Wypełniacze do paczek

Nowe produkty - Wypełniacze do paczek


Polecane produkty - Wypełniacze do paczekWypełniacze do paczek

 

Dokładne dopasowanie opakowania do konkretnego przedmiotu bywa trudne – niemal zawsze pomiędzy ściankami kartonu a jego zawartością pozostają puste przestrzenie. Wypełniacze do paczek mają za zadanie zniwelowanie tej przestrzeni, a tym samym – zabezpieczenie pakowanego towaru między innymi przed obijaniem się o ścianki paczki czy rozsypaniem. 

 

Zastosowanie wypełniacza pakowego:

 

  • Wypełniają puste przestrzenie wewnątrz paczki
  • Chronią zapakowane przedmioty przed uszkodzeniami
  • Amortyzują zawartość kartonów przeznaczonych do wysyłki
  • Skutecznie wygłuszają paczki, co często uniemożliwia rozpoznanie ich zawartości przez osoby postronne metodą „na słuch”

 Charakterystyka wypełniacza pustych przestrzeni:

 

  • Występują w różnych rodzajach: Flopak, Skropak, poduszki powietrzne, maty wypełniające
  • Posiadają właściwości tłumiące i amortyzujące
  • Są bardzo lekkie
  • Łatwo je zutylizować
  • Przeznaczone do wielokrotnego użytku

Odpowiednie zabezpieczenie pakowanego towaru jest sprawą kluczową. Wypełniacze do paczek do wypełniania wolnej przestrzeni pozwalają skutecznie ustabilizować go wewnątrz opakowania, a także zabezpieczyć przed przesuwaniem oraz ochronić przed skutkami ewentualnych wstrząsów i upadków. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego typu wypełniacze pakowe.

 

Zachęcamy do przeczytania dodatkowych informacji o wypełniaczach do paczek

 

 

W charakterze amortyzatora doskonale sprawdzają się na przykład tak zwane poduszki powietrzne, które idealnie uzupełniają  puste miejsca, owijając pakowany produkt miękką warstwą wypełnionej powietrzem folii. Są niemal niezauważalnie lekkie (a więc nie wpływają na finalną wagę paczki), a przy tym świetnie tłumią dźwięki oraz wstrząsy.

 

W przypadku paczek zawierających większą ilość towaru lub towar o nieregularnej strukturze sprawdzi się natomiast wypełniacz piankowy FloPak, wykonany ze spienionego polistyrenu podzielonego na niewielkie części przypominające nieco chipsy. Wyróżniającą cechą wypełniacza FloPak jest natomiast fakt, że rozkłada się on w sposób naturalny – nie zanieczyszcza więc środowiska naturalnego. Nie sposób nie docenić także tego, że wypełniacz ten się nie kruszy i może być stosowany wielokrotnie.

 

Najbardziej wymagającym Klientom proponujemy natomiast wypełnienie Skropak, będący najwyższej klasy produktem ekologicznym. Jest on wykonany z naturalnych materiałów i w pełni biodegradowalny – po zużyciu (nadaje się do użytku wielokrotnego) można go na przykład dodać do masy kompostowej.

 

Rodzaje wypełniaczy:

- Poduszki z powietrzem

- Flopak

- Skropak

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów