w różnych kolorach. Dzięki tej dodatkowej warstwie koperta bąbelkowa zyskuje walory ozdobne – ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie sprawdzą się standardowe (białe) koperty.

W Neopak zamówisz koperty bąbelkowe metalizowane w różnych kolorach . W stałej sprzedaży mamy:

 • Koperty bąbelkowe metaliczne E15 220x265 mm czarne
 • Koperty bąbelkowe metaliczne 150x215 mm pomarańczowe
 • Koperty bąbelkowe metaliczne 220x265 mm ciemny róż

Sprzedajemy zarówno pojedyncze koperty bąbelkowe metalizowane, jak i opakowania zbiorcze . Te drugie będą świetnym wyborem, gdy prowadzisz firmę i potrzebujesz stałego dostępu do dużej liczby opakowań.

Jakie zalety mają ozdobne koperty bąbelkowe metalizowane?

Koperty bąbelkowe metalizowane mają szereg atutów . Dotyczą one zarówno ich walorów użytkowych , jak i dekoracyjnych – koperty bąbelkowe metalizowane są:

 • Wytrzymałe– odporne na przypadkowe rozdarcie
 • Odporne na wilgoć
 • Wyposażone w wewnętrzną warstwę folii bąbelkowej, która dobrze amortyzuje wstrząsy podczas transportu czy przeładunku przesyłek
 • Bezpieczne– zaprojektowane w sposób, który pozwala zauważyć, że przesyłka została naruszona
 • Wyposażone w pasek samoprzylepny– pakowanie przesyłek jest łatwe i szybkie
 • Lekkie– ich waga nie ma większego wpływu na koszt nadania przesyłki
 • Mniej kłopotliwe w przechowywaniu– zajmują mniej miejsca niż np. kartony, w ich przypadku nie trzeba też kupować taśm klejących i wypełniaczy

Powierzchnia powleczona metaliczną powłoką przykuwa wzrok i dlatego obok takich kopert bąbelkowych trudno przejść obojętnie. Z tego względu chętnie wykorzystują je firmy, którym zależy na zaintrygowaniu odbiorcy i które chcą zwiększyć szanse na to, że przesyłka zostanie otwarta .
Metaliczna powłoka sprawia też, że metalizowane koperty bąbelkowe są niezwykle atrakcyjnym opakowaniem. W przypadku drobnych produktów mogą sprawdzić się lepiej niż dekoracyjne pudełka.

Jakie zastosowania mają koperty bąbelkowe metaliczne?

Koperty bąbelkowe metaliczne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest ochrona wysyłanych produktów . Dzięki wyściółce bąbelkowej produkt jest bezpieczny na etapie transportu – folia wypełniona pęcherzykami powietrza skutecznie chroni zawartość koperty przed wstrząsami czy przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznym. Błyszcząca folia odbija ciepło, z kolei wewnętrzna warstwa folii bąbelkowej działa jako izolacja . W rezultacie takie koperty mogą zostać użyte do wysyłki produktów wrażliwych na temperaturę. Na tym jednak zastosowania kopert bąbelkowych metalizowanych się nie kończą.
W kopercie bąbelkowej metalicznej możesz wysłać:

 • Katalogi do klientów. Atrakcyjna, błyszcząca powłoka kopert bąbelkowych oznacza większe prawdopodobieństwo, że odbiorca zapozna się z zawartością przesyłki.
 • Produkty zamówione przez klienta. Zamów koperty bąbelkowe w takich odcieniach, które pasują do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
 • Dowolne produkty, gdy wysyłasz przesyłki do znajomych i bliskich. Wystarczy, że poinformujesz odbiorcę o kolorze koperty, a od razu będzie on wiedział, od kogo otrzymał przesyłkę.

Współcześnie koperty ozdobne metalizowane są szeroko stosowane – nie służą one wyłącznie do nadawania przesyłek. Koperty ozdobne metaliczne mogą też być wykorzystywane do przechowywania rozmaitych produktów.

W jakich formatach są dostępne koperty bąbelkowe metalizowane?

W Neopak proponujemy koperty bąbelkowe (pęcherzykowe) z metaliczną powłoką w różnych formatach . Zamówisz u nas:

 • Koperty bąbelkowe metaliczne C13 150x215 mm w kolorze czarnym. Sprawdzą się one przy wysyłce dokumentów, książek czy innych produktów o formacie mniejszym niż A5.
 • Koperty bąbelkowe metaliczne D14 180x250 mm w kolorze złotym. Mieszczą one produkty, których wymiary nie przekraczają formatu A5.
 • Koperty bąbelkowe metaliczne G17 230x324 mm w kolorze zielonym. Ze względu na rozmiary, te koperty bąbelkowe wykorzystuje się do wysyłki towarów formatu większego niż A4.
 • Koperty bąbelkowe metaliczne H18 270x360 mm w kolorze srebrnym.To jedne z największych dostępnych na rynku kopert bąbelkowych. Doskonale nadają się one do wysyłki płaskich produktów o większych gabarytach.
 • Koperty bąbelkowe metaliczne CD 165x165 mm w kolorze zielonym. Jak sama nazwa wskazuje, pozwalają one na bezpieczną wysyłkę płyt kompaktowych.

Potrzebujesz kopert bąbelkowych metalizowanych w innych wymiarach niż wymienione? Zapoznaj się z całą naszą ofertą . Jeżeli masz pytania dotyczące produktów lub ich dostawy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – doradca udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie